فرهنگی و هنری بهرام رادان و فاطمه معتمد آریا در تلویزیون ممنوع التصویر هستند !

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 205
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,738
برنامه خندوانه به دلیل حضور رادان اجازه پخش نگرفت

به دو قسمت از برنامه خندوانه که با حضور دو تن از بازیگران سینما و تلویزیون ضبط شده، اجازه پخش داده نشده است. بهرام رادان و قطبالدین صادقی از جمله چهرههایی هستند که مدیران تلویزیون اجازه پخش برنامههای مربوط به آن دو را ندادهاند.

65065704400724037744.jpg

بانی فیلم نوشت: عدم اجازه پخش برنامه مربوط به بهرام رادان در حالی صورت گرفته که تصویر وی در تیزرهای تلویزیونی فیلم روی پرده «عصر یخبندان» (مصطفی کیایی) نیز حذف شدند. البته میتوان دلیل این مسئله را حدس زد و آن را ناشی از مطلبی منتسب به رادان دانست که چندی قبل این بازیگر در واکنش به آزادی ازدواج همجنسگرایان در آمریکا توئیت کرد. هر چند این مطلب، با واکنشهای تندی مواجه شد که در نهایت او را ناگزیر به انتشار یک متن عذرخواهی کرد، اما به نظر میرسد تلویزیون فعلاً روی این بازیگر ستاره سینما نظر مساعدی ندارد.

8e83a836.jpg

علت عدم پخش برنامه مربوط به قطبالدین صادقی اما مشخص نیست. به ویژه آنکه او در سریال در حال تولید «معمای شاه» (محمدرضا ورزی) نیز بازی دارد؛ مجموعهای که قرار است نیمه دوم امسال روی آنتن رود. بین ضبط و پخش «خندوانه» که شبها ساعت ۲۲ در شبکه نسیم روی آنتن میرود، فاصله تقریباً کوتاهی وجود دارد و سازندگان با سرعت بالایی برنامهها را به پخش میرسانند.

kcxz6rczj1mjzfy9vj8c.jpg

ممنوع التصویری فاطمه معتمدآریا در تلویزیون
این روزها تیزر تلویزیونی فیلم سینمایی «یحیی سکوت نکرد» در حالی از تلویزیون پخش میشود که نه اثری از نام فاطمه معتمدآریا در این تیزر هست و نه نشانی از تصویر او.

این بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران مدتهاست که با این مشکل در تلویزیون ایران روبهروست و حتی کار به حذف نام او از تیتراژ سریال قدیمی «ارایشگاه زیبا» هم کشیده است.

ct6dozf1dnj5eyg7z.jpg

معتمدآریا در این گفتوگو با بیان این که ما امروز در دنیا با خیلی از کسانی که دشمن بودند، هم گفتوگو میکنیم و به توافق میرسیم، گفته: «اما برای تبلیغ یک کار فرهنگی هنوز این اتفاقات میافتد؟ با استناد به چه قانونی و کدام حکم قضائی این رفتارها صورت میگیرد؟ من بیخبرم. اگر من حق خودم را هم فراموش کنم، به تهیهکننده متعهد هستم. نمیدانم این چه ضرری است که تهیهکننده باید متحمل شود. البته من از طریق مراجع قانونی کشور دنبال رفع این رفتارها و دوگانگیها هستم و امیدوارم به نتیجه برسد.»

مدیران پیشین سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بارها ماجرای ممنوع التصویر بودن برخی از چهرهها را رد کرده بودند.

برخی موضوعات مشابه

بالا