اخبار کنسرت ها افتخاری: با این انرژی ای که به من می دهید تا صبح برایتان می خوانم!

hiva-shz

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,931
امتیاز واکنش
622
IMG22084403.jpg

موسیقی ما – خواننده قدیمی موسیقی کشور که با آلبوم هایی چون «نیلوفرانه» و «صیاد» در سالهای دور مخاطبان زیادی را برای خود دست و پا کرده بود، پس از هشت سال سکوت بالاخره در تهران و برج میلاد برای نخستین بار روی صحنه رفت.

به گزارش «موسیقی ما»، در این کنسرت که به همت موسسه «ایران گام» (به مدیریت صدر الدین حسین خانی) برگزار شد، «علیرضا افتخاری» با همراهی گروه «همایون» به سرپرستی و رهبری «حسین پرنیا» با اجرای آثار آلبوم جدید این خواننده که هنوز منتشر نشده است، پذیرای دوستدارانش بود.

خواننده پر کار دو دهه گذشته موسیقی در ایران که تاکنون اجرای زنده ای به این گستردگی را در داخل ایران تجربه نکرده بود، در حالی در برج میلاد به اجرای برنامه پرداخت كه آهنگسازی، تنظیم و سرپرستی گروه و کلیه قطعاتش را حسین پرنیا بر عهده دارد.

در اين اجراي زمستاني قطعاتی چون بیتو بودن، کنج تنهایی، دیدی که رسوا شد دلم، پیغام من، سفر کرده، آتش کاروان، بیبی جون و «پاییز» از آلبوم «پادشاه فصل ها» اجرا شد.

افتخاری در اواسط اجرای زنده اش با تقدیر از «صدر الدین حسین خانی» بابت همفکری و کمک های فراوان اش برای اجرایی شدن این برنامه، از ایشان به عنوان یکی از فرهنگی ترین و قدیمی ترین تهیه کننده ها در حوزه موسیقی کشور یاد کرد.

وی همچنین در اواخر اجرای خود نیز رو به حاضرین گفت: «انرژی که شما امشب به من می دهید باعث می شود که من تا صبح این انگیزه را داشته باشم که برای شما بخوانم و این ذوق نشاندهنده عشقی است که شما به من دادید و هیچ گاه هم آن را فراموش نخواهم کرد.»

«آمد آمد با دلجویی» و «امید جانم» نیز اختتامیه ای پر خاطره از سوی این خواننده برای دوستدارانش بود که با استقبال جالب توجه حاضرین در سالن رو به رو شد.

در اين كنسرت جمعي از بهترين و حرفه اي ترين نوازندگان موسيقي ايراني "عليرضا افتخاري" را همراهي كردند كه از جمله آن ها مي توان به محمد دلنوازی (بربت)، مجید مظاهر (قیچک)، کریم قربانی (چلو)، فرشید حسی فر (ابوا)، پویا خوش آهنگ (ویلون)، سیاوش ظهیرالدینی (آلتو)، علیرضا خورشیدفر (کنترباس)، علی رحیمیان (ویلون)، )، ناصر رحیمی (فلوت) و همایون پشتدار (کمانچه) اشاره كرد.

منبع:
اختصاصی «موسیقی ما»

برخی موضوعات مشابه

بالا