اخبار سینما و تلوزیون این فیلم را 6 نفر ساختند!

♥MASTANE♥

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,316
امتیاز واکنش
3,789
در ادامه معرفی فیلم های حاضر در سی و سومین جشنواره فیلم فجر،از فیلم «قول» با موضوع کودک و نوجوان، رونمایی شد.
20150115201905_11.jpg

به گزارش خبرنگار سینما خبر؛ دراین نشست تبلیغاتی،محمدعلی طالبی کارگردان و تهیه کننده،آرش طالبی تدوین گر، علی محمد قاسمی فیلمبردار و معصومه میر حسینی بازیگر این فیلم حاضر بودند.
کارگردان «قول» گفت: من برای ساختن این فیلمنامه که از یک کتاب اقتباس شده است،فقط 200 میلیون تومان هزینه کردم که 150 میلیون آن را نیز وام گرفته ام!
طالبی ادامه داد: این محدودیت مالی باعث شد تا ما مجبور باشیم این فیلم را تنها با حضور 6 نفر در پشت صحنه بسازیم و این موضوع فشار زیادی را به ما تحمیل کرد.
وی با بیان اینکه این فیلم سه جایزه ی بین المللی جشنواره کودک و نوجوان اصفهان را کسب کرده، افزود: به تعبیر من، این روزها فیلم هایی با حال و هوای جوانی، به ما اجازه اکران فیلم هایمان را نمی دهند و سینمای کودک و نوجوان مهجور واقع شده است.
کارگردان "یک روز سرد" ضمن تقدیر از مسوولان جشنواره سی و سوم بخاطر بها دادن به سینمای کودک و نوجوان،گفت: امیدواریم این نقطه ی شروعی باشد برای بیشتر و بهتر دیدن شدن سینمای کودک و نوجوان.
قاسمی فیلمبردار « قول» گفت: 70 درصد از لوکیشن این فیلم در دیلمان و 30 درصد در صومعه سرا بود و این فیلم تماما در گیلان فیلمبرداری شد.
آرش طالبی فرزند محمد علی طالبی در خصوص تدوین این فیلم اظهار داشت:کار بسیار دشواری بود و ما مجبور شدیم روند خطی فیلمنامه را تغییر دهیم تا مخاطب بهتر با فیلم ارتباط برقرار کند.
ساخت موسیقی فیلم نیز بر عهده آرش طالبی دیگر فرزند کارگردان «قول» بود.
این فیلم برگزیده جشنواره کودک و نوجوان اصفهان است و در بخش مسابقه جشنواره امسال، با 23 فیلم دیگر رقابت خواهد کرد.
حاشیه
- در اواسط معرفی این فیلم، علیرضا رضاداد دبیر جشنواره سی و سوم وارد سالن نشست شد.
-فاطمه معتمد آریا پس از پایان معرفی فیلم،به سمت آقای محمد علی طالبی رفت و این دو لحظاتی به خوش و بش پرداختند.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
1
بازدیدها
216
پاسخ ها
0
بازدیدها
217
بالا