جالب و دانستنی آواز 10 هزار نفری برای دختر 8 ساله سرطانی!+تصاویر

• شروع کننده موضوع hiva-shz
  • بازدیدها 322
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

hiva-shz

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,931
امتیاز واکنش
622

دختری اهل پنسیلوانیا در آخرین نفس های زندگی به آرزویش رسید و جان به جان افرین تسلیم نمود.
dnt_laney_brown_dies_lukemia_1_1_.jpg
dnt_laney_brown_dies_lukemia_1_12_.jpg
dnt_laney_brown_dies_lukemia_1_11_.jpg

به گزارش دیلی خبر حکایت دختر کوچولوی هشت ساله ای است که از 7 ماه پیش از سرطان خون رنج می برد.او به رقـ*ـص و موزیک علاقه خاصی داشت.
dnt_laney_brown_dies_lukemia_1_5_.jpg
dnt_laney_brown_dies_lukemia_1_3_.jpg

دلنی براون با همکاری خبرگزاری سی ان ان عاقبت به آرزویش رسید و ساعت 3.10 دقیقه صبح شنبه از دنیا رفت.دختر کوچولو ارزو داشت روزی بتواند با خوانندگان مشهوری همچون تیلور سویفت ملاقات کند.خوانندگانی همچون سویفت تمام سعی خود را نمودند تا به هر روش شده آرزوی دختر 8 ساله را براورده نمایند.
dnt_laney_brown_dies_lukemia_1_8_.jpg
dnt_laney_brown_dies_lukemia_1_4_.jpg

عصر روز جمعه مقدمات فراهم شد.به گزارش سی ان ان در ابتدا در اطراف منزل دختر خانم چند صد نفری حضور به هم رساندند اما همچنان که زمان می گذشت بر تعداد افراد و خوانندگان افزوده می شد.
dnt_laney_brown_dies_lukemia_1_9_.jpg
dnt_laney_brown_dies_lukemia_1_7_.jpg

بیش از هزاران نفر برای به دست اوردن دل دختر کوچولو جلو خانه ایشان صف کشیدند.همه منتظر دیدن دختر کوچولو بودند اما سرطان او را به شدت ضعیف کرده بود و تاب برخاستن از رختخواب نداشت.اما می توانست صدای جمعیت عظیمی را که برایش آواز می خوانند را بشنود.
dnt_laney_brown_dies_lukemia_1_10_.jpg

او در صفحه فیس بوک در حالی که ماسک تنفس مصنوعی بر دهان داشت عکسی از خود را منتشر نمود و نوشت که می توانم صدای دلنشین شما را بشنوم!من شما را از صمیم قلب دوست دارم.هفته گذشته پزشکان معالج او به خانواده گفتند متاسفانه سلولهای سرطانی در خونش به میزان 70 درصد رشد کرده اند و درمان در بیمارستان بی فایده است.به همین خاطر خانواده او را پنج شنبه به خانه آوردند.در میان جمعیت اطراف منزل خیلی ها برایش اشک ریخته و می گفتند مگر معجزه ای اتفاق بیفتد و او را نجات دهد.یکی از شرکت کنندگان به نام کریستا رب که دختر بچه ای هم سن دلنی دارد می گوید من نمی توانم احساسم را در این مورد ابراز کنم.یکی از شرکت کنندگان دیگر در صفحه فیس بوک خود نوشت دختر 8 ساله خود معجزه ای بود که معنای واقعی کریسمس را به هر فردی در هر شهر و دیاری داد.

دیلی خبر

برخی موضوعات مشابه

بالا