فرهنگی و هنری اخبار فرهگی - ممنوع التصویری دو مجری زن

• شروع کننده موضوع SHinee
  • بازدیدها 415
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

SHinee

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
5,736
امتیاز واکنش
2,564
9307-1h75.jpg
اخبار فرهگی - ممنوعالتصویری دو مجری زنگر چه هنوز هیچ مقام مسئولی از این سازمان، این خبر را رد یا تایید نکرده است اما گفته میشود که علاوه بر نام مژده لواسانی و آزاده نامداری، در لیست جدید، برخی چهرههای دیگر تلویزیونی نیز یافت میشود.
یک سایت خبری مدعی شد که گزارشهای رسیده از صداوسیما حاکی است مژده لواسانی و آزاده نامداری از مجریان تلویزیون به تازگی ممنوعالتصویر شدهاند.

به گزارش ایسنا، سایت «اعتدال» نوشت: «مژده لواسانی و آزاده نامداری بدون اعلام مورد خاصی از طرف مدیران سازمان صدا و سیما در لیست ممنوعالتصویران این سازمان قرار گرفتهاند.

گر چه هنوز هیچ مقام مسئولی از این سازمان، این خبر را رد یا تایید نکرده است اما گفته میشود که علاوه بر نام مژده لواسانی و آزاده نامداری، در لیست جدید، برخی چهرههای دیگر تلویزیونی نیز یافت میشود.

لواسانی پیش از این در گفتوگویی که با یکی از سایتهای خبری انجام داده بود گفته بود که جامعه ما در حال حاضر این میزان جسارت برخی مجریان را برنمیتابد و دوره رضا رشیدپور و فرزاد حسنی و ... تمام شده است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا این اتفاق افتاده؟ گفته بود: احتمالا به خاطر حاشیههایی بود که بعد از آن دوران به وجود آمد. شما الان تصور کنید که «کوله پشتی» با آن شرایط ساخته شود یا برنامههای رضا رشیدپور با آن شرایط. به شما تضمین میدهم دیگر اتفاقات آن دوره تکرار نمیشود. حتی این دوستان هم که به تلویزیون برگشتهاند، دیگر آنها نیستند!

آزاده نامداری نیز که پس از ازدواج ناموفقش با فرزاد حسنی در کانون توجه حواشی تلویزیونی بود، از دیگر افرادی است که چند وقت است مورد غضب سیاستگذاران جام جم قرار گرفته تا آنجا که پیس از ممنوعالتصویری، از مجریگری برنامه «خانومی که شما باشی» که از برنامههای شبکه دوم سیما بود، منع شد.

حال معلوم نیست ممنوعالتصویری نامداری مربوط به جدایی پرحاشیهاش از فرزاد حسنی است یا مربوط به خط و خطبازیهای دیگر!»
اخبار فرهگی - ایسنا

• پیشنهادات
  • *SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,738
    - واکنش آزاده نامداری به خبر ممنوع التصویر شدنش

آزاده نامداری دیروز در صفحه اینستاگرامش به خبر ممنوع التصویر شدنش واکنش نشان داد .

او در مطلبی نوشت : تعداد زیادی ازدوستان از دیروز ازمن میپرسند ممنوع التصویری؟ گویا اولین بار یه سایت به اسم اعتدال!! یه همچین چیزی...مطلبی کارکرده، وبعد گلایه ی من تازه شروع میشه.

متاسفم برای هم همه خبرگزاریهای مهم ومنبع که بلافاصله خبرو بدون تامل، تحقیق، وحتی پرسیدن از کسانی که نامشون درخبرهست کپی کردن، نوشته من ازاجرای «خانومی که شما باشی» منع شدم، حتی نمیدونسته خانومی یه مستند بود نه یه برنامه، متن خبر داد میزنه کی و با چه هدفی خبرو تنظیم کرده که مطرح شه، که جوو بسنجه، که مدیران تلویزیون رو به واکنش واداره،...ومتاسفم که همتون به آسونی بازی میخورین، ویه خبر بی اهمیت رو این قدر اشاعه میدی... بله خیلی دلم پره،...درپایان من توقع اینکه تلویزیون تایید یا تکذیب کنه ندارم،،، اما من همیشه عاشق تلویزیونم، حتی اگه این عشق یه طرفه باشه....

برخی موضوعات مشابه

بالا