اخراج کواچ با۱۷هزاریورو

• شروع کننده موضوع FATEMEH_R
  • بازدیدها 172
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

FATEMEH_R

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
ارسالی ها
9,323
امتیاز واکنش
41,933
اخراج کواچ با 17 هزار یورو !

در حالی که سرپرست تیم ملی والیبال از فرمولی مناسب برای توافق بین فدراسیون ایران و کواچ می گوید، دبیر فدراسیون اعلام کرد با 17 هزار یورو با کواچ کنار خواهیم آمد.
اخراج کواچ با 17 هزار یورو !
به گزارش "ورزش سه"، بعد از انتشار خبر ارسال نامه اسلبودان کواچ، سرمربی سابق تیمملی والیبال ایران عکسالعملهای متفاوتی پیش آمد. مربیای که بعد از برکناریش بارها و بارها ابراز ناراحتی و دلگیری از فدراسیون والیبال ایران کرده بود، حالا نامهای با چنین مضمونی به فدراسیون والیبال فرستاده است: «حضور در تیم ملی ایران به من فرصت داد تا مقابل برترین تیمهای دنیا قرار گیرم و لیگ جهانی و جام جهانی را به عنوان مربی تجربه کنم. از اینکه فدراسیون ایران به من اعتماد کرد تشکر و قدردانی میکنم.»
کواچ بارها از مخالفتهای عجیب فدراسیون با او و دخالت در ترکیب نیمکتش گله میکرد. اما حالا چرخشی 180 درجه داشته است و در حالی که هنوز موضوع حساب و کتاب و تسویه او مشخص نیست، چنین جملات محبتآمیزی نوشته است. امیر خوشخبر سرپرست تیمملی والیبال ایران در اینباره میگوید:« چنین نامهای را هنوز من ندیدهام اما این خبر عجیبی نیست و کواچ انسان بسیار باشخصیت و باجنبهای است. بحث فنی را کنار بگذاریم، کواچ دارای شخصیت بسیار خوب و بالایی بوده و این کار ظرفیت بالای او نشان میدهد.»

خوشخبر در مورد دلیل چرخش 180 درجهای مواضع کواچ در مورد فدراسیون والیبال ایران هم اعتقاد دارد:« بالاخره موضوع حضور در مسابقات انتخابی المپیک و المپیک اهمیت بسیار بسیار بالایی برای او داشت و کواچ به تهران آمد تا در مورد آینده صحبت کند اما با موضوع برکناری اش مواجه شد. بالاخره هر مربیای باشد، به هم میریزد و ناراحت میشود. او دستش از این مسابقات بزرگ و مهم کوتاه ماند و کنار آمدن با این شرایط کار آسانی برای هیچ کس نیست. او با این موضوع کنار آمد و واقعا اگر بحث فنی او را کنار بگذاریم، کواچ انسانی بسیار باشخصیت و باجنبه است که با این کار شأن خود را نشان داد.»

سرپرست تیمملی والیبال ایران در مورد آخرین وضعیت جدایی کواچ هم میگوید:«کمابیش با کواچ در ارتباط هستیم و به دنبال فرمولی مناسب میگردیم تا هم کواچ به حق و حقوق خود برسد و هم فدراسیون والیبال ایران در این میان متضرر نشود. روابط و مذاکرات بسیار دوستانه است و کواچ هم مربی حرفهای بوده و تمام مسائل را درک میکند.»
با این حال که خوش خبر از پیدا کردن فرمول برای توافق با کواچ صحبت می کند، محمود افشاردوست دبیر فدراسیون والیبال گفت:« فدراسیون در تلاش است مبلغی حدود 16 تا 17 هزار یورو بابت فسخ قرارداد کواچ را هر چه زودتر و به بهترین شکل ممکن به او پرداخت کند. ما سعی میکنیم رضایت کواچ را جلب کنیم چون اگر این اتفاق نیفتد او میتواند به فدراسیون جهانی شکایت کند.»

برخی موضوعات مشابه

بالا