بیوگرافی خواننده ها حامد محضرنیا +بیوگرافی

• شروع کننده موضوع Monika_m
  • بازدیدها 346
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Monika_m

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
5,704
امتیاز واکنش
16,771
images

موسیقی
پارس – علیرضا کاظم زاده: بهمن ماه سال گذشته بود که آلبومی از یک خواننده جوان و با استعداد وارد بازار موسیقی کشور شد. نام هایی که در کاور آن آلبوم دیده می شد هر شنونده ای را به شنیدن آن ترغیب می کرد. محسن یگانه، کوشان حداد، شهاب اکبری، رضا تاجبخش، آرش پاکزاد، امید حجت، فیروز ویسانلو، پیام طونی، امید حاجیلی، بابک یوسفی تعدادی از آن اسامی بودند.
حامد محضر نیا متولد ۲۹ خرداد ۱۳۶۷ است. در اصفهان به دنیا آمده است، هرچند پدری مازندرانی و مادری تهرانی دارد. با آلبوم اولش نشان داد توانایی تبدیل شدن به یک استار در موسیقی پاپ را دارد. “استثنایی” هرچند از پخش ضعیف ضربه خورد اما باز هم بازتاب خیلی خوبی میان اهالی موسیقی داشت. این روزها سینگل “می خوامت” با صدای او در فضای مجازی پخش شده است که با استقبال دوستداران موسیقی پاپ مواجه شده است؛ از تعداد دانلودش در سایتهای دانلود موسیقی می توان به این موضوع پی برد.در یک مصاحبه مفصل پای صحبتهای این خواننده ۲۵ ساله و آینده دار نشستیم. حرفهای جالبی برای گفتن داشت. خواندنش خالی از لطف نیست:** کمی از خودت و خانواده ات برایمان بگو.در یک خانواده ۴ نفری به دنیا آمدم. پدم مهندس الکترونیک و مادرم خانه دار هستند. برادر بزرگم دکترای هوش مصنوعی دارد و خودم نیز لیسانس الکترونیک دارم. اصالتا مازندرانی هستیم اما من متولد و بزرگ شده ی اصفهان هستم.** حامد محضرنیا از چه زمانی به سمت موسیقی کشیده شد؟یادم می آید از دوران بچگی همیشه به عشق اذان گفتن به مسجد می رفتم. اوایل به من می خندیدند اما همین خنده ها باعث شد که تمرین کنم و بتوانم جوری اذان بگویم که دیگر کسی به صدایم نخندد. بعدها در این راه پیشرفت زیادی کردم و رتبه استانی و کشوری در مسابقات اذان و قرآن کسب کردم. دنبال راهی بودم تا از طریق صدایم برای مردم فرهنگسازی کنم و عشقی را که به خدا و اهل بیت داشتم در یک فضای جدید پیاده کنم. به همین دلیل به صورت کامل جدی تصمیم گرفتم وارد دنیای موسیقی شوم.**از ابتدا به موسیقی پاپ علاقه مند بودی؟به شدت به موسیقی پاپ علاقه داشتم و تمام کارهای آن زمان را می شنیدم و دنبال می کردم. هرچند که به موسیقی سنتی نیز علاقه مندم.**چه زمانی استارت آلبوم “استثنایی” را زدی؟بعد از تولید چندین کار و کسب تجربه ی لازم در موسیقی پاپ تصمیم به جمع کردن آلبوم گرفتم. ابتدا فقط در حد فکر بود اما وقتی به عمل تبدیل شد متوجه شدم که انتشار آلبوم در شرایط فعلی کار هر کسی نیست. باور کن چندین بار پشیمان شدم و می خواستم قید همه چیز را بزنم. اما صبر کردم تا بالاخره کار خودم را کردم و آلبوم “استثنایی” را با تمام مشکلاتش به اتمام رساندم و منتشر کردم.**از همان روز اول تصمیم داشتی نام سوپراستارهای موسیقی در کاور آلبومت دیده شود؟راستش را بخواهی ابتدای کار پول زیادی برای جمع کردن این همه اسم در آلبومم نداشتم. با یکی از دوستان و هم کلاسی های قدیمی ام (داود محمدی) که استودیو داشت صحبت کردم و او نیز به من کمک زیادی هم در زمینه کاری و هم در زمینه مالی کرد چون هدف مرا از دنبال کردن موسیقی می دانست. راستش را بخواهی اصلا فکر نمی کردم که یک روزی بتوانم آلبومی با این همه سوپراستار ببندم اما هرچه جلوتر می رفتیم، انگیزه ام برای حرفه ای شدن بیشتر می شد. باور کن برای هدفم اینقدر جنگیدم که باور کردم خدا دارد صدایم را می شنود و با تمام وجود به من کمک می کند. لحظه به لحظه بودن خدا را حس می کردم. تا اینکه برایم شرایطی فراهم شد تا با کسانی همکاری کنم که یک روزی همکاری با آنها برایم مثل یک رویا بود. **کارهای نهایی آلبوم نظیر وکال آن را کجا انجام دادی؟تقریبا تمام وکالها را در استودیوی شاهین منصوری عزیز که همیشه برایم مثل برادر بود و علی درخشنده انجام دادم. اکثر سازها را در استودیو راگا (ایمان حجت) و استودیوی شخصی شهاب اکبری انجام دادم. میکس و مستر همه ی کارها بر عهده شاهین و علی بود. به جز قطعه ی “استثنایی” که کوشان حداد و آرش پاکزاد زحمتش را کشیدند. از همه ی این دوستان از همین تریبون تشکر می کنم.** از آشنایی ات با محسن یگانه و کوشان حداد و شهاب اکبری برایمان بگو. چگونه با آنها آشنا شدی؟ الان با کدامشان ارتباط داری؟از طریق دوست خوبم بابک یوسفی با محسن یگانه آشنا شدم. یک روز به دفترش رفتم. چند تا از کارهایم را گوش کرد و بعد از چند بار مشاوره و همفکری تصمیم گرفت تا قطعه ی “روزگار من” را برایم بسازد که واقعا با ساخت آن تراک کمک بزرگی به من کرد. با شهاب اکبری از طریق محسن یگانه آشنا شدم که نتیجه ی این آشنایی تولید قطعه “تلقین” بود که خیلی ها از این کار استقبال کردند. با کوشان حداد هم از طریق یکی از دوستان آشنا شدم که بعد از چند بار صحبت تلفنی یک شب حضوری او را ملاقات کردم و از آنجا به بعد خیلی ارتباطم با کوشان نزدیک شد؛ تا جایی که برای اکثر کارهایم از کوشان مشاوره می گیرم. به جرات می توانم بگویم که در ایران بهترین است. **در آلبومت یک قطعه برای امام علی (ع) خواندی و یک قطعه برای امام حسین (ع). خواندن این کارها دلی بود یا سفارشی؟افتخار می کنم که برای این بزرگواران می خوانم و خدا را شکر می کنم که نفسم و صدایم خرج عشق به اهل بیت می شود. **خودت کدام قطعه ی آلبومت را بیشتر دوست داری؟همه ی کارهایم مثل بچه هایم می مانند. گفتنش سخت است اما نمی دانم چرا هر وقت “تو نزدیکی” رو گوش می دهم از شنیدنش سیر نمی شوم. اما “اگه دنیا بزاره”، “استثنایی”، “تو دنیامی”، و “روزگار من” کارهایی بودند که خیلی از دوستانم به آنها علاقه دارند.**اکنون که حدود ۸ ماه از انتشار “استثنایی” می گذرد، نقطه قوت و نقطعه ضعف آلبومت را در چه می بینی ؟به گذشته زیاد فکر نمی کنم. با اینکه شاید اگر زمان به عقب برمی گشت همین کار را انجام می دادم ولی تمام فکر و ذهنم به تولید کارهای جدید است. اما اگر قرار باشد به یک نقطه ضعف بزرگ آلبومم اشاره کنم پخش و تبلیغات ضعیف است که شرکت پخش کننده ی آلبوم در این زمینه ضربه سنگینی به آلبومم زد.** پارسال بجز آلبوم خودت کدام آلبوم ها و کدام قطعات را پسندیدی؟با احترام به همه ی همکارهای عزیزم فقط آلبوم “حباب” حس موسیقی مرا به خودش جذب کرد که واقعا تمام کارهایش فکر شده و قوی بسته شده بود. **کمی در مورد “شانس” صحبت کن. ترانه ای خاص از مریم حیدرزاده. جرقه شکل گیری اش از کجا زده شد؟یک روز در صفحه ی فیس بوک متوجه شدم مریم حیدرزاده عزیز مرا به جمع دوستانش اضافه کرده است. برایم جالب بود. به ایشان پیام دادم که آیا شما خود خانم حیدرزده هستید؟ جواب دادند که خواهرشان یعنی مدیر برنامه هایشان هستند. وقتی گفتند که مریم حیدرزاده از کار” تو دنیامی” خیلی خوشش آمده است برایم جالب بود و این شد که برای تشکر با ایشان تماس گرفتم و بعد از آشنایی به ایشان سفارش یک کاری را دادم که نتیجه این همکاری قطعه “شانس” شد.**می رسیم به “می خوامت” که گویا توانسته نظر مثبت دوستداران موسیقی را به خود جلب کند. شنیده ام تنظیمش را بارها تغییر دادی. در مورد این قطعه صحبت کن.” می خوامت” سخت ترین کار زندگیم بود اما به تجربه اش می ارزید. این کار ۶ بار در ۶ فضای مختلف تنظیم شد. در تمام زمانی که بر روی این آهنگ کار می کردم، دو دوست خوب مادام به من مشاوره می دادند؛ یکی کوشان حداد و دیگری مازیار وحدت. اما در نهایت تنظیم گروه”استار بند” که عواملی غیر ایرانی دارد طوری نظرم را جلب کرد که قید تمام هزینه ها و آن ۶ بار تنظیم را زدم و به این گروه اعتماد کردم. خدا را شاکرم که نتیجه ی اعتمادم را گرفتم.** کنسرت گذاشتن در برج میلاد را می توانیم سقف آرزوهای حامد محضرنیا تلقی کنیم؟کنسرت در برج میلاد برای من یکی از اصلی ترین اهدافم در دنیای موسیقی است اما سقف آرزوی من رسیدن به محبوبیت است؛ فاکتوری که خدا به هر کسی نمی دهد.** چه کارهایی را آماده انتشار داری و در آینده نزدیک چه کارهایی را از حامد محضرنیا خواهیم شنید؟در حال حاضر مشغول تولید یک قطعه ی ارکسترال و کاملا غمگین به اسم “اما نفهمیدی” هستم؛ همچنین یک قطعه کاملا خاص برای محرم با تنظیم گره “استار بند” و یک کار اکتیو با تنظیم دوست خوبم کوشان حداد که فکر می کنم بعد از محرم آماده ی پخش باشد.** استارت آلبوم دومت را نزده ای؟وقتی در این شرایط کسی حاضر نمی شود نسخه ارجینال تهیه کند،من هم دلیلی نمی بینم که بخواهم آلبوم بدهم و به همین دلیل همه ی توانم را برای سینگل هایم می گذارم.**با نوازنده های زیادی تاکنون کار کرده ای. کار کدامیک را بیشتر می پسندی؟همه آنها بی نظیرند و با تک تکشان ارتباط نزدیک و صمیمی دارم از جمله: امید حجت، بابک یوسفی، پیم طونی، رضا تاجبخش، میثم یوسفی، بابک ریاحی پور، میثم مروستی، امید حاجیلی و بهنام حکیم.**گویا با کوشان حداد رابـ ـطه دوستانه ای داری؟همانطور که اشاره کردم کوشان یکی از دوستان صمیمی بنده است که همیشه به من کمک کرده و هر کاری که از دستش برآمده برایم انجام داده است. این حرف را چندین جا زدم اما باز هم می گویم که با احترام به همه ی دوستان، به نظر من کوشان در حال حاضر در ایران همتایی ندارد.**به غیر از موسیقی چه کار می کنی؟بعضی وقتها که آزاد باشم در پروژه های ساختمانی به پدرم کمک می کنم اما بیشتر درآمدم از استودیوی شخصی ام و فروش ترانه و ملودی است.**نظرت را در مورد این اسامی در چند کلمه یا یک جمله برایمان بگو:کوشان حداد: با شخصیت و حرفه ایامید حجت: احساسی ترین نوازنده و دوست خوبممحسن یگانه: باهوش و خوش صدامحسن چاوشی: ثابت کرد که به هر چیزی می شود رسیدشهرام شکوهی: نظر خاصی ندارمپیام طونی: باهوش ترین نوازنده ی ایرانبنیامین: خودم طرفدارشمبابک جهانبخش: هرچقدر تلاش می کنم به او علاقه مند شوم، نمی شودسیروان خسروی: باور کنید منظور خاصی ندارم، اما یاد مافیا می افتم!حامد زمانی: دوست قدیمیحامد محضرنیا: بنده ی خدا

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
3
بازدیدها
439
پاسخ ها
2
بازدیدها
580
پاسخ ها
0
بازدیدها