رد شده انتقاد از بخش الفبای نویسندگی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Queen of sorrows

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
142
امتیاز واکنش
771
بسم الله الرحمن الرحیم

** توجه مهم : قبل از پر کردن فرم انتقادات و پیشنهادات ، حتما تاپیک : قوانین انتقادات و پیشنهادات را به دقت مطالعه کنید ، بدیهی است موارد بدون رعایت قوانین رد خواهند شد .

عنوان درخواست : انتقاد از بخش الفبای نویسندگی

نام : هکر قلب

نوع درخواست : انتقاد و پیشنهاد

متن درخواست : سلام خدمت مدیران محترم انجمن نگاه دانلود .
من از بخش الفبای نویسندگی انتقاد دارم و امیدوارم مطالبی که شما به عنوان اصول نویسندگی و نگارش رمان انتخاب کردید کمی حرفه ای تر بشه؛ چون این نکاتی که نوشته شده همگی جزو نکات پایه و ابتدایی نویسندگی هست و مطمئنا کسی شروع به نویسندگی می کنه این نکات رو می دونه و نیاز به نکات جدید تر برای رفع ایرادات نویسندگی خودش داره .

سایر توضیحات :

قبول قوانین بله

* تذکر : تنها یک بار درخواست خود را به صورت صحیح ارسال کنید ، در صورت ارسال درخواست تکراری ، درخواست های شما مورد بررسی قرار نخواهد گرفت .

• پیشنهادات
  • CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    12,639
    امتیاز واکنش
    28,246
    سلام به شما.
    این مطالبی که شما میگی همه قدیمی و از پیش ارائه شده هستن. فقط در بخش های مختلف کتاب پراکنده بودن که الان یه جا جمع شدن.
    شما وقتی میری کتابخونه و یه مثلا کتاب تاریخی انتخاب میکنی تا بخونی، شما چندین کتاب از نویسنده های مختلف و با تالیف های متنوع می بینی. چند تا رو چک میکنی، سرسری زیر و رو میکنی تا اونی که احساس میکنی به درد کارت میخوره و برات مفیده رو انتخاب میکنی.
    این هم همینطوره؛ تو این ساب تالار تاپیک های متنوع و با فن زبانی متفاوت موجوده؛ مطمئن باش هرکی هرچی که به دردش بخوره رو پیدا میکنه.
    در پرانتز خدمت شما عرض کنم که اکثر قریب به اتفاق نویسنده های جوان انجمن همین موارد اصولی و به نظر شما پیش پا افتاده رو بهش اشراف ندارن!
    کما اینکه چندی از نویسنده های خوب انجمن هم اخیرا شخصا دارن آموزش رمان نویسی اصولی رو ارائه میدن. و از این به بعد آموزش های بهتر و درجه بالاتری در این ساب خوهیم داشت.

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

C
    پاسخ ها
    2
    بازدیدها
    303
    بالا