رد شده بخش نمایشنامه نویسی و فیلمنامه نویسی

• شروع کننده موضوع Hamraz.raz
  • بازدیدها 289
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Hamraz.raz

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,186
امتیاز واکنش
10,905
بسم الله الرحمن الرحیم

** توجه مهم : قبل از پر کردن فرم انتقادات و پیشنهادات ، حتما تاپیک : قوانین انتقادات و پیشنهادات را به دقت مطالعه کنید ، بدیهی است موارد بدون رعایت قوانین رد خواهند شد .

عنوان درخواست : بخش نمایشنامه نویسی و فیلمنامه نویسی

نام : همراز

نوع درخواست : انتقاد و پیشنهاد

متن درخواست : اگر دقت کنید متوجه میشید که در بخش فیلمنامه نویسی و نمایشنامه نویسی فقط چند نمایشنامه که ماه به ماه آپدیت نمیشه وجود داره.
به نظر من باید این بخش رو هم مثل بخش ترجمه فعالش کرد.
من پیشنهاد میکنم که برای این منظور چند تاپیک درباره مقدمات فیلم نامه نویسی و نمایشنامه نویسی ایجاد کنید و نحوه نوشتن این دو رو از پایه به کاربران آموزش بدید و البته به نظر من ترتیب چند مسابقه برای دیده شدن این بخش ضروریه( بعد از زدن تاپیک ها).

سایر توضیحات :

قبول قوانین بله

* تذکر : تنها یک بار درخواست خود را به صورت صحیح ارسال کنید ، در صورت ارسال درخواست تکراری ، درخواست های شما مورد بررسی قرار نخواهد گرفت .

• پیشنهادات
  • CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    12,639
    امتیاز واکنش
    28,246
    قبلا هم چنین چیزی مطرح شده بود:
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!

و بنده جواب دادم: "دوست عزیز اگه پیشنهادی در رابـ ـطه با مسائل کلان، و تغییر و تحول در انجمن دارید اینجا بیان کنید. چیزی که شما گفتی در مورد عملکرد تالاره و باید با سرپرست مربوطه ارتباط بگیرید."
    علاوه بر اینها اگه قراره آموزش اصولی باشه که حتما باید باشه، این آموزش رو صرفا مدیران نباید ایجاد کنند، چون ممکنه که علمش رو نداشته باشند. دوستانی که علم و سواد نمایشنامه نویسی و فیلمنامه نویسی دارند هم باید کمک کنند.

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا