اخبار سینما و تلوزیون استرس اما استون برای مرد عنکبوتی جدید

• شروع کننده موضوع EGeNo
  • بازدیدها 190
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

EGeNo

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,377
امتیاز واکنش
12,176
اما استون گفت: براي بازي در نسخه جديد «مرد عنكبوتي» استرس زيادي دارم.

Multimedia_pics_1389_7_Art_76.jpg

استون در اين نسخه در نقش مقابل « اندرو گارفيلد» بازي مي‌كند.

بنابراعلام ورايتي، استون درباره آماده شدنش براي بازي دراين نقش گفت: من و گارفيلد درباره اين كاراكتر خاص بسيار صحبت كرديم و او من را متقاعد كرد كه اين فيلم هم اثري مثل درام‌هاي ديگر است و نبايد استرس داشته باشم.

بنابراين گزارش، پيش‌نويس فيلمنامه عنكبوتي جديد توسط «جيمز وندربيت» آماده شده است.

«سرجنت» در نگارش «مرد عنكبوتي ‌‌٤» نيز به عنوان يكي از نويسندگان اصلي سهيم بوده است.

نسخه‌ي جديد «مرد عنكبوتي» طبق برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده از ماه ژوئيه امسال (اوايل تابستان) مقابل دوربين مي‌رود.

اين پروژه سينمايي مهيج براي اكران در پاييز سال ‌‌٢٠١٢ ميلادي در قالب سه‌بعدي آماده مي‌شود.

شركت فيلمسازي سوني پيكچرز اعلام كرد: نسخه جديد «مرد عنكبوتي» پس از كناره‌گيري سام ريمي و توبي مگوئر توسط « مارك وب» ساخته مي‌شود.

«مارك وب» خالق آثاري چون «500 روز تابستاني» يك ستاره جديد را جايگزين بازيگر عنبكوتي خواهد كرد.

«مرد عنكبوتي‌‌٤» توسط شركت فيلمسازي سوني تهيه و توليد مي‌شود.

«سام ريمي» كه هر سه قسمت قبلي «مرد عنكبوتي» را كارگرداني كرده بود اعلام كرد، ساخت سه قسمت اين فيلم يك عمر تجربه براي وي بوده و درحالي‌كه به وي اعلام شده بود كه قسمت چهارم را بايد بسازم، سوني تصميم گرفت كارگردان جديدي را براي آن انتخاب كند.

فيلم جديد را «مارک وب» کارگرداني مي‌کند که سال ‌‌٢٠٠٩ با فيلم کم‌هزينه «500 روز تابستاني» به شهرت رسيد.

سه قسمت قبلي اين فيلم جمعا ‌‌٥/٢ ميليارد دلار فروش جهاني به‌دست آوردند.

«اما استون» پيش ازاين در فيلم‌هايي چون «سرزمين زامبي‌ها» و فيلم «آسان» ‌به ايفاي نقش پرداخته است.

منبع : ایسنا

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
144
پاسخ ها
0
بازدیدها
289
بالا