برندی که قرار است رقیب اپل و سامسونگ باشد

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 164
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
کمپانی معتبر لنوو از ابتدای خرید موتورولا اعلام کرده بود که تصمیم دارد تا محصولاتی منحصربفرد و باکیفیت را روانه بازارها نماید. مدیران این کمپانی به تازگی مدعی شده اند که تصمیم دارند تا با محصولاتشان با اپل و سامسونگ به رقابت بپردازند.

در ادامه با جی اس ام آریا همراه باشید ...

19.jpg

برای بسیاری از کاربران لنوو نامی شناخته شده در دنیای لپ تاپ و کامپیوترهای شخصی است، این برند معتبر با سیاست های جدید تصمیم گرفت تا وارد دنیای گوشی های هوشمند شود. حالا خبرهای جدیدی از لنوو و مدیر عاملش منتشر شده است.

در گفتگویی با Fortune، مدیرعامل شرکت لنوو، Yuanqing Yang اعلام کرد که ماموریت آنها کنار زدن شرکت های اپلو سامسونگ است. این در حالی است که کمپانی لنوو با پرداخت ۲.۹۱ میلیارد دلار کمپانی موتورولا را خریداری کرد، شرکتی که می تواند کمک بزرگی به لنوو در رسیدن به اهدافش باشد.

مدير عامل لنوو گفت :

این یک داستان عاشقانه بسیار بسیار جالب است. ما از خیلی وقت پیش علاقمند به موتورولا بودیم، حتی هنگامی که این شرکت به دو کمپانی Motorola Mobility و Motorola Solutions تقسیم شد. بعد از اینکه گوگل در سال ۲۰۱۲ موتورولا را خرید، من اریک اشمیت رئیس اجرایی گوگل را به یک شام در منزل خود دعوت کردم. من به او گفتم: " اگر شما علاقمند به فعالیت در بخش سخت افزار هستید، شما می توانید از این شرکت استفاده کنید، اما اگر شما علاقه ای به فعالیت در بخش بزینس سخت افزار ندارید، ما قطعا می توانیم این بخش را اداره کنیم. "

وی به خاطر دارد که حدود ۲ ماه پیش ایمیلی را برای من ارسال نمود. من هم به او پاسخ دادم. او پرسیده بود که آیا هنوز هم من علاقمند به داشتن موتورولا هستم؟ من هم پاسخ دادم "قطعا". بعد از آن، ما شروع به مذاکره و بحث در مورد این انتقال کردیم. من بارها به Silicon Valley رفتم و Larry Page من را به خانه اش برای صرف شام دعوت کرد. این معامله به سرعت انجام شد و در کمتر از دو ماه ما به قرارداد نهایی نزدیک شدیم.

20.jpg

برندی که قرار است رقیب اپل و سامسونگ باشد...

البته کمپانی مطرح لنوو هنوز تصمیم نگرفته که اسمارتفون های تولیدی موتورولا را تحت چه برندی روانه بازار کند. آیا این محصولات با برند لنوو عرضه می شوند، یا همچنان با نام موتورولا روانه بازار خواهند شد. Yang می گوید:

به احتمال زیاد ما از برند موتورولا بعنوان یک اهرم یا ابزار نفوذ استفاده خواهیم کرد، اما این می تواند شبیه چیزی چون " Motorola by Lenovo " باشد.

هنگامی که از مدیرعامل شرکت لنوو پرسیده شد که آیا این شرکت می تواند اپل و سامسونگ را در بازار بگیرد و آنها را عقب بزند، او پاسخ داد : "قطعا، در طول زمان، ماموریت ما پیشی گرفتن از آنهاست".

پیش بینی شما از آینده شرکت لنوو چیست؟

برخی موضوعات مشابه

بالا