بنی تمیم: این بار بازگشت خادم محال است

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 95
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
نایب رییس فدراسیون کشتی می گوید با وجود استعفا تا انتخاب سرپرست به وظایف خود عمل می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، حمید بنی تمیم که در یک سال اخیر توسط رسول خادم اختیار تام در حوزه ریاست گرفته بود تا رییس فدراسیون بیشتر تمرکزش روی کارهای فنی باشد، بلافاصله بعد از استعفای روز گذشته رسول خادم نامه استعفای خود را نوشت.

با این حال بنی تمیم که در سال های اخیر یکی از یاران اصلی خادم در فدراسیون بوده، می گوید طی روزهای آینده و تا زمان معرفی سرپرست جدید فدراسیون کارها را رها نمی کند.

حمید بنی تمیم، نایب رییس فدراسیون کشتی درباره دلایل استعفایش به "ورزش سه" گفت: به هر حال وقتی رسول خادم استعفا داد، من هم برای اینکه دست مسئول بعدی فدراسیون را باز بگذارم، استعفای خودم را اعلام کردم. با این حال گفتم که طبق وظیفه سازمانی تا معرفی سرپرست جدید چند مسابقه ای که در روزهای آتی قرار به انجام آن بوده را برگزار می کنیم و پای کار هستیم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا رسول خادم به فاصله چند ماه دوباره استعفا کرد، افزود: فکر می کنم خودش به اندازه کافی در نامه ای که نوشته بود، توضیح داده است. به هر حال برخی اتفاقات دست به دست هم داد تا چنین شرایطی برای کشتی به وجود بیاید. فکر می کنم با این وضعیت کار وزارت ورزش برای تعیین سرپرست راحت تر شد!

نایب رییس فدراسیون کشتی درباره احتمال بازگشت خادم به فدراسیون مثل بار قبلی گفت: اصلا این استعفا مثل دفعه قبلی نیست و به نظرم بازگشت خادم تقریبا محال است. او تصمیمش را گرفته و همه منتظر هستیم تا وزارت ورزش مجمع فوق العاده را تشکیل دهد.

بنی تمیم در پایان درباره اینکه چه کسی جانشین خادم را تعیین می کند، بیان داشت: قطعا باید مجمع تشکیل شود و اعضای مجمع درباره انتخاب سرپرست تصمیم بگیرند. وزارت ورزش فقط وظیفه تشکیل مجمع را دارد وگرنه این مجمع است که درباره استعفای خادم و انتخاب سرپرست فدراسیون تصمیم گیری خواهد کرد.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
1
بازدیدها
145
بالا