جالب و دانستنی دختری که بدون چهره متولد شد

تنهای تنها

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
5,564
امتیاز واکنش
7,530

خدیجه خاتون خدیجه اهل کلکته هندوستان است. او بدون چهره متولد شد و تنها شکافی کوچک بهعنوان دهان در سمت چپ صورتش قرار دارد. هرچند هنوز تائید نشده اما گفته میشود که او مبتلا بهنوعی نوروفیبروماتوز است؛ یک ناهنجاری نادر که باعث رشد تومور در امتداد عصبها خواهد شد. پزشکان به خدیجه و خانوادهاش گفتند ازآنجاییکه رشد بخش اضافه پوست از کنترل خارجشده است، دیگر کاری از دست پزشکان برنمیآید.

امینه بیبی 50 ساله، مادر خدیجه میگوید: خدیجه را در خانه به دنیا آوردم اما او هیچوقت چشمانش را باز نکرد. پلکهایش بسیار سنگین و بزرگ بودند بااینحال فکر نمیکردیم مسئله خاصی باشد تا اینکه بالاخره فهمیدیم او اصلاً نمیتواند بهدرستی چشمانش را باز کند.

خدیجه میگوید: من اینگونه خلقشدهام و با آغـ*ـوش باز آن را میپذیرم. هرچه که در توانم باشد، انجام میدهم. اگر باید این شکلی باشم پس همینطوری که هستم با آن زندگی میکنم. البته هیچ دوست صمیمیای ندارم اما خانوادهام را دارم. آنها دنیای من و تنها دوستان من هستند. واقعاً دوستشان دارم.

او در ادامه میگوید: من با غریبهها صحبت نمیکنم. این چیزی است که هستم و این زندگی من است. در طول روز ساعتها مینشینم و وقتم را به تفکر، پیادهروی اطراف خانه و صحبت درباره زندگی با مادرم میگذرانم. عاشق چای نوشیدن هستم و از زندگیام خوشحالم. فقط دوست داشتم دولت وضعیت مرا میدید و فکری به حالم میکرد.

3776892_956.jpg

3776893_409.jpg

• پیشنهادات
  • نفیس

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,490
    امتیاز واکنش
    9,886
    وای چرا اینجریه؟
    خدا واسه هیچ کس نیاره