حوادث ایرانی دانش آموز بروجردی بعد از اقدام به قتل معلم خود دستگیر شد

• شروع کننده موضوع *نغمه*
  • بازدیدها 183
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*نغمه*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
5,064
امتیاز واکنش
3,627
دانشآموز ۱۵ سالۀ دبیرستان حافظی بروجرد، قاتل «محسن خشخاشی»، معلم بروجردی پس از شناسایی و دستگیری گفت: آقای خشخاشی معلم خوبی بود و من فکر نمیکردم با حمله چاقوی من بمیرد.
2851796_933.jpg
دانش آموز بروجردی بعد از دستگیری به خبر نگار باشگاه خبر نگاران لرستان گفت: آقای خشخاشی معلم خوبی بود، فکر نمیکردم بمیرد.

بنابراین گزارش «محمد کلهری» که خود را «محمد امین - ص» فرزند علی معرف کرده در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران لرستان افزود: وقتی آن اتفاق افتاد، فکر نمیکردم مرده باشد، بعد که متوجه شدم مرده، خیلی ترسیدم و فرار کردم.
او گفت: خیلی زود از کار خود پشیمان شدم و تصمیم گرفتم خودم را معرفی کنم و مجازات شوم، اما خیلی ترسیده بودم و نتوانستم این کار را انجام بدهم، بنابراین کمی پول تهیه کردم و از شهر بروجرد فرار کردم.

محمد اضافه کرد: بعد از مدتی به تهران آمدم. در تهران مدتی آواره بودم تا اینکه با یک نفر درگیر شدم و سر از کانون اصلاح و تربیت درآوردم اما اسم واقعی خودم را به آنها نگفتم
این متهم نوجوان همچنین گفت: من اشتباه کردم، آقای خشخاشی آدم خوبی بود، از کارم پشیمانم، نمی خواستم بمیرد.
وی تاکنون هیچ اشاره ای به انگیزه کار خود نکرده است و کاراگاهان و متخصصان رفتار درمانی مشغول بررسی انگیزه او از دست زدن به این اقدام خشن هستند.
انتهای پیام/ش

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
287
بالا