به ايران برگشتم تا به المپيک برويم

• شروع کننده موضوع kiya dokht
  • بازدیدها 114
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

kiya dokht

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
8,672
امتیاز واکنش
26,158
مربي تيم ملي واليبال ايران گفت: من افتخار مي‌کنم که دستيار لوزانو هستم چون مي‌توانم نکات زيادي از او بياموزم.
خوان مانوئل سيچلو، مربي تيم ملي واليبال ايران در مورد حضور مجدد در ايران اظهار داشت: فدراسيون واليبال ايران با من تماس گرفت و از من خواسته شد تا به آنها براي رسيدن به المپيک کمک کنم. حضور در المپيک، روياي من و در واقع هر کسي است. رسيدن به المپيک تمام ذهن مرا به خود مشغول کرده و اين دليل اصلي براي بازگشت من به ايران است. همه ما مي‌دانيم که کار سختي پيش رو داريم چون همه تيم‌ها براي گرفتن سهميه المپيک به مسابقات وارد مي‌شوند.
سيچلو در مورد همکاري با رائول لوزانو، سرمربي تيم ملي ايران گفت: من تا کنون با لوزانو کار نکرده‌ام ولي او را تحسين مي‌کنم. او مربي بسيار خوب، همشهري و دوست نزديک ولاسکو است. آنها شبيه هم نيستند ولي من اعتقاد دارم که لوزانو مي‌تواند ايران را به روياي خود برساند. من افتخار مي‌کنم که دستيار لوزانو هستم چون مي‌توانم نکات زيادي از او بياموزم.
سيچلو در مورد حريفان ايران در مسابقات انتخابي المپيک 2016 ريو تصريح کرد: من به همراه لوزانو در برلين بوديم و بازي‌ها را از نزديک ديديم و آناليز کرديم. ما در مقابل لهستان، فرانسه و ژاپن، مسابقات سختي پيش رو داريم. فرصتي براي اشتباه نيست و ما بايد عملکرد قابل قبولي داشته باشيم تا بليت ريو را به دست آوريم.

برخی موضوعات مشابه

بالا