فوتبال خارجی پویول: نیمار باید مورد خواسته هایش توضیح دهد

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 140
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
کارلس پویول، کاپیتان سابق بارسلونا در مورد اخبار جدایی نیمار و تمدید قرارداد مسی صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، در ساعاتی که ابهام در مورد نیمار به اوج رسیده است، پویول معتقد است در نهایت خود این بازیکن تصمیم نهایی را اتخاذ خواهد کرد.

اخبار جدایی نیمار: "من نمی دانم چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است اما این خود نیمار است که باید در مورد خواسته هایش توضیح دهد.

من نمی توانم او را کنترل کنم و در این رابـ ـطه نیز نگران نیستم. نیمار یکی از بهترین بازیکنان دنیاست و کمک زیادی به تیم می کند اما در نهایت باید خود او تصمیم گیری کند. من مسئولیتی در بارسا ندارم پس نمی دانم که تصمیم نیمار برای آینده چیست."

01211834.jpg

تمدید قرارداد مسی: "او بهترین بازیکن دنیاست و دیدن او در بارسا لـ*ـذت بخش است. نمی دانم که مسی قرارداد خود را برای چند سال تمدید کرده اما این خبر به نفع خود مسی و البته بارسلوناست زیرا اینجا بهترین مکان برای مسی است و همه وی را در این شرایط می خواهند."

حضور والورده روی نیمکت بارسا: "انریکه کارنامه خوبی از خود به جای گذاشت و حالا سرمربی جدیدی روی نیمکت می نشیند. اما اگر هر کسی سرمربی بارسا شد فلسفه تیم تغییر نخواهد کرد و من اطمینان دارم بارسا برای فتح تمامی عناوین تلاش خواهد کرد."

برخی موضوعات مشابه

بالا