بیوگرافی هایلی بالدوین«همسر جاستین بیبر»|مدل آمریکایی

Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,554
امتیاز واکنش
69,314
HaileyBaldwin-photokade-com-2.jpg

هیلی بالدوین متولد 22 نوامبر 1996 در آمریکا، مدل می باشد
با معلم خصوصی درس خواند و 7 سال موسیقی تئاتر یاد گرفت با 171 سانتی متر قد حالا مدل و شخصیت معروف تلویزیونی شده و با جاستین بیبر نیز ازدواج کرده است

خانواده

هیلی در شهر توسان ایالت آریزونای آمریکا به دنیا آمده است
پدرش استیون بالدوین بازیگر، کارگردان و مادرش کنیا دوداتو طراح گرافیک می باشد، تنها یک خواهر دارد و پدربزرگ مادری اش موزیسین معروف برزیلی به نام اومیر دوداتو بود
HaileyBaldwin-photokade-com-3.jpg

شروع با بازیگری

سال 2005 وقتی 9 ساله بود در یک مستند تلویزیونی با خانواده اش به نام مظنونان غیر معمول، ظاهر شد و در 13 سالگی با عموی بازیگرش الک بالدوین در یک نمایش تلویزیونی بازی کرد

ورود به مدلینگ

در سال 2011 در 15 سالگی بعنوان بازیگر موزیک ویدیوها شروع به کار کرد
بعد از بازی در چند موزیک ویدیو در سال 2014 وقتی 18 ساله بود با آژانس مدلینگ فورد نیویورک قرارداد همکاری بعنوان مدل عکاسی، را امضا کرد
او سپس در زمستان 2014 رسما بعنوان مدل برند French Connection انتخاب شد

عکس هایلی بالدوین و همسرش
HaileyBaldwin-photokade-com-5.jpg

ازدواج با جاستین بیبر

هیلی بالدوین در 23 نوامبر 2018 تایید کرد با جاستین بیبر خواننده کانادایی ازدواج کرده است، این دو سال 2011 در مراسم رونمایی از فیلم هرگز نگو هرگز آشنا شدند
این زوج در سال 2016 مدتی با هم در رابـ ـطه عاشقانه بودند سپس بعد از جدایی و رفتن جاستین به سراغ سلنا گومز و بازگشت، مجدد با هم قرار ازدواج گذاشتند
HaileyBaldwin-photokade-com-4.jpg

یکی مسیحی متعقد به خدا

من در کلیسا بزرگ شده ام، فکر می کنم که برای همه افراد معنویت و ارتباط با خدا بسیار مهم است؛ اگر چه شاید همه به خدایی که من اعتقاد دارم، معتقد نباشند
اعتقاد تاثیر مثبتی بر زندگی من می گذارد، خدا مهربانی خود را در زندگی من قرار داد تا با یاد حضورش، آرامش بیایم، من از گفتن اعتقاداتم به مردم ترسی ندارم

از خالکوبی تا موسیقی ادل

هایلی در بدن خود 19 خالکوبی ریز دارد
در بین آنها تاریخ ازدواج پدر و مادرش، نام خواهرش، تتوی یک قلب و … دیده می شود، او عاشق موسیقی ادل هست و می گوید هر زمانی ناراحتم با موسیقی ادل گریه می کنم

درسی که از رقـ*ـص گرفت

به عنوان بچه ای که همه جا حضور داشته و از دیوارها بالا می رفت
12 سال فعالیت در زمینه رقـ*ـص باله به من یاد داد که منظم باشم و اکنون نیز حرفه ام مرا مجبور می سازد که همچنان منظم باقی بمان

HaileyBaldwin-photokade-com-6.jpg

کرم زیبایی با خون !

هایلی کرم مرطوب کننده اش را با خون خود ترکیب می‌ کند.، او بسیار متعجب است که مردم این دستور زیبایی را درک نمی‌ کنند، به نظرش این ماسک خوب عمل می‌ کند

همچنین ببینید بیوگرافی همسر وی
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

آخرین ویرایش:

برخی موضوعات مشابه

بالا