رد شده استفاده از اشکال فانتزی در عناوین

• شروع کننده موضوع Fatemeh-D
  • بازدیدها 206
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Fatemeh-D

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
ارسالی ها
1,624
امتیاز واکنش
60,983
بسم الله الرحمن الرحیم

** توجه مهم : قبل از پر کردن فرم انتقادات و پیشنهادات ، حتما تاپیک : قوانین انتقادات و پیشنهادات را به دقت مطالعه کنید ، بدیهی است موارد بدون رعایت قوانین رد خواهند شد .

عنوان درخواست : استفاده از اشکال فانتزی در عناوین

نام : فاطمه د

نوع درخواست : انتقاد و پیشنهاد

متن درخواست : سلام. من بار ها در این انجمن به مشکلی برخوردم و اونم این بوده که بخاطر اشکالی مثل قلب و ستاره و... که در عناوین موضوعات بکار می ره نمی تونم مطلب مورد نظرم رو از طریق کادر جست و جو پیدا کنم.
خواهشمندم، نذارین از این عناوین استفاده کنن. با گوشی بالأخره به یه طریقی می شه پیدا کرد اما توی کیبورد کامپیوتر نمی دونم دقیقاً قلب و ستاره و ... از کجا پیدا کنم. بار ها شده که به خاطر این موضوع نصف بخش های انجمن رو گشته باشم تا تاپیک رو پیدا کنم یا کلاً از پیدا کردن منصرف بشم.
نمی دونم خواستم به نظرتون معقوله یا نه، اما خواهش می کنم رسیدگی کنین.

سایر توضیحات :

قبول قوانین بله

* تذکر : تنها یک بار درخواست خود را به صورت صحیح ارسال کنید ، در صورت ارسال درخواست تکراری ، درخواست های شما مورد بررسی قرار نخواهد گرفت .

• پیشنهادات
  • Mojtaba

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,741
    امتیاز واکنش
    43,440
    سلام ، این یک استفاده فان از نیم تاپیک هست و به صورت الزام و اجبار نمی توان این حق را از کاربران گرفت .
    این یک زیبا سازی وشخصی سازی تاپیک محسوب می گردد .
    لکن این مورد برای تاپیک های رسمی انجمن ، تاپیک های اطلاعیه ، قوانین ، آموزشی و قس علی هذه ممنوع می باشد !
    در صورت رویت استفاده از این عناصر در تاپیک های رسمی ، آموزشی ، اطلاعیه و قوانین انجمن همچنین استفاده بی رویه در یک تاپیکی ! به طور مثال چندین و چند و تعداد بالا استفاده از این عناصر در نام تاپیکی می توانید از دکمه گزارش تاپیک و پست استفاده کرده و دلیل مربوطه را ذکر نمایید .

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا