کواچ: واليباليست هاي ايران دوست ندارد به اروپا بروند!

• شروع کننده موضوع ☂Baran
  • بازدیدها 160
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,966
امتیاز واکنش
225
سرمربي تيم ملي واليبال ايران اعلام کرد بازيکنان تيم ملي دوست ندارد راهي ليگهاي اروپايي شوند.

00957220.jpg

پس از درخشش تيم ملي واليبال ايران در ليگ جهاني، بازيکنان اين تيم مورد توجه بسياري از تيمهاي خارجي قرار گرفتهاند.

به نقل از فارس، تاکنون هيچ يک از تيمهاي اروپايي موفق نشدهاند حتا يک بازيکن از تيم ملي واليبال ايران را به تيمهايشان ببرند. همه آنها تصميم گرفتند در تيمهاي داخلي ايران باقي بمانند و با آنها قرارداد امضا کردند.

اسلوبودان کواچ که سرمربي واليبال بزرگسالان ايران است در اين زمينه صحبتهايي انجام داده است. وي در اين خصوص گفت: همه شاگردان من قراردادهاي خوبي با تيمهايشان در داخل ايران دارند. براي مثال اگر بازيکني در ليگ واليبال ايران ساليانه 300 هزار يورو درآمد داشته باشد و پيشنهادي از اروپا به دستش برسد که نيمي از دريافتي وي در ايران باشد، بدون شک او اين پيشنهاد را رد ميکند.

کواچ که با plusliga.pl مصاحبه ميکرد در ادامه گفت: اگر بخواهم صادقانه بگويم، دوست دارم تعدادي از بازيکنان ايران راهي باشگاههاي اروپايي شوند زيرا ميتوانند راهي تيمها و ليگهاي بزرگ و قدرتمند شوند. آنجا آنها بايد براي قرار گرفتن در ترکيب تيم تلاش زيادي کنند. آنها ميآموزند که بايد تلاش کنند که اين موضوع ميتواند سطح تيم ملي را بالاتر از اين که هست ببرد. تلاش کردم آنها را متقاعد به انجام اين کار کنم اما تنها جوابي که شنيدم اين بود که اروپاييها پول خوبي نميپردازند.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
161
پاسخ ها
0
بازدیدها
150
پاسخ ها
0
بازدیدها