فوتبال خارجی از صحبت در مورد پیکه خسته شده ایم

• شروع کننده موضوع Behtina
  • بازدیدها 88
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Behtina

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
22,523
امتیاز واکنش
65,135
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
از صحبت در مورد پیکه خسته شده ایم

تیاگو آلکانتارا و کوکه، هافبک های تیم ملی اسپانیا، اعلام کردند که از صحبت در مورد شرایط جرارد پیکه در تیم ملی اسپانیا خسته شده اند.
[/BCOLOR]​
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
به گزارش "ورزش سه"، پیکه که در رفراندوم اخیر استقلال کاتالونیا از اسپانیا شرکت کرد، در تمرین روز گذشته لاروخا با واکنش تند هواداران روبرو شد.

تیاگو که در تیم بارسا با پیکه هم بازی بود، تاکید کرد که این مدافع باتجربه مانند همیشه متعهدانه در تمرینات حضور پیدا کرده؛ اما نگران حاشیه های دائمی در اطراف اوست.

تیاگو به خبرنگاران گفت:" او مثل همیشه است. هر بار من به تیم ملی دعوت شدم، او رفتار یکسانی داشت. تعهد و در عین حال لـ*ـذت بردن از حضور در تیم.

01244656.jpg

این رفتارها ما را ناراحت می کند، زیرا ما برای فوتبال بازی کردن اینجا هستیم. من برای صحبت در مورد زندگی دیگران اینجا نیامده ام. کوکه هم همین طور.

ما نمی خواهیم صحبت کنیم. فقط می خواهیم بازی کنیم. راه حل این است. هر کسی نظرات خودش را دارد و ما اینجا هستیم تا در مورد تیم ملی صحبت کنیم، نه در مورد سیاست یا مسائل عمومی."

کوکه هم تایید کرد که صحبت در مورد موضوع پیکه خسته کننده شده؛ اما مطمئن است که هواداران در دیدار مقابل آلبانی از تیم اسپانیا حمایت خواهند کرد.

در داخل تیم، شرایط مثل همیشه است. ما روی بازی با آلبانی تمرکز داریم."
[/BCOLOR]

برخی موضوعات مشابه

بالا