کواچ: هيچگاه نخواستم دوم باشم

• شروع کننده موضوع ☂Baran
  • بازدیدها 174
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,966
امتیاز واکنش
225
سرمربي جديد تيم ملي واليبال ايران پس از ورود به تهران گفت: آمدهام تا بهتر از گذشته کار کنم و نميخواهم دوم باشم.

00946776.jpg

اسلو بودان کواچ در آستانه ورود به تهران، اظهار کرد: اين افتخار بزرگي براي من است که در ايران هستم و همين طور افتخار ميکنم که جانشين مرد بزرگي همچون خوليو ولاسکو در تيم ملي واليبال ايران شدهام. ميدانم که واليبال ايران پيشرفتهاي زيادي کرده است. من از سالها قبل و قبل از اين که ولاسکو به ايران بيايد واليبال ايران را ميشناختم. البته بعد از اين که پيشنهاد هدايت تيم ملي واليبال به من شد، با ولاسکو صحبت کردم. اميدوارم که بتوانم شرايط واليبال ايران را بهتر کنم.

به نقل از ايسنا، وي افزود: من ميدانم که کار سختي پيشرو داريم. براي رسيدن به موفقيت بايد تلاش زيادي انجام دهيم. بازيکنان خيلي خوبي در ايران حضور دارند. من به توانايي بازيکنان ايراني ايمان دارم و سعي ميکنم که در مدت حضورم در ايران بهترين نتايج را به ارمغان بياوريم.

سرمربي جديد تيم ملي واليبال درباره شرايط تمرينات تيم ملي پيش از مسابقات ليگ جهاني، گفت: ابتدا بايد ببينيم که در چه جايگاهي هستيم و اطلاعات دقيقي از شرايط تيم ملي در اختيار داشته باشيم و بتوايم براي مسابقات پيشرو دقيقتر کار کنيم. ما زمان بسيار کمي تا آغاز مسابقات ليگ جهاني داريم. بايد خيلي سخت کار کنيم. من به توانايي دستيارانم خيلي ايمان دارم. هميشه در زندگيام کارهاي سختي را انجام دادهام و مطمئن هستم که باز هم ميتوانيم موفق شويم.

کواچ در پاسخ به اين سوال که آيا ميتوانيد موفقيتهاي سال گذشته واليبال ايران را تکرار کنيد؟ گفت: من هيچ وقت نميخواهم دوم باشم و تلاش ميکنم هميشه اول و بهترين باشم. آمده ام تا بهتر از آنچه که بوده کار کنم و مطمئن هستم که واليبال ايران پتانسيل بالايي دارد. از قبل هم به اين موضوع فکر ميکردم که از اين پتانسيل استفاده کنم و مطمئن هستم که ميتوانيم از ظرفيت بالاي واليبال در ايران نهايت استفاده را ببريم و به موفقيتهاي بيشتري دست پيدا کنيم.

برخی موضوعات مشابه

بالا