اخبار تئاتر و نمایش امسال نمایشی را بر اساس نوشته هایم روی صحنه کارگردانی می کنم

• شروع کننده موضوع Behtina
  • بازدیدها 106
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Behtina

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
22,523
امتیاز واکنش
65,135
محسن کیایی از علاقه اش به کارگردانی و اجرای نمایشی در سال 96 خبر داد

امسال نمایشی را بر اساس نوشته هایم روی صحنه کارگردانی می کنم

[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
216842_2100148236_320_213.jpg
[/BCOLOR]​
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
محسن کیایی در این سال های اخیر درخشش خاص در سینما و تلویزیون داشته است. بازیگری که در دوران جوانی سال ها در حوزه تئاتر فعالیت می کرده است . کیایی بازیگر با انرژی ،توانا و بالفطره است که بتدریج توانست خودش را به عنوان یک بازیگر مستعد و کار بلددر سینما و تلویزیون تثبیت کند و با درخشش در کارهای برادرش توسط سایر فیلمسازان هم دعوت به کار شد.
[/BCOLOR]

به گزارش ایران تئاتر،محسن کیایی سوای بازیگری دستی هم در نوشتن دارد و در نوشتن سریال میهمانان ویژه جواد رضویان حضور جدی داشت.کیایی در سریال پرده نشین ، نقش براتعلی را بازی کرد. نقشی چند وجهی در باره یک طلبه جوان به تردید رسیده میان شغل و عشقش و در سریال سربراه هم یک نقش متفاوت خاکستری را بازی کرد. او فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه آزاد است و در اواسط دهه هشتاد در نمایش پل محمد رحمانیان بازی کرد. در این نمایش محسن کیایی در کنار علی عمرانی ، مرحوم احمد آقالو ، رضا بابک و مهتاب نصیر پور به عنوان بازیگر به بازی پرداخت و کار در سینما را با بعد از شهر سگی سگی و در تلویزیون با سریال راه دررو آغاز کرد .محسن کیایی در باره حضورش در صحنه به ایران تئاتر گفت : سال ها در زمان اقامتم در کرج تئاتر می کردم و جوایز زیادی نیز به دست آورده ام .کارگردانی را دوست دارم و در تئاتر تجربه اش کرده ام. اما کارگردانی در سینما احتیاج به تجربه و شناخت بیشتری دارد ودوست دارم با اشراف بروم به این سمت . در کارگردانی سینما سوای ذوق و سلیقه و دانش باید به این حرفه به عنوان یک صنعت نگاه کرد و کارگردان باید تسلط کاملی روی مدیوم فیلمبرداری داشته باشد . همینجوری فیلم ساختن برایم محلی از اعراب ندارد و نمی خواهم به هر قیمتی فیلمسازی کنم. سال قبل هم بعد از مدتها دوری با بازی در نمایش پپرونی برای دیکتاتوری تجربه موفقی در صحنه داشتم .
وی در ادامه تاکید کرد : به دلیل بازی در چند فیلم سینمایی امکان حضور در چند کار تئاتری را در سال قبل را پیدا نکردم و امسال مترصد موقعیتی هستم تا متنی از خودم را که یک کار اجتماعی است را روی صحنه ببرم. و در حال حاضر هم بعد از موفقیت اجرای نمایش پپرونی برای دیکتاتور ، این نمایش را با تغییر چند بازیگر مثل حضور نسیم ادبی ، علی احمدی و سوگل قلانیان در تماشاخانه پالیز را روی صحنه می بریم و تغییراتی جزیی هم با مشورت و نظارت در نقش ونسان که بازی می کنم اعمال کردم.بهر حال تئاتر همیشه برای من جذاب است و آن را دوست دارم .

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
163
پاسخ ها
0
بازدیدها
201
بالا