تاپیک درخواست تگ آثار کاربران| انجمن نگاه دانلود

deimos

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,092
امتیاز واکنش
118,349
«بسم الله الرحمن الرحیم»

سلام به همه ی نگاهی های عزیز.
عزیزانی که درخواست تگ برای تاپیکشون رو دارند، قوانین رو مطالعه کنند و یک بار درخواستشون رو به صورت صحیح مطرح کنند.

تگ آموزشی: این تگ به تاپیک‌هایی که در پی آموزش نکات سودمند و جدید بوده و حداقل دارای 10 پست باشند، اعطا خواهد شد.

تگ محبوب: حداقل 50 پست از تاپیک باید دارای بیش از 10 لایک باشد. لازم به ذکر است این تگ به اشعار و دلنوشته‌ها تعلق نمی‌گیرد.

تگ ارزشمند: به تاپیک اشعار و دلنوشته‌های کاربران که از نظر محتوا ارزشمند باشند، داده خواهد شد.
برای کابران عادی حداقل 25 پست، برای کاربران VIP پس حداقل 15 پست و شاعران عزیز بعد از ۲۰پست می‌توانند درخواست دهند.

تگ پیشنهادی: این تگ به تاپیک‌های متنوع و جدیدی که بیش از دارای بیش از 50 پست باشند، داده خواهد شد.

تگ همگانی: این تگ به تاپیک‌هایی که موضوع جامعی داشته، همه ی کاربران بتونند در آن شراکت داشته و پست ارسال کنند و حداقل دارای 5 صفحه باشد، اعطا خواهد شد.

تگ نفیس: این تگ به شاعران و شاعران آزمایشی که دست کم 15 پست در تاپیک اشعار و دلنوشته های داشته باشند، اعطا خواهد شد. بدیهی است که این تگ تنها مختص شاعران و شاعران آزمایشی است!

تگ آموزش اختصاصی: این تگ برای تاپیک هایی که با دانش خودِ کاربر نوشته شده باشد و فقط متعلق به سایت نگاه دانلود باشد، تعلق خواهد گرفت.

دیگر قوانین:

*تمامی تگ ها تنها به تاپیک های اختصاصی نگاه دانلود تعلق خواهد گرفت.
بدیهی ست به تاپیک هایی که در دیگر انجمن ها قرار داده شده باشند، تگ تعلق نخواهد گرفت.
*کاربران دقت داشته باشند، قبل از درخواست قوانین رو به صورت کامل مطالعه کنند تا درخواست اشتباه نفرستند! افرادی که سه بار درخواست اشتباه بدن تا یک ماه محروم از درخواست تگ هستند!

*در صورت رد شدن درخواست تا یک ماه اجازه درخواست تگ برای آن تاپیک را ندارند.

موفق و سربلند باشید!

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • deimos

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,092
    امتیاز واکنش
    118,349

sima -t

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    65
    امتیاز واکنش
    2,611
    درخواست تگ همگانی رو دارم
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!

امشب دلم هوای گریستن دارد :)
    آغوشی به رویم باز نیست که در آن بغض ام را خالی کنم سـ*ـینه ای نیست که بر آن سر بگذارم و خالی شوم شانه ای نیست که تکیه دهم به آن و مرهم درد هایم بشود ... :)

deimos

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,092
    امتیاز واکنش
    118,349

sima -t

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    65
    امتیاز واکنش
    2,611
    امشب دلم هوای گریستن دارد :)
    آغوشی به رویم باز نیست که در آن بغض ام را خالی کنم سـ*ـینه ای نیست که بر آن سر بگذارم و خالی شوم شانه ای نیست که تکیه دهم به آن و مرهم درد هایم بشود ... :)

درخواست تگ ارزشمند Hanghead

بالا