فرهنگی و هنری بهرام رادان ممنوع التصویر است؟

• شروع کننده موضوع *samira*
  • بازدیدها 207
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*samira*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,268
امتیاز واکنش
3,891
کارگردان «حکایت عاشقی» در مراسم اکران مردمی این فیلم گفت: دلایل ممنوع التصویری «بهرام رادان» در تلویزیون را نمیدانم؟!

خبرگزاری ایسنا: کارگردان «حکایت عاشقی» در مراسم اکران مردمی این فیلم گفت: دلایل ممنوع التصویری «بهرام رادان» در تلویزیون را نمیدانم؟!

فیلم سینمایی «حکایت عاشقی» A Tale of Love به کارگردانی «احمدرمضانزاده» و به تهیهکنندگی «مسعود جعفری جوزانی»با حضور «ناظم دباغ»، نماینده حکومت اقلیم کردستان عراق در تهران، کارگردان این فیلم، «شیلان رحمانی» از بازیگران اصلی فیلم، اعضای دفتر نمایندگی اقلیم کردستان عراق در ایران، «کیمیا مرادیان» از بازیگران کودک فیلم، علاقمندان به سینما و همچنین تعدادی از کُردهای مقیم تهران، عصر جمعه 27 آذرماه جاری در پردیس سینمایی کوروش به نمایش درآمد.

«احمد رمضانزاده» کارگردان «حکایت عاشقی» که به همراه دیگر عوامل، در میان مردم به تماشای این فیلم نشستند؛ قبل از اکران مردمی این فیلم گفت: از شما تشکر میکنم که در این سرما آمدید و میخواهید فیلم را ببینید خیلی لطف کردید؛ در مسیری که به اینجا میآمدم فهمیدم که آنونسی که برای تبلیغ فیلم، به تلویزیون داده بودیم متوجه شدم که در آن «بهرام رادان» و «قطبالدین صادقی» ممنوع التصویر شدهاند و یکی از نکاتی که برای اینگونه فیلمها مهم است همین تیزرهای تبلیغاتی است؛ چرا این افراد ممنوع التصویر میشوند؟ را واقعاً نمیدانم.

وی افرود: وقتیکه یک فیلم پروانه ساخت میگیرد و تأیید میشود و با این همه سختی و زحمت ساخته میشود و برای اکران آماده میشود؛ بعد، آخر سر میفهمی که بازیگرت در واقع، ممنوع التصویر شده است.

کارگردان «حکایت عاشقی» در پایان تأکید کرد: فیلمهای اینچنینی که سالنهایی به آنها اختصاص میدهند؛ یکی سینما آزادی که از آن حوزه هنری و دیگری سینما فرهنگ که از آن بنیاد سینمایی فارابی است، به «حکایت عاشقی» گفتند که این یک فیلم فرهنگی است و برایم سؤال است که چرا تاکنون نه سینما آزادی و نه سینما فرهنگ را به اکران این فیلم اختصاص ندادهاند. خودتان فیلم را میبینید و قضاوت میکنید که این فیلم، یک فیلم فرهنگی هست یا نه.

در ادامه، «شیلان رحمانی» از بازیگران اصلی فیلم سینمایی «حکایت عاشقی» گفت: خدمت همه شما سلام عرض میکنم و خیلی خوش آمدید؛ از اقلیم کردستان نیز در اینجا میهمانانی حضور دارند که خدمت آنها هم عرض سلام و احترام دارم؛ خیلی خوش آمدید و امیدوارم با فیلم ارتباط برقرار کنید و از آن خوشتان بیاید.

«حکایت عاشقی» هم اکنون در سینماهای تهران، همچون؛ پردیس سینمایی کوروش، پردیس سینمایی ملت، زندگانی، اریکه ایرانیان، چهارسو، کیان، ماندانا،شکوفه، مرکزی، قدس و پردیس ایران روی پرده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا