کواچ: عملکرد داور این بازی را قبول ندارم

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 154
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,738
خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت فدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ در نشست خبری بعد از دیدار تیم ملی والیبال ایران برابر لهستان که سه بر یک به سود لهستان به پایان رسید، اظهار داشت: به لهستان تبریک میگویم. والیبال خوبی را در زمین از آنان شاهد بودیم.

وی تصریح کرد: بازی خوب ما از ست دوم شروع شد. وقتی در زدن سرویس خوب کار کردیم نتیجه بهتری گرفتیم. تیم مقابل نیز بسیار خوب ظاهر شد و از توپهای بلند بهترین نتیجه را گرفت.

سرمربی تیم ملی والبیال تاکید کرد: باید فردا بهتر بازی کنیم و سرویسهای بهتری بزنیم و از آبشارها و توپهای برگشتی نیز نهایت استفاده را ببریم.

وی درباره درخواستهای ویدیو چک در این مسابقه گفت: من عملکرد داور این بازی را قبول ندارم. همه در این سالن میگویند که توپ به دست بازیکنانم برخورد نکرده ولی او به تنهایی یک تنه میگوید که برخورد کرده و این طریقه داوری نیست.

کواچ درباره عکس العمل داوران این مسابقه نسبت به اعتراضهای او گفت: آنها فقط میگفتند عقب بمان و جلو نیا. البته من فکر میکنم در دیدار دوم خیلی بهتر بازی کنیم. نمیدانم چرا اینطور میشود. ما خیلی خوب تمرین کردیم. شرایط تیم خوب است. امیدوارم در بازی دوم، تغییراتی نویدبخش بدهم و بهتر باشیم.

تیم ملی والیبال ایران، امروز شنبه در چهارمین دیدار خود در لیگ جهانی برای دومین بار به مصاف لهستان قهرمان جهان میرود.

برخی موضوعات مشابه

بالا