فوتبال داخلی خالقی فر: از باشگاه برای تمدید قرارداد با من تماس گرفتند

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 143
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
رضا خالقی فر در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه آیا از عملکردش در نیم فصل از حضورش در پرسپولیس راضی است یا خیر، گفت: من زمانی به پرسپولیس آمدم که شرایط تیم بحرانی بود. البته خودم حضور در پرسپولیس را به 3 بخش تقسیم میکنم. بخش اول برای من بد نبود و توانستم در تیم بازی کنم. بخش دوم اما زمانی بود که بازی کمتری به من رسید و بخش سوم هم در پایان بازیها بود که در کل فکر میکنم عملکرد خوبی در پرسپولیس داشتم.وی ادامه داد: بابت عملکرد در پرسپولیس به خودم نمره قبولی میدهم چرا که وقتی یک بازیکن در نیمفصل تیمی مثل پرسپولیس اضافه میشود زمان لازم دارد تا بتواند خودش را با تیم هماهنگ کند و حضور در نیم فصل با حضور در ابتدای فصل متفاوت است، اما باز هم میگویم که من در شرایط بحرانی به پرسپولیس آمدم و ابتدای کار برایم خوب بود هر چند که در ادامه راضی نبودم.خالقیفر در مورد اینکه آیا رفتن درخشان از پرسپولیس با توجه به اینکه او وی را به این تیم آورده بود، به ضررش شد یا نه، خاطرنشان کرد: قبول دارم که رفتن درخشان برای من بد شد اما به هر حال مربیان عملکرد بازیکنان را در تمرین میبینند. اینکه حمید درخشان رفت به این دلیل بود که انتقادات زیادی از او میشد و منتقد زیاد داشت و زمانی هم که برانکو به تهران آمد و بازی پرسپولیس و النصر عربستان را دید بیشتر از همان بازیکنان استفاده کرد هر چند که برانکو از من راضی بود و دیدید که بازی آخر هم مرا فیکس در زمین گذاشت و حتی در بعضی بازیها دقایقی به من بازی میداد. به هر حال برانکو نیاز به شناخت از بازیکنان داشت و این مسئله در تمرین به وجود آمد.بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه آیا فصل آینده هم در این تیم حضور خواهد داشت یا نه،گفت: فکر میکنم در پرسپولیس ماندگار شوم چرا که از باشگاه با من تماس گرفتند تا قراردادم را تمدید کنم.خالقیفر درباره اینکه برانکو اعلام کرده لیستی به پرسپولیس نداده و چطور با او خواستند تمدید کنند، ادامه داد: همانطور که گفتم برانکو از عملکرد من راضی بود و اینکه لیست را داده یا نه را نمیدانم اما به هر حال از باشگاه با من تماس گرفتند تا برای تمدید قرارداد صحبت کنیم.بازیکن شماره 16 فصل گذشته پرسپولیس در خصوص اینکه آیا مطالبات مالیاش را با این باشگاه تسویه کرده، افزود: امسال مشکلات مالی زیادی به من وارد شد چرا که زمانی که قرار بود از راهآهن جدا شوم با اینکه ریالی من از این باشگاه پول نگرفته بودم اما در زمان جدایی از من پول رضایتنامه خواستند که طبق توافقات حمید استیلی و حمیدرضا سیـاس*ـی قرار شد پول رضایتنامهام را به خودم بدهند اما با مشکلاتی که برای سیـاس*ـی پیش آمد من تنها 20 درصد از قراردادم را از پرسپولیس گرفتم و باید بگویم که سالی که گذشت از نظر مالی برای من خیلی بد بود.وی درباره صحبتهای برانکو مبنی بر اینکه اگر مطالبات مالیاش پرداخت نشود، دیگر به ایران باز نخواهد گشت، گفت: به هر حال برانکو درخواستهایی داشته که باید اجابت شود و در این راه هزینههایی هم باید خرج گردد اما تا جایی که من میدانم حتی قرار بود به برانکو پرداختی داشته باشند که این اتفاق هم رخ نداده واین طبیعی است که برانکو ابزاری میخواهد که باید فراهم شود. چرا که در نهایت اوست که با تماشاگران رو در رو خواهد شد. البته صحبتهای برانکو را خودم نخواندهام و فقط شنیدهام که چنین حرفهایی زده است.خالقیفر در پایان درباره اینکه با توجه به شرایط فعلی باشگاه پرسپولیس آیا هواداران این تیم میتوانند به عملکرد فصل آینده سرخپوشان امیدوار باشند یا نه، اظهار داشت: به نظرم با این شرایط با ادامه آن پرسپولیس نمیتواند کاری از پیش ببرد اما اگر وزارت ورزش نگاه خاصی به شرایط حال حاضر پرسپولیس بکند وضعیت بهتر خواهد شد اما واقعا این طور کار کردن سخت است و اگر مسئولان بخواهند از پرسپولیس بگذرند کار سخت خواهد شد. شما دیدید که پرسپولیس با این شرایط توانست در آسیا از گروهش صعود کند و میلیونها هوادار خوشحال بودند و همه دیدند که در بازیهای آسیایی پرسپولیس در هر بازی بیش از 100 هزار تماشاگر به استادیوم میآمدند و برای اینکه این خوشحالیها ادامهدار باشد مسئولان فکری کنند. پرسپولیس تیم کوچکی نیست و تماشاگرانش نباید اذیت شوند.

برخی موضوعات مشابه

بالا