بیوگرافی بازیگران بیو گرافی کاوه سماک باشی+عکس

• شروع کننده موضوع *paryia*
  • بازدیدها 460
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*paryia*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,050
امتیاز واکنش
2,201

fun1644.jpg

كاوه سماكباشي يكي از بازيگران نسل جوان ايرانی

كاوه سماكباشي يكي از بازيگران نسل جوان ايران است او در سالهاي اخير بيشتر در مجموعههاي تلويزيوني بازي كرده است و توانسته خود را به مخاطبين جعبه جادويي بشناساند.

گفتگویی کوتاه با كاوه سماكباشی

متولد فروردين سال 1359 در رشته ی مهندسي مكانيك تحصیل کرده ام، يك خواهر كوچكتر از خودم به اسم «تارا» دارم، در يك خانواده دوستداشتني و بسيار با محبت بزرگ شدم. پدرم محمود سماكباشي از صدابردارهاي قديمي و مادرم هم فرهنگي است.

دوران كودكي كاوه سماكباشی

وقتي بچه بودم خيلي شيطون و بازيگوش بودم، تو مدرسه هم هميشه جزو شيطونترين بچهها بودم چند باري هم به خاطر همين شيطنتم از كلاس اخراج شدم، اما چون بچه درسخواني بودم هر بار بخشيده ميشدم.

خصوصيات اخلاقي كاوه سماكباشی

در كل آدم جدي هستم و برعكس نقشهايي كه تا به حال ايفا كردم اصلا احساساتي و خيلي اهل شوخي كردن نيستم اما خدا نكند، روي دنده شوخي كردن بيفتم آن وقت... اصلا اهل غيبت كردن نيستم و تا به حال هم بد كسي رو نخواستم برعكس چهرهام، آدم متكبر و مغروري هم نيستم!

fun1644-1.jpg

گفتگوي خواندني با كاوه سماك باشي

شهرت
كاوه سماكباشی

اكثر كساني كه وارد حرفه بازيگري ميشوند ميل به ديده شدن در آنها وجود دارد، شهرت، دنياي عجيبي است و در آن كشش خاصي وجود دارد با تمام مشكلاتي كه وجود دارد من شهرت را دوست دارم اما گاهي اوقات شهرت باعث ميشود آدم در مكان عمومي معذب باشد. من مدتهاست كه از غذا خوردن در رستوران لـ*ـذت نميبرم چرا كه مجبورم سنگيني نگاه ديگران را دائم احساس ميكنم. اوايل وقتي به بيرون ميرفتم و ميديدم آدمهايي را كه من نميشناسمشان خيلي راحت با من برخورد ميكنند و با من صميمي هستند برايم جالب حتي عجيب بود اما الان با اين قضيه به خوبي كنار آمدم.

خوشبختي ار نظر كاوه سماكباشی

من خوشبختي در كار را زماني ميبينم كه اگر فردي كتاب سينما را ورق ميزند از من به نيكي ياد كند و در بازيگري به ماندگاري برسم در زندگي شخصيام هم خوشبختي را در آرامش داشتن ميبينم.

fun1644-2.jpg

تصاویر کاوه سماک باشی

نظر کاوه سماک باشی در مورد دوست و رفیق
در كل آدم رفيقبازي نيستم و تعداد دوستانم محدود و اكثر دوستانم هم همكلاسيهاي دوران دبيرستانم هستند چون معمولا با كساني كه قبل از شهرت با آنها دوست شدي صرفا تو را به خاطر خودتت ميخواهند اما... در ميان افراد مشهور هم با پژمان بازغي، حسام نوابصفوي، مهدي مقدم، حميد عسگري، علي لهراسبي و... دوست هستم.

fun1644-3.jpg

عکس های کاوه سماک باشی بازیگر جوان ایرانی

خوانندگي كاوه سماكباشی

من دوستان خواننده زيادي دارم، خودم هم يك ته صدايي دارم و چند سال قبل هم تيتراژ يك برنامه تلويزيوني به اسم رژان را خواندم، اما خب الان تصميم گرفتم تمركزم را تنها روي بازيگريام بگذارم چرا كه فعاليت در دو زمينه باعث ميشود كه تمركز از بين برود و نتوانم در هيچ كدام موفق شوم به همين خاطر ترجيح دادم كه فعلا تمركزم را روي بازيگري بگذارم.

بهترين و بدترين اتفاقات زندگی كاوه سماكباشی

بهترين اتفاقي كه تو زندگيام افتاده، داشتن يك خانواده خوب و صميمي و تو كار هم همكاري با بهروز افخمي است و بدترين اتفاق زندگيام فوت دايي بزرگم بود...

نقش اصلي

شروع فعاليت من در عرصه بازيگري به گونهاي بوده كه از ابتدا نقشهاي تاثيرگذار و كليدي به من ميرسيد، به همين خاطر ترجيح ميدهم كه در كارهايم ايفاگر نقش اصلي باشم اكثر نقشهايي هم كه به من پيشنهاد ميشود نقش اول است.

fun1644-4.jpg

جدیدترین عکس های کاوه سماک باشی

گريم متفاوت سماک باشی
عدهاي از من ميپرسند فكر نميكني اين پركاري تو باعث شود كه چهرهات براي مردم تكراري شود من هم در جواب به آنها گفتم: من براي اينكه با اين مسئله مواجه نشوم سعي كردم تا آنجا كه ميشود از گريمهاي متفاوت استفاده كنم، گريم اگر خوب و متفاوت باشد به بازيگر كمك زيادي ميكند.

fun1644-5.jpg

کاوه سماک باشی

fun1644-6.jpg

تصاویر کاوه سماک باشی

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
96
پاسخ ها
5
بازدیدها