تعبیر رویای بزرگ با «بک هند» نوشاد

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 148
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
نفر اول تنیس روی میز ایران گفت: با اینکه مدال گرفتن در سطح آسیا و جهان برای ایران یک رویا محسوب می شود؛ اما حس می کنم به این اتفاق نزدیک هستم.

به گزارش "ورزش سه"، چند سالی است که نوشاد عالمیان ستاره بی چون و چرای تنیس روی میز ایران محسوب می شود. جوان ۲۵ ساله ایرانی که در آخرین رده بندی جهانی رتبه ۶۹ را در اختیار دارد، معتقد است به زودی می تواند به رویای گرفتن مدال آسیایی و جهانی دست پیدا کرده و آن را محقق کند.

نیما، برادر نوشاد که یار و همراه او در سال های اخیر بوده، جدی ترین رقیبش هم در ایران به حساب می آید. نابغه تنیس روی میز ایران فردا راهی ترکیه می شود و سپس در کاپ آسیا هم شرکت خواهد کرد.
در ادامه مشروح صحبت های نوشاد عالمیان با خبرنگار "ورزش سه" را می خوانید.

باید در چک مدال می گرفتیم
تورنمنت سطح بالایی در جمهوری چک برگزار شد. در بازی های دونفره که با نیما بودیم، از چین جلو بودیم و می توانستیم برنده باشیم؛ اما بازی برگشت. به نظرم می توانستیم در بخش دوبل به مدال برسیم. در بخش انفرادی نیز ۴ مسابقه را بردیم تا به مرحله حذفی برسیم. من با حریف آلمانی بازی کردم که سبک بازی اش دفاعی بود. این موضوع مرا اذیت کرد چون در ایران کسی نیست که چنین سبکی داشته باشد و بتوانم با او تمرین کنم. نیما هم خیلی خوب بازی کرد و از حریف چینی شکست خورد؛ در شرایطی که ۳ بر یک جلو بود.

رنکینگ من بهتر می شود
قطعا حضورم در رقابت های جمهوری چک تاثیر مثبتی روی رنکینگ جهانی من خواهد گذاشت. ما فردا راهی اردوی ترکیه می شویم و ۲۴ شهریورماه نیز باید در کاپ آسیا شرکت کنیم. آنجا نیز من و نیما هستیم و امیدوارم به نتایج خوبی برسیم.

به رویای مدال آوری نزدیک شدم
با اینکه مدال گرفتن در سطح آسیا و جهان برای تنیس روی میز ایران یک رویا محسوب می شود؛ اما حس می کنم به این اتفاق نزدیک هستم. سال هاست که سخت تمرین می کنم و می دانم که گرفتن مدال چقدر کار سختی است. با این حال در هر مسابقه ای که شرکت می کنم، بدون توجه به اینکه چه کسی حریفم هست، مقابل رقبای قدرتمند قرار می گیرم. کسی که می خواهد مدال بگیرد، نباید در انتظار خوش شانسی باشد. سال گذشته فرم خوبی نداشتم؛ اما امسال روی فرم هستم. شرایط من سال قبل خراب بود و توانستم بار دیگر خودم را به اوج برسانم.

برادر، رفیق و رقیب هستیم
اینکه من و نیما در یک سطح بازی می کنیم، برای جفتمان خیلی اتفاق مثبتی است. باید پیشرفت کنیم و اینکه در کنار هم هستیم، به هر دوی ما کمک می کند. در واقع نیما،‌ برادر، رفیق و رقیب من محسوب می شود.

01239086.jpg

سال ۲۰۱۹ لژیونر می شویم
برنامه من و نیما این است که به یک سطح بالاتر برویم. قبلا این برنامه را داشتیم؛ اما حالا جدی تر این موضوع را پیگیری می کنم. برای سال ۲۰۱۸ شاید دیر شده باشد؛ اما در سال ۲۰۱۹ می خواهیم در لیگ اروپا بازی کنیم. این هدف بزرگ ماست و باید به آن برسیم.

تور ایرانی چیزی به من اضافه نمی کند
نمی دانم دبیر فدراسیون دقیقا چطور مساله حضور من در تور ایرانی را مطرح کرده است. شاید رسانه طور دیگری نوشتند. من در مرحله اول شرکت نکردم چون مسافرت بودم. الان هم اگر فرم من خوب باشد، در مرحله بعدی حاضر می شوم. هنوز تصمیمم را نگرفتم؛ اما حضور در تور ایرانی چیزی به من اضافه نمی کند. من نیاز دارم به تورنمنت های بزرگتری بروم. طبق صحبتی که داشتیم، نفری با رنکینگ من الزامی برای حضور در مسابقات داخلی ندارد. البته نیما که در تمام مسابقات شرکت کرده است و من هم اگر شرایطش باشد، شرکت می کنم.

01239087.jpg

مسئولان حواسشان به تنیس روی میز باشد
فدراسیون در دوره جدید واقعا زحمت می کشد و کارهای خوبی انجام داده است. با این حال برخی مشکلات هم وجود دارد. باید مسئولان رده بالاتر هم نگاهشان را به این رشته تغییر دهند و حمایت بهتری کنند. باید حواسشان به استعدادهای زیادی که در این رشته داریم،‌ باشد. اگر استعدادها پرورش پیدا نکنند، خیلی زود کنار می روند.

نوید شمس می تواند قهرمان بزرگی شود
بازی های نوید شمس را دیده ام. او در رده نونهالان ۲ بار قهرمان جهان شده است. به خودش و پدرش تبریک می گویم که زحمات زیادی کشیده اند. امیدوارم از این استعدادی که وجود دارد، نگهداری خوبی شود. نوید شمس می تواند قهرمانی بزرگی شود، اگر قدر خودش را بداند.

چینی ها هم از فضا نیامدند
اینکه یک ورزشکار بخواهد پیشرفت کند، بیشتر از داشتن استعداد به تمرینات مداوم نیاز دارد. مثلا چینی ها که اینقدر پیشرفته هستند، از فضا نیامده اند. آنها هم با تمرین زیاد و برگزاری کمپ های حرفه ای پیشرفت کرده اند.

از فدراسیون و هیات تهران تشکر می کنم

جا دارد در پایان از مسئولان فدراسیون تنیس روی میز و همچنین هیات تهران که برای عموی من مراسم گلریزان برگزار کردند، تشکر کنم. به هر حال عموی من مدتی است که درگیر یک بیماری شده و نیاز به کمک و دعای مردم دارد تا انشاالله به زودی سلامتی اش را به دست آورد.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
139
پاسخ ها
0
بازدیدها
154
بالا