جالب و دانستنی تصاویر مشاهیر جهان در نرم افزار گذر زمان

• شروع کننده موضوع dinaz
  • بازدیدها 137
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

dinaz

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
31,702
امتیاز واکنش
68,366
تصاویر مشاهیر جهان در نرم افزار گذر زمان
وقتی پیر شوم چه شکلی خواهم شد؟ شبیه پدربزرگ، مادربزرگ یا شبیه هر دو تایشان ...این سؤالی است که گاهی از خودمان می پرسیم. زمان می گذرد و چهره هایمان تغییر می کنند و این قانون طبیعت است.
چند وقتی است که نرم افزار Face App برای اندروید و آیفون روانه بازار شده و با استقبال گسترده کاربران مواجه شده است.
Face App یک برنامه ی تغییر چهره است و با استفاده از آن می توان چهره ی خود را به جوان، پیر، کاریکاتور و شکل های دیگر تبدیل کرد.

وقتی پیر شوم چه شکلی خواهم شد؟ شبیه پدربزرگ، مادربزرگ یا شبیه هر دو تایشان ...این سؤالی است که گاهی از خودمان می پرسیم. زمان می گذرد و چهره هایمان تغییر می کنند و این قانون طبیعت است. این سؤال را گاهی طور دیگری می پرسیم برای مثال، اگر مرد بودم چه شکلی میشدم یا اگر زن بودم چه شکلی داشتم؟!

در این گزارش چهره های بازیگران و مشاهیر را از رهگذر این نرم افزار خواهید دید.

resized_95806_115.jpg

دونالد ترامپ
resized_95807_966.jpg

باراک اوباما
resized_95808_135.jpg

بوریس جانسون
resized_95812_446.jpg

لیونل مسی
resized_95813_948.jpg

رونالدو
resized_95817_958.jpg

مرجانه گلچین با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت: با تشکر از تکنولوژی که به من این اجازه رو داد تا با چند برنامه ساده که زحمتش رو هم خواهر زاده عزیزم کشیده، بتونم به راحتی به گذشته های دور و آینده های نزدیک و به جاهایی که شاید حتی نباید سفر کنم
resized_95818_282.jpg

فرزاد فرزین در اینستاگرامش این عکس را به اشتراک گذاشته و در توضیح آن نوشته: فقط پایینیو به چشم خواهری نگاه کنید لطفا...اِ مگه با شما نیستم دوست عزیز...همیشه شاد باشید
resized_95820_580.jpg

احسان خواجه امیری

برخی موضوعات مشابه

بالا