VIP *** بیوگرافی نویسندگان انجمن نگاه دانلود ***

m.jalali

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
48
امتیاز واکنش
185
سلام مائده جلالی هستم :aiwan_light_blumf:
متولد 14 تیر 74
ساکن تهران
نوشتنو از چهار سال پیش با نوشتن دل نوشته و شعر نو شروع شروع کردم
اولین رمانم به نام دامون رو سه سال پیش نوشتم ولی جایی برای انتشارش پیدا نکردم
بعد از دامون دو رمان دیگه هم نوشتم که امیدوارم در این سایت منتشر بشه
خوشحالم که با این سایت اشنا شدم
و امیدوارم که نوشته هام رو بخونید و نظراتتون رو درموردشون بهم بگید
در ضمن در قسمت داستان کوتاه .مجموعه داستان پشت صحنه ترانه ها رو دارم که خوشحال میشم درباره اش نظر بدید.:aiwdffan_light_blum::aiwan_light_give_heart2::aiwan_light_girl_haha:

• پیشنهادات
  • Dictator

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    586
    امتیاز واکنش
    20,076
    فاطمه نصیری هستم 16 سالمه ، متولد 26 شهریور 1380
    کار نوشتن رو از 8 سالگی شروع کردم ، برای مادرم میگفتم و اون مینوشت !
    بعد از این که وارد کانون پرورش فکری شدم و شعر ها و داستان های کوتاهم چاپ شد به صورت جدی به این کار علاقه مند شدم ... اولین رمانی که خوندم سیاه دل اثر کورنیلیا فونکه بود و علاقم رو به رمان نویسی افزایش داد
    در حال حاضر نوشتن رو با رمان "سایه ای شبیه کلاغ" ادامه میدم و عاشق ژانر های پلیسی و معمایی هستم ...
    نمیشه دقیقا گفت نویسنده ، چون هنوز اماتور هستم ، اما تمام سعیم رو میکنم که رمان های جذابی بنویسم ...

آخرین ویرایش:

Nasimrah

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    192
    امتیاز واکنش
    2,585
    سلام نسیم رحمانی هستم هفده سالمه و سال دیگه کنکور دارم:)
    متولد ۹ خرداد
    از هفت سالگی یه سری شعر بی قافیه تحویل جامعه دادم...که خب استقبال و معنی خاصی نداشت، به دو زبون انگلیسی و فرانسه داستان کوتاه نوشتم اما خب بازم چندان جذاب نبود و الان در خدمتتون هسدم
    تو رشته های مختلفی مثل نقاشی ، موسیقی ، خیاطی ، بسکتبال و والی بال و شنا و زبان فعالیت خاصی دارم...رشته ام تجربیه و متاسفانه تا حالا چندتا رمان بیشتر نخوندم...اما شدیدا به داستان های جین وبستر و اقای مرادی کرمانی علاقه مندم،البته داستان های امیر علی رو هم خوندم و به خاطر همین رو حیه طنز نویسیم بالاست اما الان روی رمان شدیدا جدی ای دارم کار میکنم که امیدوارم فوق العاده بشه

آخرین ویرایش:

m@hsa14

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    13
    امتیاز واکنش
    69
    مهسا هستم. از اهواز
    14 سالمه و از 10 سالگی شروع به نوشتن کردم
    + نفر پنجم المپیاد داستان نویسی کشور شدم

Բ໐ՐງēԵ๓Ēຖ໐Ե

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,059
    امتیاز واکنش
    16,497
    سلام دوستای گل و بلبل خودم:aiwan_lighft_blum:
    نیلوفر هستم ملقب به نیلو دیفونه:campeon4542:
    لقبام زیاده اینجا جاش نیست بگم اما اگه دوست داشتین بیاین پروفایلم لیستشو بدم خدمتتون:campe45on2:
    پنج ماه و پونزده روز دیگه پونزده سالم میشهHanghead
    بله من در چهارده سالگی به سر میبرمHapydancsmil
    کمتر از یه ماهه عضو شدم:aiwan_light_bdslum:
    کسی هم نگفت بیا عضو شو و کسیم نمیدونه که شدم جز یه نفر:aiwan_light_umnik2:
    اونم از دهنم پرید:aiwan_light_wink2:
    اگه می خواین بدونین از چند سالگی شروع به نوشتن کردم...:aiwan_light_lol:
    باید بگم که از پنج سالگی:aiwan_light_shok:
    چون از همون موقع اسم خودمو و خانوادمو می نوشتمو یه عالمه چرت و پرت دیگه:aiwan_light_whistle3:
    کاملا شخصیت فانتزی دارم و خدای سوتی هستم(اینم یکی دیگه از لقبای درخشانم):aiwan_light_tease:
    ولی بی شوخی از هشت سالگیم شروع کردم نوشتن خاطرات روزانم و ده سالگیم اولین رمانمو نوشتم:aiwan_light_blush:
    از نه سالگیمم رمان میخوندم اولین رمانمم یه رمان چاپی بود بعد خوشم اومد افتادم روش:aiwan_light_heart:
    کلا ثبات شخصیتی ندارم!!یه مدت عاشق یه چیز میشم بعد هیچ حسی بهش ندارم:aiwan_light_laugh3:
    این رمانی که در سایت عزیزمون در حال تایپش هستم اولین رمانم در انجمن و نهمین رمانیه که خالقش من هستم:aiwan_light_give_heart2:
    که کلا تخیلات و فانتزیای خود گرامیمه!!:aiwan_light_vampire:
    از ژانرای طنز و پلیسی و تخیلی و بزن بزن خوشم میاد و اگه تو رمانایی که می خونم نباشه کمی حوصلمو سر می بره:aiwan_light_tender:
    انشاهام تو مدرسه تا پارسال حالت داستان کوتاه دنباله دار داشتن تا یه انشا:aiwan_light_yes3:
    و اینکه ممنون که خوندین:aiwan_light_yes:
    امیدوارم همیشه در حال کسب موفقیت و رسیدن به ارزوهاتون باشین:campe545457on2:

*ROyA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,052
    امتیاز واکنش
    25,600
    فاطمه زهرا هستم..اما رویای مجازی!
    نوزده سالمه از بچگی مینویسم...حالا فرقی نداره چه رمان و چه شعر و داستان کوتاه و...!
    عاشق نوشتنم...خالی میشم با نوشتن...

آخرین ویرایش:

Y.N

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    68
    امتیاز واکنش
    1,104
    سلام یگانه نیازبالی هستم 18 سالمه (البته با تقلب). حدود دو ساله که به طور پاره وقت روی رمانهای اصلیم کار میکنم ولی هنوز به صورت انلاین در نیاوردمشون.
    از 11 سالگی مینوشتم و از بین اونهمه رمانی که نوشتم فقط 2 تاشو تموم کردم چون بقیشو خسته میشدم(این عادتو جدیدا از سرم انداختم)...
    اگر به داستان های تصویری علاقه مند هستید میتونید بازی EPISODE:choose your story رو دانلود کنید و با سرچ اسم بنده ه انگلیسی داستان های انیمیشنیم رو که حاصل زحمت زیاد هستن رو مطالعه کنید.Hapydancsmil
    الانم که دارم رمانهای 1: حوالی کوچه بیستم و 2: راز نوانخانه 405 رو مینویسم و امیدوارم بعد از انتشارشون لـ*ـذت ببرید:aiwan_light_sddsdblum::aiwan_light_dirol:

آخرین ویرایش:

SheRviN DoKhT

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,883
    امتیاز واکنش
    147,427
    دماردم.فرق نمیکنه هر جا که می رم می گم دماردم که با اسم سناتور رمان می نویسم.
    اولین رمانی که توی این سایت می زارم رمان این مرد ویران است هستش.از دو سال پیش رمان می نویسم و همیشه دوست های عزیزم هیراد و هدی حامی ام بودن...
    و بعدش خسرو و هاکان و ساسان و در اواخر رضا(اینا همه اسم مستعارشونه25r30wi:biggfgrin:)
    سنمم زیاد نی...
    شعر هم می نویسم و توی مسابقه ی تاف منتخب شدم:)
    دیگه چی؟!
    فعلا هیچی!:campe45on2:
    سالتونم مبارک:)

A.R دختر اتش

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,169
    امتیاز واکنش
    11,186
    خب خب ..سلام عرض شد حدمت دوستان عزیز.:):aiwan_light_bdslum:

عسل هستم..فامیلمم(حالا شما اسمو بدون فامیل پیش کش);-) :aiwan_light_crazy:

و محل زندگیم .: زیر سایه آقا امام رضا (ع):aiwan_light_buba:
    اولین رمانم هست...چنتا رمان دیگه هم نوشته بودم اما در دفتر و در سایتی ثبت نکردم...:aiwan_light_hang1:

سنم هم کمه.....زیر ۱۵:aiwan_light_king:

از همون بچگی( اصن موقعی که به دنیا اومدم دستم کاغذ و قلم بود 25r30wi)علاقه زیادی به نوشتن داشتم.....شعر هم میگم ( بهلهه ..پس چی درباره آتیش فکر کردین ؟! ;-) ..):aiwan_light_wizard:

اسم رمانمم افسانه نارمیرا ست...:aiwan_light_vampire:

که تشکراش هم کمه کمه...( آقا..چرا ؟؟ واقعا چرا وقتی میخونین تشکر نمیزنین ؟؟!!42kmoig)

قربون شوما...:aiwan_light_hi:

سالتون پر از مهربانی و صمیمیت:aiwan_light_wink2:

خدانگهدار:wave1:

snow80

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,971
    امتیاز واکنش
    39,348
    سلام دوستان.سال نو مبارک،من تابستون نه سالگیم اولین داستانم رو با ژانر تخیلی نوشتم بعد از اون هم چند داستان دیگه و بعد توی ده سالگی به خاطر اینکه کسی حمایتم نمی کرد و مسخرم میکردن دیگه ننوشتم،گرچه از بچگی اجازه نمی دادم کسی داستان هام رو بخونه ولی به طور کل تخیل خوبی داشتم.بعد از اون توی سیزده سالگی یه داستان سی و خورده ای صفحه ای به نام*کابوس*نوشتم وبه یکی از هم مدرسه ای هام که عضو یه انجمن نویسندگی بود دادم،وقتی که خوندش خیلی تشویقم کرد که عضو بشم و بنویسم ولی من نپذیرفتم و دوسال بعد یعنی همین امسال به خاطر رمان سه تفنگدار عضو انجمن شدم و دل به دریا زدم و نوشتن رو شروع کردم و خداروشکر حس می کنم دارم خوب پیش میرم وکلی از ایراد هام رو فهمیدم و امید دارم که بتونم رمان بعدیم رو بهتر بنویسم.
    با آرزوی موفقیت برای همه دوستان،خدا حافظ
    *راستی یادم رفت بگم،اسمم رو فعلا نمی خوام کسی بدونه اما اگه نیاز بدونم خودم به موقعش میگم*

بالا