بیوگرافی هنرمندان جهان

Reyhanehghassemii

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,912
امتیاز واکنش
1,416
کرم بورسین بازیگر و مدل معروف ترکیه ای است که پس از نقش آفرینی در برخی از سریال های ترکی مانند “در انتظار آفتاب”، “شهر تو را می خواند” و اخیرا “تو درم را بزن” و بسیاری دیگر از فیلم ها و سریال های ترک، تبدیل به چهره شناخته شده ای در بین دوستداران آثار تلویزیونی و سینمایی ترکیه شد. در زیر با بیوگرافی کرم بورسین بیشتر آشنا خواهید شد.

کرم بورسین

کرم بورسین متولد ۴ام ژوئن سال ۱۹۸۷ در شهر استانبول – ترکیه است. او به دلیل شغل پدرش تاکنون در کشورهای مختلفی از جمله اسکاتلند، اندونزی، امارات متحده عربی، ترکیه، مالزی و امریکا زندگی کرده است. به گزارش پرشین وی در سال ۱۹۹۹ در ۱۲ سالگی با خانواده اش که در آن زمان شامل مادر، پدر، خواهرش ملیس و مادربزرگش (که دیگر در قید حیات نیست) می شد به امریکا مهاجرت کردند.

#کرم_بورسین

• پیشنهادات
  • Reyhanehghassemii

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,912
    امتیاز واکنش
    1,416
    شايعات

گفته شده كه ریتیک روشن و كارینا كاپور پس از حضور در سه فیلم در كنار يكديگر، در زمان بازی در فیلم من دیوانه عشق هستم علی‌رغم متأهل بودن ریتیک در آن زمان، به یكدیگر علاقمند شدند. به‌طوری كه خانواده ریتیک از كارینا خواستند تا از او دور شود. بعد از ١٢ سال كه در هیچ فیلمی در كنار يكديگر دیده نشدند، كارینا كه برای بازی در فیلم shuddhi كاران جوهر آماده می‌شد، عنوان كرد كه بدون ریتیک در اين فیلم بازی نخواهد كرد.

فیلم‌شناسیویرایش

فهرست برخی از فیلم‌هایی که کارینا کاپور در آن‌ها به ایفای نقش پرداخته است:

پناهنده(۲۰۰۰)

یه چیزی میخواهم بگویم(۲۰۰۱)

خاطرات(۲۰۰۱)

اجنبی(۲۰۰۱)

گاهی خوشی گاهی غم(۲۰۰۱)

آشوکا(۲۰۰۱)

با من دوست میشی؟(۲۰۰۲)

زندگی فقط برای من است(۲۰۰۲)

من دیوانه عشق هستم(۲۰۰۳)

خوشی(۲۰۰۳)

تلاش: جستجو آغاز می‌شود(۲۰۰۳)

لوک کارگیل(۲۰۰۳)

چاملی(۲۰۰۴)

دو(۲۰۰۴)

فدا(۲۰۰۴)

اعتراض(۲۰۰۴)

جوانی(۲۰۰۴)

جنجال(۲۰۰۴)

بی‌وفا(۲۰۰۵)

برای اینکه(۲۰۰۵)

دوستی(۲۰۰۵)

۳۶ محله چینی‌ها(۲۰۰۶)

اومکارا(۲۰۰۶)

بی‌سروصدا(۲۰۰۶)

دان: تعقیب دوباره آغاز می‌شود(۲۰۰۶)

وقتی همدیگر را دیدیم(۲۰۰۷)

سبک(۲۰۰۸)

هرج و مرج برمی‌گردد(۲۰۰۸)

قربانی(۲۰۰۹)

سه احمق (۲۰۰۹)

من و خانم خانا(۲۰۰۹)

عشق لعنتی(۲۰۰۹)

بیلوی آرایشگر-حضور کوتاه(۲۰۰۹)

ما همدیگر را خواهیم دید(۲۰۱۰)

ما خانواده هستیم(۲۰۱۰)

راوان(۲۰۱۱)

بادیگارد(۲۰۱۱)

هرج و مرج ۳(۲۰۱۰)

یکی من و یکی تو(۲۰۱۲)

نترس ۲-حضور کوتاه(۲۰۱۲)

مامور وینود(۲۰۱۲)

هروئین(۲۰۱۲)

تلاش: پاسخ دروغ پنهان(۲۰۱۲)

منو عصبانی نکن-حضور کوتاه(۲۰۱۲)

ساتیاگراها (۲۰۱۳)

دختری در عشق تو(۲۰۱۳)

سینگهام ۲(۲۰۱۴)

پایان خوش-حضور کوتاه(۲۰۱۴)

برادران-حضور کوتاه(۲۰۱۵)

جبار برگشته-حضور کوتاه(۲۰۱۵)

برادر باجرانگی(۲۰۱۵)

آن دختر و آن پسر (۲۰۱۶)

اودتا پنجاب(۲۰۱۶) - نامزد جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن در فیلم فیر ۲۰۱۷

عروسی شیردل‌ها (۲۰۱۸)

تخت (۲۰۱۹) -

خبر خوب-۲۰۱۹

مدرسه انگلیسی-۲۰۲۰

#کاریناکاپور

Reyhanehghassemii

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,912
    امتیاز واکنش
    1,416
    زندگی نامه

پدر‌بزرگ او ستاره بزرگ سینمای هند راج کاپور و پدرش راندهیر کاپور و مادرش بوبیتا کاپور و خواهرش کاریشما کاپور می‌باشد. رانبیر کاپور ستاره جوان سینمای هند نیز پسرعموی او می‌باشد. کارینا کاپور در سال ۲۰۱۲ با سیف علی خان ازدواج کرد و از آن پس از وی با نام کارینا کاپور خان نام بـرده می‌شود.

او در یک خانواده کاملاً سینمایی متولد شد و در واقع بازیگری در خون او بوده‌ است و او خواسته یا ناخواسته وارد عرصه سینما شد. پناهنده (Refugee) اولین فیلم اوست که در آن در کنار آبیشک باچان که او نیز اولین تجربه خود را کسب می‌کرد بازی کرده‌است.اگر چه قرار بود فیلم بگو… عاشقم هستی Kaho Naa... Pyaar Hai‎ به کارگردانی راکیش روشن اولین تجربه ی او در سینما به همراه اولین حضور جدی ریتیک روشن باشد اما بعد از اولین جلسه ی فیلمبرداری مادر و خواهرش قرارداد را به هم زدند چرا که اولین صحنه ی فیلمبرداری،دارای رقـ*ـص بود و کارینا میخواست ابتدا بازی کند و بعد قسمت های رقـ*ـص را انجام دهد اما راکیش روشن مخالف بود.به اعتقاد خیلی‌ها زوج کاپورـ‌باچان می‌توانست بسیار موفق باشد ولی این‌گونه نشد (این فیلم سال ۲۰۰۰ پنجمین فیلم پرفروش سال شد). کارینا هرگز مایوس نشد و با پشتکار و استعداد ذاتی فراوان و با ارائه بازی‌های قابل تحسین توانست خود را به خوبی در عرصه سینمای هند مطرح کند به‌ طوری‌ که او در حال حاضر یکی از بهترین و پرطرفدارترین بازیگران بالیوود است و در مورد او همین بس که بعد از آیشواریا رای بیشترین دستمزد را در بین بازیگران زن دریافت می‌کند و حضور او در هر فیلمی می‌تواند ضامن موفقیت فیلم، حداقل در گیشه باشد.

او در کنار ستاره جوان بالیوود ریتیک روشن زوج هنری بسیار موفقی را تشکیل داده‌است اولین فیلم آن‌ها (خاطرات) Yaadein نام دارد که در واقع زمینه‌ای برای کارهای بعدی آنها شد. آنها در سه فیلم دیگر با نام‌های (گاهی خوشی گاهی غم) Kabhi Khushi Kabhi Ghum، (من دیوانه عشق هستم) Main Prem Ki Deewani Hoon و (با من دوست میشی؟) Mujhse Dosti Karoge در کنار هم قرار گرفته‌اند.

از دیگر فیلم‌های او می‌توان به (غریبه) Ajnabee در کنار بابی دئول و آکشی کومار، (زندگی فقط برای من است) در کنار توشار کاپور، (آشوکا) Asoka در کنار شاهرخ خان، (تلاش) در کنار عامر خان، (یه چیزی میخواهم بگویم) Mujhe Kuch Kehna Hai در کنار توشار کاپور و ( خوشی) Khushi در کنار فردین خان اشاره کرد.

از پرفروش‌ترین فیلم‌های که در آن حضور داشته می‌توان به وقتی همدیگر را دیدیم محصول سال ۲۰۰۷ در کنار شاهد کاپور، فیلم کمدی سه احمق در کنار عامر خان ، را. یک Ra.One همراه شاهرخ خان و بادیگارد Bodyguard همراه سلمان خان یاد کرد.

او همچنین در فیلم تلاش بازی کرده‌است.

کارینا به تازگی صاحب فرزندی به نام تیمور علی خان شده‌است در حال حاضر نیز منتظر به دنیا آمدن فرزند دومش هست..

#کاریناکاپور

Reyhanehghassemii

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,912
    امتیاز واکنش
    1,416
    کارینا کاپور خان (به هندی: करीना कपूर खान)، (زاده ۲۱ سپتامبر سال ۱۹۸۰) بازیگر زن بالیوود است. او ملقب به bebo ست.او یکی از معدود بازیگران زنی ست که با مربع قدرت یعنی شاهرخ خان ، عامر خان ، سلمان خان و ریتیک روشن همکاری کرده است.

کارینا کاپور خان
    زمینه فعالیت هنرپیشه، طراح مد
    تولد۲۱ سپتامبر ۱۹۸۰ ‏(۴۰ سال)
    بمبئی، هند
    والدین راندهیر کاپوربوبیتا کاپور
    محل زندگی بمبئی
    ملیت هندی
    سال‌های فعالیت از ۲۰۰۰ تاکنون
    همسر(ها)سیف علی خان (ا. ۲۰۱۲)
    فرزندان تیمور علی خان
    #کاریناکاپور

Reyhanehghassemii

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,912
    امتیاز واکنش
    1,416
    او برای بازی در نقش تونیا هاردینگ در فیلم بیوگرافی من تونیا هستم (۲۰۱۷)، نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن شد. سال بعد، او الیزابت یکم انگلستان را در ماری ملکه اسکاتلند به تصویر کشید، که نامزدی دریافت جایزه انجمن بازیگران فیلم برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن را به دست آورد. در همان سال، رابی صداپیشگی فلاپسی رابیت را در پیتر خرگوشه انجام داد. او برای بازی در نقش کارمند فاکس نیوز در بامب‌شل (۲۰۱۹) دومین نامزدی اسکار، این بار جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن دریافت کرد. نقش آفرینی او در نقش شارون تیت در روزی روزگاری در هالیوود به کارگردانی کوئنتین تارانتینو (۲۰۱۹) نامزدی دریافت جایزه جایزه بفتای بهترین بازیگر نقش مکمل زن را برای وی به ارمغان آورد. در سال ۲۰۲۰، رابی بار دیگر نقش کوین را در پرندگان شکاری بازی کرد.

رابی همچنین چندین پروژه از جمله مجموعه تلویزیونی هولو (۲۰۱۹–اکنون) و فیلم زن جوان نویددهنده (۲۰۲۰) را تهیه‌کنندگی کرده‌است.

۲۰۰۸پارتیزانCassandra[۱]۲۰۰۹ICUTristan Waters[۲]۲۰۱۳دربارهٔ زمانCharlotte[۳]۲۰۱۳گرگ وال استریتNaomi Lapaglia[۴]۲۰۱۵ز مثل زکریاAnn Burden[۵]۲۰۱۵تمرکزJess Barrett[۶]۲۰۱۵سوئیت فرانسویCeline[۱][۷]۲۰۱۵رکود بزرگHerselfکمیو[۸]۲۰۱۶ویسکی تانگو فاکستراتTanya Vanderpoel[۹]۲۰۱۶افسانه تارزانJane Porter[۱۰]۲۰۱۶جوخه انتحارDr. Harleen Quinzel / Harley Quinn[۱۱]۲۰۱۷خداحافظ کریستوفر رابینDaphne de Sélincourt[۱۲]۲۰۱۷من تونیا هستمتونیا هاردینگهمچنین تهیه‌کننده[۱۳]۲۰۱۸پیتر خرگوشهFlopsy Rabbit (voice)همچنین روایت‌کننده[۱]۲۰۱۸ترمینالAnnie / Bonnieهمچنین تهیه‌کننده[۱۴]۲۰۱۸Slaughterhouse RulezAudreyکمیو[۱۵]۲۰۱۸ماری ملکه اسکاتلندالیزابت یکم انگلستان[۱۶]۲۰۱۹سرزمین رؤیاییAllison Wellsهمچنین تهیه‌کننده[۱۷]۲۰۱۹روزی روزگاری در هالیوودشارون تیت[۱۸]۲۰۱۹بامب‌شلKayla Pospisil[۱۹]۲۰۲۰پرندگان شکاریDr. Harleen Quinzel / Harley Quinnهمچنین تهیه‌کننده۲۰۲۰زن جوان نویددهنده–تهیه‌کننده۲۰۲۱پیتر خرگوشه ۲: فراری Flopsy Rabbit (voice)پس‌تولید۲۰۲۱جوخه انتحار Dr. Harleen Quinzel / Harley Quinnپس‌تولید[۲۳]TBAفیلم بدون عنوان دیوید او. راسل

۲۰۰۸Review with Myles BarlowKellyقسمت: "Stealing, Dickheads, Risk"[۲۵]۲۰۰۸دایره جناییCaitlin Brentfordقسمت: "Somersaulting Dogs"[۲۶]۲۰۰۹The Elephant PrincessJulietقسمت: "The Butterfly Effect"
    قسمت: "Butterfly Kiss"[۲۷][۲۸][۲۹]۲۰۰۸–۲۰۱۱NeighboursDonna FreedmanSeries regular[۳۰]۲۰۰۹Talkin' 'Bout Your Generationخودشقسمت ۱[۳۱]۲۰۱۱–۲۰۱۲Pan AmLaura CameronMain role[۳۲]۲۰۱۵Neighbours 30th: The Stars ReuniteخودشDocumentary[۳۳]۲۰۱۵تخت‌گازخودشقسمت: #۲۲٫۴[۳۴][۳۵]۲۰۱۶پخش زنده شنبه شبHostقسمت: "مارگو رابی/ د ویکند"[۳۶]۲۰۱۹–اکنونDollface
    #مارگورابی

Reyhanehghassemii

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,912
    امتیاز واکنش
    1,416
    زندگی حرفه‌ای

رابی در سال ۲۰۱۵ در فیلم فوکوس همبازی ویل اسمیت شد. او در فیلم بعدی خود در نقش شخصیت هارلی کوئین از شرکت دی‌سی کامیکس در فیلم جوخه انتحار (۲۰۱۶) به ایفای نقش پرداخت. با وجود اینکه فیلم با واکنش‌های منفی از سوی منتقدان همراه بود، اما عملکرد رابی در نقش کوئین بسیار مورد تقدیر قرار گرفت.

حضور موفق مارگو در نقش تونیا هاردینگ در فیلم من، تونیا به کارگردانی کریگ گیلسپی باعث شد که نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن شود. او در سال ۲۰۱۸ به عنوان صداپیشه شخصیت فلاپسی در فیلم پویانمایی رایانه‌ای پیتر خرگوشه حضور داشت، که اقتباس مجموعه کتاب‌هایی به همین نام نوشته بیترکس پاتر است. سپس در فیلم مهیج وان اشتاین به نام ترمینال در نقش آنی ظاهر شد. در همان سال رابی نقش ملکه الیزابت یکم را روبروی سورشا رونان (مری استوارت) در فیلم ماری ملکه اسکاتلند ایفا کرد. همچنین مارگو رابی در سال ۲۰۱۹ در فیلم روزی روزگاری در هالیوود در نقش شارون تیت به کارگردانی کوئنتین تارانتینو به ایفای نقش پرداخت. مارگو در این فیلم همبازی لئوناردو دی‌کاپریو و برد پیت شد.[۲]

مارگو رابی در سال ۲۰۱۴ در لیست ۱۰۰ زن جذاب سال ۲۰۱۴ مجله ماکسیم قرار گرفت.

زندگی شخصی

او در سال ۲۰۱۳ شروع به کار مدلینگ کرد و با بن بارنز بازیگر مشهور بریتانیایی آشنا شد و با او رابـ ـطه عاشقانه ای را شروع کرد. آن‌ها در سال ۲۰۱۵ رابـ ـطه خودشان را به اتمام رساندند.

مارگو رابی سال ۲۰۱۴ با تام آکریلی (دستیار کارگردان بریتانیایی) آشنا شد، آن‌ها سال ۲۰۱۶ با هم ازدواج کرده و به لس آنجلس نقل مکان کردند.

فیلم‌شناسی مارگو رابی

فیلم‌شناسی هنرمند

زبان

دریافت پی‌دی‌اف

پی‌گیری

مارگو رابی بازیگر و تهیه‌کننده فیلم استرالیایی است که حرفه خود را در سال ۲۰۰۸ و با ایفای نقش در فیلم پارتیزان آغاز کرد. پس از آن رابی در سریال طولانی مدت استرالیایی همسایه‌ها (۲۰۰۸–۲۰۱۱) به ایفای نقش پرداخت. از سال ۲۰۱۱ تا زمان لغو آن در سال ۲۰۱۲، او یک مهماندار را در مجموعه تلویزیونی پن ام به تصویر کشید. نقش اصلی او در گرگ وال استریت (۲۰۱۳) به کارگردانی مارتین اسکورسیزی در کنار لئوناردو دی‌کاپریو بود. در سال ۲۰۱۵، او در کنار ویل اسمیت در درام کمدی تمرکز بازی کرد. او در دنیای توسعه‌یافته دی‌سی نقش هارلی کوین را بازی کرد. همچنین در سال ۲۰۱۶، او نقش جین پورتر را در افسانه تارزان بازی کرد. در آن سال او همچنین میزبان یک قسمت از پخش زنده شنبه شب بود
    #مارگورابی

Reyhanehghassemii

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,912
    امتیاز واکنش
    1,416
    مارگو الیز رابی (‎/ˈmɑːrɡoʊ ˈrɒbi/‎ MAR-goh ROB-ee؛ زادهٔ ۲ ژوئیه ۱۹۹۰) بازیگر و تهیه‌کننده استرالیایی است. او دو نامزدی برای دریافت جایزه اسکار و پنج جایزه بفتا دریافت کرده‌است. مجله تایم او را به عنوان یکی از ۱۰۰ فرد با نفوذ در جهان معرفی کرد و در سال ۲۰۱۹، او در میان پردرآمدترین بازیگران زن جهان قرار گرفت. رابی در رشته درام کالج سامرست تحصیل کرد و حرفهٔ خودش را قبل از اینکه در مجموعه همسایه‌ها (۲۰۰۸–۲۰۱۱) به ایفای نقش بپردازد، در فیلم‌های مستقل استرالیا در اواخر دهه ۲۰۰۰ آغاز کرد.

زادهٔ مارگو الیز رابی
    ۲ ژوئیهٔ ۱۹۹۰ ‏(۳۰ سال)
    دالبی، کوئینزلند، استرالیا

پیشه بازیگرتهیه‌کننده

سال‌های فعالیت۲۰۰۸–اکنون
    آثارفهرست کامل همسر(ها)تام آکرلی (ا. ۲۰۱۶)جایزه(ها)فهرست کامل

رابی در ۲ ژوئیه ۱۹۹۰ در دالبی، کوئینزلند، استرالیا زاده شد و خانواده او در کودکی به گلد کوست نقل مکان کردند. وی اغلب دوران کودکی‌اش را در کنار مزرعه پدربزرگش سپری می‌کرد. وی توسط مادرش که از پدرش جدا شده بود بزرگ شد و به منظور جدایی از مزرعه پدری‌اش، خود را سه شیفت مشغول به کار کرد، اما در دوران نوجوانی تصمیم گرفت بازیگری را دنبال کند. به همین دلیل به شهر ملبورن نقل مکان کرد تا بتواند رویایش را دنبال نماید. رابی خیلی زود توانست برای خود نقشی دست و پا کند و طولی نکشید که توانست در ۳۱۵ قسمت از مجموعه تلویزیونی «Les voisins» نقشی بدست آورد و تبدیل به یکی از بازیگران محبوب این مجموعه شود.

حضور موفق در سریال «Les voisins» سبب شد تا مارگو در سال ۲۰۱۰ به هالیوود رفته و در مجموعه تلویزیونی «Pan Am» حضور پیدا کند و پس از آن به فیلم دربارهٔ زمان بپیوندد و در کنار ریچل مک‌آدامز و دامنل گلیسون به ایفای نقش بپردازد. همین حضور کوتاه در هالیوود کافی بود تا در سال ۲۰۱۲ مارتین اسکورسیزی تصمیم بگیرد از رابی در فیلم گرگ وال استریت استفاده کند.[۱]

#مارگورابی.

Reyhanehghassemii

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,912
    امتیاز واکنش
    1,416
    ویلون سل ساخته شده از مواد بازیافت شده، با قیمت ۵۶۰۰ دلار در ۱۵ نوامبر ۲۰۱۳ خریداری کرد.

در مارس ۲۰۱۴، او برای جمع‌آوری بودجه برای بنیاد تحقیقات سرطان پروستات، اشیای امضا شده توسط خودش را برای حراج اهدا کرد. در ماه مه سال ۲۰۱۴، وی دوچرخه خود را برای مزایده به منظور بهره‌مندی از خدمات پزشک رویال پرواز (RFDS) اهدا کرد، که خدمات درمانی اولیه را به افراد ساکن در خارج از کشور ارائه می‌دهند. پتینسون نیز در چالش سطل یخ شرکت کرد، و آگاهی در مورد اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ALS) را ارتقا داد. در نوامبر ۲۰۱۴، او در عملکرد خیریه سالانه کمپین GO شرکت کرد. در اکتبر سال ۲۰۱۵، او به کمپین Global Goals، که هدف آن پایان دادن به فقر تا سال ۲۰۳۰ است پیوست.

پتینسون نخستین سفیر کمپین GO شد. او گفت که: «من مشتاقانه تأثیر فزاینده کمپین GO در طول سالها رابر بسیاری از کودکان و جوانان دنبال کرده‌ام و ملموس و شفاف بودن آن را دوست دارم. آنها با برخی از قهرمانان قابل توجه محلی که در حال انجام کارهای خارق‌العاده هستند اما فاقد منابع مورد نیاز هستند، و در جاهایی که کمی پول می‌تواند مسیری طولانی را طی کند شریک هستند. من یک اهدا کننده و حامی بوده‌ام، و اکنون مشتاقانه منتظر پیوستن به تلاش‌های آنها هستم؛ بنابراین با هم می‌توانیم حتی به بچه‌ها و بزرگسالان بیشتری در سراسر جهان فرصتی بدهیم.»

در ماه مه سال۲۰۱۹ در جشنواره کن ۲۰۱۹، وی به اتفاق هلن میرن یک رویداد خیریه را برگزار کرد. پتینسون به همراه میرن نیم میلیون دلار به سازمان کمک‌های بین‌المللی کمک به پناهندگان به نمایندگی از انجمن مطبوعات خارجی هالیوود اهدا کردند.

جوایز و نامزدی‌های مهمویرایش

پتینسون جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را در جشنواره فیلم استراسبورگ به خاطر عملکرد خود در سال ۲۰۰۹ دریافت کرده‌است. برای بازی خود در حماسه گرگ و میش، او نامزد دو جایزه امپراطوری و موفق به کسب ۱۱ جایزه فیلم MTV، دو جایزه انتخابات مردمی با جوایز و نامزدی‌های دیگر از جمله جایزه فیلم جدید هالیوود در سال ۲۰۰۹ از فستیوال فیلم هالیوود را به دست آورده‌است.[۵۸][۵۹][۶۰]

در سال ۲۰۱۴ او نامزدی‌هایی را از آکادمی جوایز استرالیا به دست آورد و همچنین به خاطر عملکردش در فیلم ولگرد و نقشه ستارگان موفق به دریافت جایزه از پرده سینمای کانادا شد.[۶۱][۶۲] او در سال ۲۰۱۵ موفق به دریافت جایزه ستاره در حال رشد هالیوود از فستیوال دیوویل آمریکا به خاطر عملکردش در فیلم «زندگی» شد.[۶۳]

وی در سال ۲۰۱۷، به خاطر نقش آفرینی اش در فیلم اوقات خوش، نامزد جایزه ایندیپندنت اسپیریت و جوایز فیلم مستقل گاتهام شد. در ژوئیه ۲۰۱۸، رابرت پتینسون جایزه برتر را در اختتامیه پنجاه و سومین فستیوال بین‌المللی فیلم کارلووی واری دریافت کرد.[۶۴]

در ژانویه سال ۲۰۲۰، وی به خاطر سه فیلم سال گذشته خود یعنی حیات والا، پادشاه و فانوس دریایی، برنده جایزه بهترین بازیگر انگلیسی/ایرلندی سال در حلقه منتقدان فیلم لندن شد.[۶۵] وی نیز ب خاطر نقش آفرینی اش در فیلم فانوس دریایی، افتخا

رات زیادی مثل نامزدی جایزه ایندیپندنت اسپیریت و انجمن منتقدین فیلم مرکزی اوهایو، انجمن منتقدان فیلم کلمبوس، انجمن منتقدان فیلم دیترویت، انجمن فیلم داکوتای شمالی شد.

افتخاراتویرایش

مجسمه مومی پتینسون در سال ۲۰۱۰ به مجموعه موزه مادام توسو در لندن و نیویورک افزوده شد[۶۶] امضا بر روی دست و پای در بتن قرار داده شده پتینسون همراه با ستارگان گرگ و میش، کریستن استوارت و تیلور لوتنر، در تماشاخانه گرانان چین در ۳ نوامبر ۲۰۱۱ قرار داده شد.[۶۷] در تاریخ ۱۹ فوریه ۲۰۱۴، تیمور کلاچکو یک ستاره‌شناس روس، نام سیارکی را که خود کشف کرده بود پس از پتینسون به نام ۲۴۶۷۸۹ پتینسون نامگذاری کرد.او در ۲ سپتامبر ۲۰۱۷ در جشنواره فیلم آمریکایی دیوویل، با نمایش فیلم‌های انتخابی خود در طول اجرای جشنواره، مفتخر به احترام شد.
    #رابرت_پتینسون

Reyhanehghassemii

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,912
    امتیاز واکنش
    1,416
    رات زیادی مثل نامزدی جایزه ایندیپندنت اسپیریت و انجمن منتقدین فیلم مرکزی اوهایو، انجمن منتقدان فیلم کلمبوس، انجمن منتقدان فیلم دیترویت، انجمن فیلم داکوتای شمالی شد.

افتخاراتویرایش

مجسمه مومی پتینسون در سال ۲۰۱۰ به مجموعه موزه مادام توسو در لندن و نیویورک افزوده شد[۶۶] امضا بر روی دست و پای در بتن قرار داده شده پتینسون همراه با ستارگان گرگ و میش، کریستن استوارت و تیلور لوتنر، در تماشاخانه گرانان چین در ۳ نوامبر ۲۰۱۱ قرار داده شد.[۶۷] در تاریخ ۱۹ فوریه ۲۰۱۴، تیمور کلاچکو یک ستاره‌شناس روس، نام سیارکی را که خود کشف کرده بود پس از پتینسون به نام ۲۴۶۷۸۹ پتینسون نامگذاری کرد.[۶۸]

او در ۲ سپتامبر ۲۰۱۷ در جشنواره فیلم آمریکایی دیوویل، با نمایش فیلم‌های انتخابی خود در طول اجرای جشنواره، مفتخر به احترام شد.[۶۹]

زندگی شخصیویرایش

در تابستان ۲۰۰۹ پتینسون رابـ ـطه عاشقانه ای را با کریستین استوارت همبازی اش در گرگ و میش آغاز کرد. برای مدت طولانی، دو نفر تصمیم گرفتند که دربارهٔ زندگی خصوصی خود صحبت نکنند و ارتباط شان را تأیید نکردند، اما عکس‌های عکاسان و گزارشات شاهدان عینی، توجه رسانه‌ها و گمانه زنی‌های طرفداران را به وجود آورد و توجه‌ها را بخود جلب کرد. با این حال، استوارت رسماً رابـ ـطه خود را با پتینسون برای نخستین‌بار در ژوئیه ۲۰۱۲، زمانی که مجله «هفتگی ما» عکس‌های استوارت را با روبرت سندرز، کارگردان ''سفید برفی و شکارچی''، منتشر کرد، رسماً تأیید کرد.[۷۰] روزی که این عکس‌ها منتشر شد، سندرز، که ۴ سال از استوارت بزرگتر بود و در آن زمان ازدواج کرده بود، همان‌طور که استوارت از طریق مجله People Magazineبه صورت عمومی عذرخواهی کرده بود، او نیز برای این امر اعلام کرد: «من عمیقاً برای صدمه و خجالت به کسانی که به من نزدیک شده بودند و همه این افراد را تحت تأثیر قرار دادم متاسفم. این بی ملاحظگی آنی به خطر انداخته یکی از مهمترین چیزها در زندگیم را، کسی که من بیشتر از همه به او احترام می‌گذارم و اورا دوست دارم. رابرت. من او را دوست دارم، او را دوست دارم و من خیلی متاسفم.»[۷۱] این زوج در اکتبر ۲۰۱۲ با یک دیگر آشتی کردند، اما در نهایت در ماه مه ۲۰۱۳، زمانی که پتینسون در حال بردن اقلام شخصی از خانه استوارت بود، از یک دیگر جدا شدند.[۷۲]

رابرت پتینسون و سوکی واترهاوس بازیگر و مدل انگلیسی ۲۸ ساله از تابستان سال ۲۰۱۸ با هم در رابـ ـطه هستند. خبرهایی نیز درمورد نامزدی آنها در سال ۲۰۱۹ موقعی که پاپاراتزی‌ها از حلقه ای که در دست سوکی بود خبر دادند، منتشر شد که این زوج در پاسخ به خبرگزاری‌ها سکوت کردند. رابـ ـطهٔ آنها از سال ۲۰۱۸ تا به حال پایدار است. او همچنین ساکن لس آنجلس است.

کروناویرایش

چند وقت پیش از اعلام این خبر گفته شده یکی از اعضای تیم ساخت فیلم بتمن مبتلا به کرونا شده اما هنوز مشخص نشده که آن فرد چه کسی بوده‌است اما تاریخ در ۳ سپتامبر ۲۰۲۰ نتیجه آزمایش بیماری کروناویروس ۲۰۱۹ رابرت پتینسون، مثبت اعلام شد و به همین دلیل فیلم‌برداری فیلم بتمن متوقف شد.خیرخواهی و بشر دوستی
    پتینسون از کمپین ECPAT انگلیس پشتیبانی و جلوگیری از قاچاق جنـ*ـسی کودکان و نوجوانان و جلوگیری از قاچاق انسان را ترویج می‌کند.در جشنواره فیلم کن در سال ۲۰۰۹، او ۵۶٬۰۰۰ دلار به این موضوع اختصاص داد. در ماه ژوئن سال ۲۰۱۰، آثار هنری خود را به PACT اهدا کرد که در ای بی حراج گذاشته شد تا به سازمان کار برای کودکان گمشده کمک کند.او همچنین یک طرح را، که توسط خودش ساخته شده بود، اهدا کرد، به نام «شهر ناتمام» که ۶۴۰۰ دلار به فروش رسید.پول این مزایده به یک مرکز بی‌خانمان در آریزونا رسید.در ژانویه ۲۰۱۰، او در برنامه تلویزیونی خیریه Hope for Haiti Now که یک خیریه جهانی برای کمک به زلزله زدگان بود شرکت کرد. در مارس ۲۰۱۰، او گیتاری را امضا کرد و پول جمع‌آوری‌شده از مزایده آن به یک سازمان خدمت رسانی به نام مأموریت نیمه‌شب رسید. او هشتاد هزار دلار از طریق ملاقات با خودش سر فیلمبرداری فیلم«سپیده دم»از مجموعه گرگ‌ومیش (مجموعه‌فیلم) و نیز شرکت در یک اکران خصوصی فیلم سپیده دم-قسمت ۲ برای کمپین GO پول جمع کرد.پتینسون در آگوست ۲۰۱۱، با معرفی کمپین"Cancer Bites"در سخنرانی خود در جوایز برگزیده نوجوانان ۲۰۱۱، به افزایش آگاهی در مورد سرطان کمک کرد، وی جزئیات مربوط به کمپینی را که برای افراد مبتلا به سرطان کار می‌کند به اشتراک گذاشت. در آگوست ۲۰۱۳، او از بیمارستان کودکان لس آنجلس دیدن کرد و با بیماران در انجام فعالیت‌های هنری مشارکت کرد. در سپتامبر۲۰۱۳، او به سپاه بین‌المللی پزشکی پیوست و یکی از نخستین پاسخ دهندگان آنها شد، تا به تقویت آگاهی قبل از اعتصاب‌های فاجعه با تقویت جوامع کمک کند. وی در حراج خیرخواهانه Go Go Gala، که توسط کمپین GO برگزار شده بود، شرکت کرد و یک
    #رابرت_پتینسون

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    10
    بازدیدها
    302
    پاسخ ها
    1
    بازدیدها
    185
    پاسخ ها
    22