رمان کوتاه کاربر درخت | kosar_8118 کاربر انجمن نگاه دانلود

تا اینجا راضی بودین؟

• بله

• زیاد نه

• اصلا

نتایج فقط بعد از شرکت در نظرسنجی قابل رویت است.
وضعیت
موضوع بسته شده است.

کوثر فیض بخش

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,036
امتیاز واکنش
46,628
نام داستان کوتاه: درخت
نا
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
نویسنده:
kosar_8118

ژانر:
خیالی - واقعی - اجتماعی

با اجازه از @Behtina جون شروع میکنم.

خلاصه:
از عنوان پی میبریم که درباره یه درخته! شاید هم چندین درخت که نسبت بهشون بی تفاوتیم! قراره همه مسائل؛ از دیدگاه و زبون درخت باشه تا ما انسانها! همراه باشین...

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • پیشنهادات
  • کوثر فیض بخش

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,036
    امتیاز واکنش
    46,628
    [HIDE-THANKS]نسیم گونه‌‌ی چروکیده‌م رو نوازش کرد و گفت:

- بیدار شو! خبر بدی دارم.

میدونستم خبر بد، به من و امثال من مربوط میشه! امثالی که طی اقدامات شرورانه انسانها، جون به جون آفرین میشن! این رسم زندگی ما نبود.

- میدونم بیداری و میدونم به چی فکر میکنی!

- این دفعه از کدوم؟

- درخت کاج.

- ممنون که خبر دادی!

- خواهش میکنم.

و رفت! خوشا به حالت نسیم! اگرم بخوان تو رو استفاده کنن، هیچ وقت چیزی ازت کم نمیشه! اما ما درختا؟! تا ته پودمان و استخون هم، چیزی ازمون باقی نمیذارن. این رسم ما نیست، رسم انسان هاست! نسیم رفته بود اما دنباله‌اش که برگ هام رو به پیچ و تاب داد، چشمام رو باز کرد. چشمایی که دوست ندارن این همه اخبار ناامید کننده درباره هم نوع‌هاش ببینه!

[/HIDE-THANKS]

آخرین ویرایش:

کوثر فیض بخش

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,036
    امتیاز واکنش
    46,628
    [HIDE-THANKS]
    گوش هام از صدایی که اره های برقی ایجاد کرده بودن، زیادی درد گرفته بود. دلم میخواست مثل درخت کاج و سیب دیروز و پریروز، منو از دشت زیبا جدا کنن! حس بدی دارم. حس زیادی بودن! اونا تازه اول راه بودن. درخت سیب تازه برای اولین بار شکوفه زده بود و درخت کاج برای اولین بار، طعم عید و زمستون رو چشیده بود! و اما من! یه درخت بید مجنون بودم که نمیدونم چرا چشم از دنیا نمیبستم؟! چرا نمیتونم بمیرم و این همه اخبار بد و ناگوار از بچه های تازه به دوران رسیده نشنوم؟ من چندین برابر اونها سن دارم و نابود نشدم، اما اونها؟! چیزی نشده، رشدی نکرده، شادی نکرده و تجربی نچشیده، چشم میبندن، میرن و معلوم نیست چه چیزی انتظار اونا رو میکشه! یا قراره چند مشت کاغذ مسخره بشن، یا سقفی چوبی، یا میز و صندلی و یا خیلی چیزای دیگه!
    [/HIDE-THANKS]

وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا