بیوگرافی ندا یاسی+زندگی واقعی،شخصی|کمدین و مدل اینستاگرام

Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,554
امتیاز واکنش
69,314
nedayaseee-photokade-com-2.jpg

ندا یاسی متولد 21 بهمن 1368 در جنوب ایران، چهره مجازی است
فارغ التحصیل لیسانس مامایی از ایران و فوق لیسانس پرستاری از کانادا می باشد، او بعنوان مدل و کمدین در اینستاگرام فعالیت می کند و گاها جنجالی هم می شود

خانواده

ندا در یک خانواده عرب زبان در جنوب ایران بدنیا آمد است
خودش می گوید متولد یکی از شهرهای کوچک در ایران با 7 خواهر و برادر هستم و در یک خانواده سخت گیر سنتی اما ثروتمند بزرگ شدم
nedayaseee-photokade-com-3.jpg

مهاجرت

بعد از فارغ التحصیلی برای مهاجرت ابتدا به ترکیه رفت و مدتی در کمپ پناهندگان حضور داشت تا اینکه توانست اجازه اقامت کشور کانادا را بدست بیاورد
او حالا در شهر تورنتو زندگی می کند

روابط عاشقانه و افسردگی

بعد از مهاجرت به کانادا از طرف خانواده ترد شد
اما آشنایی و نامزدی اش با یک ایرانی بنام kevin ebra زندگی را تغییر داد اما طولی نکشید این رابـ ـطه به جدایی ختم شد و ندا درگیر یک حالت روحی اضطراب و افسردگی شدید شد

عکس های دانشجویی ندا یاسی در ایران و رشته مامایی
nedayaseee-photokade-com-4.jpg

حضور در فضای مجازی

می گوید بعد از اتفاق ناخوشایندی زندگی شخصی اش و حالات روحی که داشت تصمیم گرفت برای سرگرم کردن خود به فضایی مجازی روی آورد
ابتدا بعنوان مدل آرایشی فعالیت خود را از یوتیوب شروع کرد و کم کم با فیسبوک و سپس اینستاگرام فضای جدیدی و کمدیک در کارهای خود ایجاد نمود

کمدین

سایت یاهو و سایت خبری menafn در گزارشی از این چهره اینستاگرامی او را یک مدل و یک هنرمند کمدی معرفی کردند که طرفداران بیشماری هم دارد

دل نوشته برای مادرش

خانم یاسی می گوید سالهاست مادرش را ندیده او در روز مادر اینگونه نوشت : من خیلی درد و سختی کشیدم، خیلی مادر جان، روزت مبارک
گرچه سالیان سال نه باهات صحبت کردم و نه روی ماهتو از نزدیک دیدم
nedayaseee-photokade-com-6.jpg

درآمد

یاسی حالا با معرفی برخی برندهای آرایشی و خوراکی در شبکه مجازی خود کسب درآمد می کند همینطور بخاطر پناهندگی اش حقوق ماهیانه از دولت کانادا دارد

برخی موضوعات مشابه

بالا