اخبار کنسرت ها حمید عسکری ستارهاش را تقدیم پاشایی کرد / کنسرت خواننده ˝کما˝ تمدید شد

• شروع کننده موضوع *فریال*
  • بازدیدها 174
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*فریال*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
7,020
امتیاز واکنش
7,770
کنسرت حمید عسکری در روز 9 بهمن ماه در یک روز دو سئانس در نمایشگاه بین المللی تهران سالن میلاد برگزار شد.

20150131093723_53622_635582925766092119_m.jpg

به گزارش سینما خبر؛
حمید عسکری کلا شخصیتی مهربان دارد و همیشه در کنسرتهایش این مهربانی نمود زیادی پیدا می کند، شب گذشته هم این خلصت بارزش زمانی شدت گرفت که قطعه پر طرفدار "ستاره" را به روح مرتضی پاشایی تقدیم کرد.

در این کنسرت گلچینی از سری آلبومهای "کما" و خوشبختی اجرا شد که از میان آنها میتوان به هوای گریه، ستاره، بیا دنبال من، مرداد، اگه به تو نمیرسم و خیلی دوست دارم، قسمت، تقاص، من کجای زندگیتم و میرم اشاره کرد.
قطعه "بزن بارون" در این کنسرت با استقبال زیای به همراه بود و این مسئله را میشد از شدت تشویقها تشخیص داد.

منصور جنید (رهبر ارکستر و کیبورد)، پوریا حیدری (کیبورد و بک وکال)، محمدعلی نصری (گیتار الکتریک)، بهادر خانزاده (ویولن)، کیوان ملک (پرکاشن)، سعید صارمی (پرکاشن)، عمید بنکدار (گیتار بیس)، امین قمینژاد (درامز)، میلاد اکبری (گیتار)، فرهاد بهبهانی (گیتار نایلون)، بابک وزیری (گیتار) و علی شمس آبادی (کلارینت) اعضای ارکستر این خواننده را تشکیل می دادند.

یکی از نکات این کنسرت جای خالی نیما وارسته (نوازنده ویولون) بود. این کنسرت به همت شرکت سل فا به تهیه کنندگی مجید طوسی برگزار شد و به خاطر استقبال مجددا تمدید شد و به خاطر عدم تداخل با سی امین جشنواره موسیقی فجر به اواسط اسفند ماه موکول شد.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
245
پاسخ ها
0
بازدیدها
191
بالا