جالب و دانستنی مرگ چاق ترین انسان دنیا + تصاویر

Pink princess

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
133
امتیاز واکنش
569
-ترین-انسان.jpg

چاق ترین انسان دنیا مردی به نام مارتین با وزنی بالغ بر 370 کیلو گرم بود که به گفته ی خودش روزانه 20.000 کالری مصرف می کرده و یکی از رکورد داران کتاب گینس بود مرگ زودهنگامی داشت.

چاق ترین انسان دنیا مردی به نام مارتین با وزنی بالغ بر 370 کیلو گرم بود که به گفته ی خودش روزانه 20.000 کالری مصرف می کرده و یکی از رکورد داران کتاب گینس بود مرگ زودهنگامی داشت.
source.gif

او با 370 کیلو گرم وزن بعد از فردی مکزیکی با وزن 570 کیلو رکورد دار گینس بود که مرگ زودهنگام به وی نیز مجال نداد.

-ترین-مرد-دنیا.jpg

مارتین در مصاحبه ای با رزونامه ای در لندن گفت :من در حال خودکشی هستم چرا که در روز 20.000 کالری یعنی 10 برابر کالری مورد نیاز یک فرد بالغ مصرف می کنم و این عادت بد مرا به حالتی کشانده است که حتی توانایی راه رفتن هم ندارم.

-ترین-مرد-دنیا.jpg

وی که چاق ترین فرد جهان بود بدون نگهداری 24 ساعته بهیاران و دو خواهرش نمی توانست از عهده هیچ کاری بربیاید. او تمام وقت خود را تلویزیون می دید وشکلات ، کیک ، بیسکوئیت و سوسیس می خورد.

-ترین-انسان-دنیا.jpg

این تصویر مارتین کیت چاق ترین انسان جهان در نوجوانی است.

او می گوید بعد از مرگ مادرم دچار افسردگی شدید شدم و بعد از ان رو به خوردن شکلات ، کیک ، بیسکوئیت و سوسیس و نشستن در مقابل تلویزیون برای ساعات طولانی آوردم. او در یک شبکه تلویزیونی گفته بود:"مادرم وقتی 16 ساله بودم فوت کرد و بعد از او دیگر به هیچی اهمیت نمی دادم و برایم مهم نبود که چه اتفاقی برایم می افتد و همه چیز می خوردم.

-ترین-انسان-دنیا.jpg

مارتین علی رغم اینکه در عمل های جراحی سه چهارم معده اش را برداشته بود بازهم نتوانست در مبارزه با وزن خود پیروز شود و مرگ سرانجام وی شد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

برخی موضوعات مشابه

بالا