تصاویر جدیدی از نسخه بازسازی شده Tomb Raider 2 با استفاده از انجین آنریل 4 منتشر شد

• شروع کننده موضوع HAD!S
  • بازدیدها 143
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

HAD!S

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,667
امتیاز واکنش
11,873
طبق اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد طرفداران استقبال فراوانی از این عنوان کرده و بسیاری در انتظار رونمایی از تاریخ انتشار آن هستند. متاسفانه طبق گفته Nicobass، این اتفاق به این زودی‌ها رخ نخواهد داد:

برخی مردم از من می‌پرسند که چند مرحله از بازی را طراحی کردم یا بازی کامل چه زمانی منتشر می‌شود، من فکر می‌کنم این افراد در جریان نیستند که ساخت یک بازی ویدیو به این شکل از ابتدا زمان بسیار زیادی می‌برد و حتی اگر من زمان زیادی را صرف ساخت آن کنم، یک استودیو بازی سازی نیستم، ساخت این بازی مانند طراحی یک مرحله دلخواه در یک ویرایشگر مرحله قدیمی در Tomb Raider نیست. (مانند ساخت ماد نیست) کل بازی پس از چندین سال هم ساخته نخواهد شد، پس لطفا از پرسش تاریخ انتشار بازی امتناع کنید، من تازه در ابتدای طراحی بازی هستم.

تا جایی که ما اطلاع داریم، سازنده مجموعه استودیو کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) مجوز ساخت و دنبال کردن این پروژه را به Nicobass داده به این شرط که وی از این پروژه برای مقاصد اقتصادی خود بهره نبرد. بنابراین احتمال اینکه دنبال کردن این پروژه متوقف شود، بسیار کم است. در ادامه از تماشای تصاویر این عنوان لـ*ـذت ببرید.

گالری تصاویر نسخه بازسازی شده Tomb Raider 2 در انجین آنریل 4
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

برخی موضوعات مشابه

بالا