بیوگرافی گل آذین اردستانی خواننده

Nazila SH

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,928
امتیاز واکنش
41,199
عکس و بیوگرافی گل آذین اردستانی خواننده

گل آذین اردستانی خواننده زن ایرانی و همسرش با بیوگرافی کامل به همراه عکس های شخصی و ناگفته های از زندگی شخصی او را می خوانید

گل آذین اردستانی متولد 1369 در تهران ، خواننده و نوازنده موسیقی است

فارغ التحصیل لیسانس رشته موسیقی از دانشگاه سوره تهران و فوق لیسانس و دکترای روانشناسی موسیقی از دانشگاه روهمپتون بریتانیا می باشد

عکس جدید گل آذین اردستانی خواننده با بیوگرافی کامل

خانواده و اصالت

در تهران به دنیا آمد اما در نوزادی به اصفهان نقل مکان کردند و به مدت 18 سال در این کلان شهر بزرگ شد و اصالتا از طرف پدر و مادر اهل اردستان می باشد

کلاس موسیقی

خیلی خوش شانس بودم که در خانواده ای به دنیا آمدم که به هنر و موسیقی ارزش می دادند به همین خاطر از همان دوران کودکی اساتید موسیقی داشتم

برای اولین بار با پژمان کیوان و آقای بابونیان کلاس خصوصی پیانو رو گذراندم سپس برای ورود به دانشگاه ساز سنتور را زیر نظر آقای رضایی نژاد یاد گرفتم​

• پیشنهادات
  • Nazila SH

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,928
    امتیاز واکنش
    41,199
    عکس و زندگینامه گل آذین اردستانی خواننده

فلوت تا آواز

در دانشگاه از استاد ناصر رحیمی فلوت را آموختم و برای آواز مدت کوتاه با خانم رزماری عیسی پور کار کردم تا اینکه با گروه وصل صوفیان چندین کنسرت روی صحنه رفتم

خوانندگی به انگلیسی

من کلا به موسیقی انگلیسی (غربی) علاقمند بودم و همیشه دوست داشتم اگر قرار است خواننده باشم محدود به یک زبان و یک کشور نباشم

به همین خاطر با زبان انگلیسی شروع کردم و بطور جدی ادامه دادم

عکس های گل آذین خواننده

عکس جدید گل آذین خواننده با بیوگرافی کامل

مهاجرت بخاطر عدم مجوز

در 21 سالگی تلاش اش برای گرفتن مجوز پخش سی دی از وزارت ارشاد با این جواب روبرو شد که آیا در این کشور زندگی نمی کنید ؟

بعد از ان حتی اجازه فعالیت به زبان انگلیسی به وی داده نشد و گفته شد در ایران نیاز به سلن دیون ندارند تا اینکه سال 1390 با ویزای دانشجویی ایران را به مقصد انگلیس برای همیشه ترک کرد

حرفه ای با حسین تهی

بعد از شروع همکاری ای با رادیو جوان با آهنگ های انگلیسی سال 1394 به دعوت حسین تهی با او در آهنگ رویا همکاری موفقیت آمیزی به زبان فارسی تجربه کرد

golazin-photokade-6.jpg

از آهنگ های انرژی دار تا سازنده

اصولا سوژه هایی که انتخاب می کنم برای موسیقی ، ترانه هایی هستند که خیلی انرژی دارند و می توانند به مردم کمک کنند

ترانه های اجتماعی ، سازنده و در مواقعی ترانه های عاشقانه را نیز کار می کنم​

Nazila SH

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,928
    امتیاز واکنش
    41,199
    ازدواج

گل آذین خواننده هنوز ازدواج نکرده و مجرد است

احترام به همه ژانرها

من به همه انسان ها و به همه تفکرات و به همه کسانی که هنرمند هستند و ژانری که کار می کنند و طرفدار دارند احترام می گذارم

عکس های گل آذین اردستانی

golazin-photokade-7.jpg

اختلاف 16 ساله با آخرین برادر

مامانم در 13 سالگی با پدرم که 23 ساله و کارمند بانک مرکزی بود ازدواج کرد به همین خطر تو خانواده سن خواهر و برادرانم خیلی از من بیشتر است

خیلی جالب است بدانید که برادر آخرم از من 16 سال بزرگتر است در واقع من در خانواده همیشه چند بابا و مامان داشتم که حواسشان بهم بود

سابقه بازداشت

خانه خواننده چند بار در ایران بخاطر حضور با جنس مخالف در کافی شاپ ، بیرون بودن موی سر و پوشیدن لباس کوتاه توسط گشت ارشاد توبیخ و بازداشت شده است

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    210
    پاسخ ها
    10
    بازدیدها
    304
    پاسخ ها
    1
    بازدیدها