اخبار تئاتر و نمایش تقدیر از یک اراده خستگی ناپذیر

• شروع کننده موضوع Behtina
  • بازدیدها 164
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Behtina

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
22,523
امتیاز واکنش
65,135
هنرمندان در اختتامیه نمایش «افرا» چه گفتند

تقدیر از یک اراده خستگی ناپذیر

[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
214863_1208146232_320_213.jpg
[/BCOLOR]​
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
نمایش «افرا» به نویسندگی بهرام بیضایی و کارگردانی احمد ارجمندی جمعه شب ۲۷ اسفند ماه با برگزاری یک مراسم اختتامیه مختصر در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر به اجرای خود پایان داد.
[/BCOLOR]

به گزارش ایران تئاتر، اصغر همت مدیرعامل خانه تئاتر در پایان اجرای این نمایش گفت: خوشحالم که این اثر را دیدم ، این را هم بگویم که احمد ارجمندی را از 15 سالگی می شناسم که با توان و سخت کوشی با این شرایط جسمانی هنر تئاتر را به طور جدی دنبال کرد و اکنون به موفقیت رسید . من از زمانی که او را می شناسم همراه و کمک او بودم . من اجرای نمایش افرا را از خود آقای بیضایی دیده بودم و امروز با دیدن این نمایش به کارگردانی احمد ارجمندی بهتر نمایش را درک کردم ، به هر صورت به کارگردان و بازیگر و عوامل نمایش افرا بابت این اجرای خوب خسته نباشید می گویم.
جواد مزدآبادی کارگردان تلویزیون هم توضیح داد: من ازسال ها قبل احمد ارجمندی را می شناختم ، در زمان نوجوانی در یک اثر من بازی کرد که با استقبال خوبی در ایران و خارج از ایران مواجه شد . از آن پس احمد هنر را به طور کاملا حرفه ای دنبال کرد و اکنون خود او نیز چندین فیلم ساخته که با استقبال خوبی هم در ایران و هم در خارج از ایران مواجه شده . باور کنید امشب با دیدن نمایش افرا به کارگردانی او به خودم افتخار می کنم ، گاهی وقتی می خواهم به شاگردانم الگویی را معرفی کنم که مصمم و جدی هنر را دنبال می کند و وضعیت جسمانی برایش مهم نیست احمد ارجمندی را با افتخار به آن ها معرفی می کنم .
نمایش « افرا » به نویسندگی بهرام بیضایی و کارگردانی احمد ارجمندی با بازی فائزه روزبهانی از 15 تا 27 اسفند 95 در تالار پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه رفت و با استقبال خوبی از سوی مخاطبان و هنرمندان رو به رو شد .

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
160
پاسخ ها
0
بازدیدها
138
پاسخ ها
0
بازدیدها