ارتقا و تنزیل تشکر و قدردانی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • پیشنهادات
  • ֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,782
    یه شارژ دوتومنی هم برا من میخریدین آسمون به زمین نمیومدا.ههعیی بشکنه دست صبا که دست من نمک نداره.یه ۴ تا تشکرم برا من میزدی شقایق.باشه به هم می رسیم.منم اول فروردین به همه عیدی میدم به تو دوتا گوجه هم نمیدم.اصن افسردگی گرفتم کاش برم یه یوزر جدید بسازم با اون یوزر از خودم تشکر کنم. Hanghead صبا گور به گور بشی می بینی من حتی در بین مدیرا هم منفورم چه برسه به کاربر:aiwan_light_bdfglum::aiwan_light_bdfglum:منفورم واقعا؟:aiwan_light_bdfglum::aiwan_light_bdfglum:خوب باشم من یکی رو میشناسم خیلی ساله منفوره ولی هنوز مدیره.منم شدم‌مثل اون.:aiwan_light_bdfglum:

در گل بودن این ۳تا که شکی نیست ولی بقیه مدیرامونم کم نذاشتن.من به نوبه ی شقایق از اونام تشکر میکنم و امیدوارم هر روزی که از عمرشون سپری میشه به میزان ۲۴ ساعت از عمرشون گذشته باشه.امیدوارم تمام ساعتهای زندگیشون ۶۰ دقیقه باشه و از خداوند بزرگ درخواست دارم که تمام سالهای زندگی اونها شامل ۴ فصل باشه.با خلوص نیست تمام امیدوارم هر یک از دستهای این مدیران زحمتکش ۵ انگشت داشته باشه و چشمهای اونا هم حتما مردمک داشته باشه.امیدوارم آنها نیز مانند همه مردم دنیا وقتی راه میرن،درحال حرکت باشن و وقتی ایستادن در حال حرکت نباشن.آرزو دارم این مدیران عزیز بوسیله اینترنت به سایت بیان.آرزو میکنم همه اونا موقع تشنگی آب بخورن و موقع گشنگی غذا.امیدوارم روزی برسه که همه مردم دنیا بفهمن مدیران این سایت،ایرانی هستن و ما با همت و همبستگی ملی و بدون کمک گرفتن از مدیران بیگانه توانستیم به این جایگاه برسیم.استکبارجهانی بداند ما با همت این مدیران چنان خاکی بر سرشان خواهیم ریخت که ۴۰۰ تا بیل مکانیکی هم نتواند جمعش کند.در نهایت آرزو میکنم بترتیب سن،یکی یکی بترشین. البته از این پرستوئه خیلی خوشم نمیاد.بسکه خوبه آدم بهش حسودیش میشه.

مرسی از همگی.:aiwan_light_heart:

P_Jahangiri_R

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,168
    امتیاز واکنش
    9,632

Kallinu

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    509
    امتیاز واکنش
    19,059
    سلام؛
    اول اینکه دوستان عزیزم که زحمت کشیدن، خیلی خیلی بهتون خسته نباشید میگم.. و اینکه آرزو دارم هرجای دنیا که هستید شاد و خشنود باشید ♡

ولی من خواستم به نوبهء خودم از تمام بچه هایی که تو این مدت فیلترینگ، و بازدید نسبتا کم انجمن، همچنان همراه نگاه بودن و با شادی هاشون انجمن رو زنده نگه می داشتن تشکر کنم. بدون شک اگر کاربر نباشه انگیزه ای برای فعالیت مدیرها نخواهد بود [ لطفا حرف در نیارید که مدیرستیزه و -_- ] در نتیجه، می خواستم از طرف خودم، از دوستهای خوبمون، مثل رویا جان، صبای عزیز، شیوای مهربون مدیر تالارعکس، فائزه خانم گل و خیلی های دیگه که اسمشون مدام بین آنلاین ها دیده میشد و انجمن رو زنده نگه می داشت تشکر کنم.
    قدر حضور همدیگه، و این قدرت دوست داشتن بینمون رو بدونیم :) درسته اینجا مجازیه و اعتباری بهش نیست اما.. حیفه. بعضی چیزها حیفه تمام بشن، حیفه نباشن . . ♡
    @Shiva B@noo @spirit᷍ warrior༆ @Saba_NSR @Bitter Law @F@EZEH @مهربانوی ایرانی @*lady soz* @SisGHaR @SisRoY @SisPaR @حبیب.آ

حضورتون بی ماننده دوستان ؛ گرچه آشنایی ندارم اما مرسی که بودید و زنده نگه داشتید اینجا رو = )
    البته دوست تک خودم، حسابش جداست :aiwan_lightsds_blum: من اسمش رو نزدم نمیدونم چرا یادم رفت *.* که حالا سوای این موضوع که تو بحرانی ترین شرایط انجمن کار قشنگش رو شروع کرد، باعث برگشتنم به اینجا خودش بود وگرنه به من بود میگفتم ده سال دیگه هم اگه رفع فیـلتـ*ـر شد همون ده سال دیگه میرم ببینم چه خبره :aiwan_lightsds_blum: این دل خجسه ست!
    @رزمین رولینگ @رزمین رولینگ @رزمین رولینگ [ سه بار تگت کردم :aiwan_lightsds_blum: چون از سه خوشم میاد حرفم نباشه :aiwan_lightsds_blum: ]
    [ اسامی هیچ ترتیب، نظم و اساسی ندارن؛ فقط محض تشکر از یک عده ^.^ بی شک همگی ما در این رابـ ـطه سهیم بودیم و هستیم ^_^ ]

آخرین ویرایش:
    وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا