اخبار سینما و تلوزیون تمجید بازیگر هری پاتر از کریستوفر نولان

• شروع کننده موضوع EGeNo
  • بازدیدها 157
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

EGeNo

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,377
امتیاز واکنش
12,176
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

«دانيل رادكليف» بازيگر نقش «هري پاتر»، از كار «كريستوفر نولان» كارگردان صاحب‌نام سينما تمجيد كرد.

«دانيل رادكليف» بازيگر مشهور نقش اصلي مجموعه فيلم‌هاي «هري پاتر»، در مصاحبه‌اي تلويزيوني گفت كه دوست دارد با كارگرداناني چون «كريستوفر نولان»، برادران «كوهن» و «ادگار رايت» همكاري كند.

«رادكليف» كه هم‌اكنون مشغول بازي در «چگونه بدون تلاش در شغلي موفق باشيم» و فيلم ژانر وحشت «زن سياهپوش» است، ضمن تحسين كارگردان فيلم‌هاي «آغاز» و «شواليه‌ي تاريكي بر مي‌خيزد» گفت: «نولان»‌ يكي از بهترين‌ها و از نظر من بلندپروازترين كارگردان است. من با افراد بسياري كه با او كار كرده‌اند، صحبت كرده‌ام؛‌ آنها معتقدند او فوق العاده است و واقعا مي‌داند چه مي‌خواهد.

«هري پاتر» ۲۱ ساله در ادامه گفت كه برادران «كوهن» و «ادگار رايت» از ديگر كارگرداناني هستند كه وي آرزو دارد با آنها همكاري كند و كارهاي آنها را در عرصه‌ي سينما ستايش مي‌كند.

وي در پاسخ به اين سوال كه دوست دارد در مقابل كدام بازيگران بازي كند، گفت: بازي «جيمز مك‌اوي» درخشان است. «دانيل كرياگ» هم همينطور. بازيگران بزرگي هستند كه مي‌توانم از آنها چيز ياد بگيرم و دوست دارم در كنارشان بازي كنم.

به گزارش هاليوود ريپورتر، همچنين بازي ويديويي قسمت دوم «هري پاتر و هديه‌هاي مرگ» توسط «الكترونيك آرتس» ساخته شده است.

گفته مي‌شود اين بازي در ماه جولاي، همراه با اكران قسمت آخر مجموعه فيلم‌هاي «هري پاتر» در سينماها، براي بازي در پلي استيشن «۳» روانه‌ي بازار مي‌شود.

فيلم‌هاي «هري پاتر» براساس داستان کتاب‌هايي با همين نام ساخته شده‌اند. امتياز ساخت فيلم چهار کتاب اول را «جي.کي. رولينگ» در سال ‌۱۹۹۹ به كمپاني «برادران وارنر» با قراردادي بالغ بر يک ميليون يورو فروخت.

اولين قسمت از اين مجموعه در سال ‌۲۰۰۱ با نام «هري پاتر و سنگ جادو» با بودجه ‌۱۲۵ ميليون دلاري به كارگرداني «كريس كولومبوس» ساخته شد. اين فيلم به فروش ‌۹۷۵ ميليون دلاري دست يافت و هفتمين فيلم پرفروش تاريخ سينما نام گرفت و نامزد سه جايزه اسكار شد.

—————————–

منبع : ایسنا

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
138
پاسخ ها
0
بازدیدها
120
بالا