بیوگرافی محمد امرایی مجری

• شروع کننده موضوع Pari_A
  • بازدیدها 2,892
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Pari_A

کاربر اخراجی
ارسالی ها
2,766
امتیاز واکنش
14,439
محمد امرایی دیگر مجری شبکه تماشا
محمد امرایی مجری دیگر شبکه تماشا نیز کار اجرا را از رادیو جوان آغاز کرده و اکنون بعنوان یکی از مجریان پخش در شبکه تماشا حضوری مستمر دارد. محمد امرایی درباره چگونگی کار مجریان و شیفت کاری شان می‌گوید: هر مجری روزانه هشت ساعت باید در شبکه حضور داشته باشد. قبل از پخش هر سریال بـه مدت یک دقیقه درباره آن مجموعه توضیحاتی بـه مخاطبان داده میشود کـه در لابه لای این اجراها بـه وسیله نویسندگان توانمند شبکه نوشته شده اسـت.

422182430-parsnaz-com.jpg

شعر آقای محمد امرایی: ایجاد و انتقال یک حس خوب بـه مخاطبان

هم چنین برحسب مناسبت هاي خاص مطالبی مرتبط با آن ایام نیز مطرح میشود . آقای محمد امرایی افزود: شبکه تماشا یک شبکه سریال محور بدون برنامه تولیدی اسـت. فواصل یک دقیقه اي میان سریال ها این امکان رابه مجریان می‌دهد تا پلی میان سریال ها باشند. بـه علاوه حضور مجری زنده بودن آنتن، ایجاد تنوع و حس نوستالژی رابه بیننده منتقل می‌کند. بـه گزارش مجله پارس ناز محمد امرایی بیشترین طرفدار را بین مجریان شبکه تماشا دارد.

نزدیک تر با محمد امرایی

در ادامه نیز، سرکی دیگر و اینبار بـه صفحه اینستاگرام محمد امرایی کشیدیم تا از زاویه نزدیک تری با ایشان آشنا شویم در ادامه چند پست از اینستاگرام او را مرور می‌کنیم، آدرس اینستاگرام محمد امرایی mohammad_amraei@

2132549732-parsnaz-com.jpg

محمد امرایی با انتشار این پست نوشت: هوا گرمه و مـن از عرق کردن بیزارم. تعطیلات مـن داره تموم میشه. باید برگردم بـه تماشا، شیفت ها پی در پی. خستگی خفیف منتج از بیکاری رو توی پاهام و دستام حس می‌کنم و سر دردی کـه شل شده در سرم. باید برم و حوصله رفتن نیست.

478141438-parsnaz-com.jpg

محمد امرایی با انتشار این پست نیز نوشت: رو بـه دوربین ایستاده ام، چراغ ها روشن اسـت و حجم نور مانع از دیدن خودم میشود. بـه این جمله میرسم کـه بـه آستانه عید مبعث رسیده ایم… مکث می کنم، نمیدانم چرا حساب طلب هاي روزهای گذشته ام از تقویم بـه یادم آمده اسـت.

ذهنم درگیر این فکر اسـت و زبانم رو بـه دوربین چیزهایی می‌گوید کـه نمیدانم چیست. دوربین کـه خاموش می‌شود یادم می‌آید سی و دو سال کـه بگذرد تولد قمری بـه شمسی نزدیک میشود و سال دیگر ازآن می گذرد. یک چرخش سال قمری همه ی طلبهای مـن اسـت از روزگار، طلبی کـه هیچ وقت دریافت نمی‌شود.

82018023-parsnaz-com.jpg

محمد امرایی باز نوشت: نخستین گردش علمی پدر و پسر چـه نتیجه اي می تونست داشته باشه وقتی پدر مـن بودم؟! فرق مار و کرم رو نمیدونم حتی یادم رفته چندمین سیاره ایم ولی خداروشکر یادم بود اسم دریا خزره. واسه همین جواب هر چی رو کـه نمیدونستم سریع خودم رو جمع و جور می‌کردم و رو می‌کردم بـه دریا و با افتخار می‌گفتم: این جا ساحل خزره معلومه باید اینجور باشه.

1441712757-parsnaz-com.jpg

محمد امرایی با انتشار این پست نیز نوشت: پدر دوماد یا آقا دوماد؟

301922407-parsnaz-com.jpg

محمد امرایی با انتشار این عکس نوشت: همیشه دلم می‌خواست یک سایز کوچک تر می بودم، ایکس لارج بودن را می‌گویم، بـه نظرم آنوقت موفق ترین آدم دنیا می‌شدم! دیگر لازم نبود نگران چیزی باشم: مثلاً دیگر لازم نبود صاحب بوتیک دست مرا را بگیرد و از جلوی همه ی پولیورها و تیشرت ها و پیراهن هاي زیبا و جذاب رد کند و بـه قفسه بالایی ته مغاره اشاره کند.

جاییکه لباسهای قدیمی و دمده گشاد را ببینم، قفسه ي دو ایکس لارج ها‌. یا مثلاً هر وقت کنار خیابان منتظر تاکسی باشم دیگر لازم نیست خودم را از همه ی پرایدهای مسافرکش قایم کنم تا وادار نشوم خودم را سه بار تا بزنم تا شاید کنار دو تا غول تشن مثل خودم جا بشوم و دماغم را از شیشه نیمه باز بیرون بدهم تا خفه نشوم. یک ایکس لارج بودن خیلی خوب اسـت. فقط یک ایکس کمتر می توانست مرا موفق ترین آدم دنیا کند.

برخی موضوعات مشابه

بالا