فوتبال خارجی توضیح جالب روبرتو کارلوس برای ایستگاهی به فرانسه

اناهید h.y

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,098
امتیاز واکنش
4,546
توضیح جالب روبرتو کارلوس برای ایستگاهی به فرانسه
در تابستان سال 1997 و طی تورنمنتی 4 جانبه، روبرتو کارلوس گلی خاطره انگیز و تاریخی را وارد دروازه فابین بارتز کرد.

به گزارش "ورزش سه"، روبرتو کارلوس در اواسط نیمه اول پشت ضربه ایستگاهی قرار گرفت و با کاتی اعجاب انگیز، یکی از دیدنی ترین گلهای تاریخ فوتبال را به ثمر رساند. اما این مدافع برزیلی حالاو بعد از 20 سال اعتراف می کند که خود وی نیز از گل شدن آن توپ متعجب شده است.

01197041.jpg

روبرتو کارلوس گفت: "خودم هم نمی دانم چگونه آن توپ تبدیل به گل شد. البته من تمرینات زیادی برای نواختن ضربات ایستگاهی داشتم و در آن روز شرایط برای من بسیار خوب پیش رفت.

01197042.jpg

در فوتبال مدرن گل هایی همانند آن گل بیشتر به ثمر خواهد رسید و بازیکنان بیشتری قادر خواهند چنین کاتی به توپ بدهند پس همانند آن را دوباره خواهید دید اما در فوتبال امروز بازیکنان باید بیشتر از دوران ما نیز تمرینات دشوار انجام دهند."

01197040.jpg

01197045.jpg

01197043.jpg

01197044.jpg

اگرچه روبرتو کارلوس مدتی قبل از نواختن این ایستگاهی به یادماندنی، از اینتر به رئال مادرید پیوسته بود اما این ضربه باعث شد تا شهرت او چند برابر افزایش پیدا کند ودر پایان همان سال، او بعد از هموطن خود رونالدو به عنوان دومین بازیکن برتر فوتبال جهان نیز انتخاب شد.

برخی موضوعات مشابه

بالا