موافقت شده شکایت از فیــلتــر شدن ناگهانی

• شروع کننده موضوع saideh_afsar
  • بازدیدها 521
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

saideh_afsar

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
60
امتیاز واکنش
2,204
بسم الله الرحمن الرحیم

** توجه مهم : قبل از پر کردن فرم انتقادات و پیشنهادات ، حتما تاپیک : قوانین انتقادات و پیشنهادات را به دقت مطالعه کنید ، بدیهی است موارد بدون رعایت قوانین رد خواهند شد .

عنوان درخواست : شکایت از فیـلتـ*ـر شدن ناگهانی

نام : saideh_afsar

نوع درخواست : گزارش مشکل

متن درخواست : با سلام .
من یک کاربر تازه وارد هستم . حدود دو ماهی میشه که دارم رمانم رو توی سایت می ذارم . دو روز پیش به طور ناگهانی رمان من فیـلتـ*ـر شد و در توضیح فقط نوشته بودند که به خاطر اسم رمان که عشق کثیف بود فیـلتـ*ـر شده است.
حالا من چند تا سوال دارم . اول اینکه مگه ناظرین محترم شما از روز اولی که رمانم رو براشون فرستادم و تایید کردند اسم رمان رو نخوندند که حالا متوجه نامتانسب بودن |آن شدند
دیگه اینکه چرا همه رمان فیـلتـ*ـر شد ؟ چرا به من نگفتند که فقط اسمش رو عوض کنم ؟ اینکه کاری نداشت.
سوای بعدیم که خیلی ذهنم رو اشغال کرده اینه که چه کسی چنین تصمیمی گرفته ؟ منظورم اینه که آیا غیر از ناظرین رمانها کس دیگه ای هم هست که اظهار نظر کنه ؟
یعنی با رمانهای سایت به طور سلیقه ای برخورد می شه ؟ مثلا یک نفر خونده و چون اون خوشش نیومده گزارش کرده و همین طوری فیـلتـ*ـر شده ؟
من ابتدا قوانین سایت رو خوندم . رمان من صحنه دار نیست . خودم قبلا یک کتاب چاپ کردم و می دونم که وزارت ارشاد به چه چیزهایی حساسه . برای همین خیلی مراقب کلمات و جملاتم هستم . اما اینکه رمانم یکدفعه فیـلتـ*ـر شد باور کنید شوک بدی بود . این تصور بر ام پیش اومد که اصلا تلاش نویسندگان سایت برای مدیران محترم مهم نیست .
من توقع داشتم حداقل قبلش بهم می گفتند که نامش رو تغییر بدم .
در توضیح کوتاهی که برام نوشته بودند اومده که اگر نوشته مثبت هیجده دارید درستش کنید. خوب مگه کسی که رمان رو فیـلتـ*ـر می کنه یا ناظران محترم رمانها رو نمی خونند ؟ اگه می خونند که باید بدونند مطلب مثبت هیجده هست یا نه ؟ و خط به خط اخطار بدن . اگه نخونده اند پس حتما یک نفر با سلیقه شخصی خودش این تصمیم رو گرفته و به این دلیل رمانم فیـلتـ*ـر شده !!!!!
البته این وظیفه و حق شماست که مراقب باشید تا به دردسر های ممیزی و غیره نیفتید اما فکر می کنم این مطالبی که گفتم هم حق ما نویسنده ها باشد که توقع رعایتشان را داشته باشیم .
با تشکر فراوان

سایر توضیحات : در ضمن چون دو روز هست که بنده به ناظران محترم اعتراض کرده ام و حرفهایم را زده ام و هیچ جوابی نگرفته ام ( فکر کنم مشغول کارهای عید هستند ) با شما در میان گذاشتم . بازهم ممنون

قبول قوانین بله

* تذکر : تنها یک بار درخواست خود را به صورت صحیح ارسال کنید ، در صورت ارسال درخواست تکراری ، درخواست های شما مورد بررسی قرار نخواهد گرفت .

• پیشنهادات
  • Mojtaba

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,741
    امتیاز واکنش
    43,440
    با سلام ،
    ابتدا به جمع خانواده نگاه دانلود خوش آمدید :aiwan_lggight_blum:
    مِن بابِ سوالاتِ شما :
    بله ، هر رمانی از ابتدای آغاز توسط ناظرین بررسی می گردد و نکات مربوطه به نویسنده محترم اعلام می گردد .
    کاربر گرامی ، کمیته مصادیق محتوی مجرمانه وب سایت internet.ir لینک وب سایت ما از رمان شما را فیـلتـ*ـر کرده و اعلام کرده به " قید فوریت " حذف گردد .
    به خواستِ ما رمان شما حذف نشده است .
    ناظرین رمان و مسئولین مجموعه نگاه دانلود تصمیم نگرفتند که رمان شما را حذف کنند !
    مدیران تالار رمان به صورت سلیقه ای عمل نکرده و رمان شما را حذف نکرده اند .
    به جهت ارائه توضیحات تکمیلی و ارائه راهکار خدمت شما به صورت پیام خصوصی با بنده در ارتباط باشید . :aiwan_lggight_blum:

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

تاپیک بعدی
    بالا