دستفروشی قهرمانان ملی ایران

• شروع کننده موضوع gazal
  • بازدیدها 251
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

gazal

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
564
امتیاز واکنش
230
قهرمان رشته پاور لیفتینگ آسیا دستفروشی میکند. دارنده مدال برنز کشتی آزاد جهان، در خیابان سمبوسه میفروشد. مربی تیم ملی کریکت ایران کنار خیابان بنزین میفروشد. قهرمان المپیک سال ۲۰۱۳ کنار خیابان سیگار میفروشد.
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
خبرگزاری "مهر" یکشنبه ۱۱ آبان در گزارشی نوشت امید ستایشپور متولد ۱۳۶۶ از قهرمانان رشته پاور لیفتینگ است که مدالهای زیادی از بازیهای کشوری و آسیایی در کارنامه خود دارد، اما به دلیل بی مهری مسئولان، برای گذاران زندگی مجبور به دستفروشی در کنار خیابان شده است.

امید ستایشپور در گفتوگو با خبرگزاری مهر درباره روزی گفته که ماموران در خیابان خیام قزوین ضمن توهین به وی بساطش را جمع کرده و با خود بـرده بودند، و در مقابل ادعایش که از قهرمانان کشور است، ماموران با تمسخر گفتهاند مدال که برایت نان و آب نمیشود.

این فرد که در دزفول کنار خیابان سمبوسه میفروشد، مجتبی مرادی است که در سال ۱۳۹۰ در مسابقات کشتی آزاد جهان موفق شد مدال برنز را به دست بیاورد.

مجتبی مرادی درباره اردوهای تیم ملی کشتی گفته «برای اعزام در هر یک از اردوهای تیم ملی به تهران حداقل دو میلیون ریال باید هزینه کنم.» مجتبی مرادی گفته: «من و برادر دانشجویم برای تامین مخارج زندگی در میدان بار فروشان دزفول سمبوسه فروشی میکنیم».

• پیشنهادات
  • gazal

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    564
    امتیاز واکنش
    230
    به گزارش خبرگزاری مهر، این فرد که در نیکشهر سیستان و بلوچستان کنار خیابان در بطری بنزین میفروشد، محمد یوسف رئیسی، کاپیتان سابق تیم ملی کریکت بزرگسالان ایران و سرمربی تیم ملی کریکت ایران است.

محمد یوسف رئیسی به خبرگزاری مهر گفته: «ﺳﺮﻣﺮﺑﯽ ﺗﯿﻢﻫﺎﯼ ﻣﻨﺘﺨﺐ ﺟﻮﺍﻧﺎﻥ ﻭ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﺎﻥ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ۸۶، ﺳﺮﻣﺮﺑﯽ ﺗﯿﻢ ﻣﻠﯽ کریکت ﺯﯾﺮ ۱۷ ﺳﺎﻝ ﻭ ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺗﯿﻢ ﻣﻠﯽ ﺟﻮﺍﻧﺎﻥ ﺩﺭ ﺳﺎلهای ۲۰۰۸ ﻭ ۲۰۰۹ ، ﺍﺧﺬ ﻣﺪﺭﮎ ﺩﺍﻭﺭﯼ ﮐﺮﯾﮑﺖ ﺩﺭﺟﻪ یک ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ۲۰۱۱ از ﮐﺸﻮﺭ ﺳریلانکا و کاپیتانی تیم ملی بزرگسالان کشور از جمله افتخاراتی است که برای من باعث عزت شد، اما آب و نان نداشت.»

این فرد که در خیابانهای برازجان کنار خیابان فلافل میفروشد، صادق پاکدامن، عضو تیم ملی نجات غریق ایران است که در مسابقات جهانی "ادلاید" مدال طلای این رشته را بر گردن آویخت.

به گزارش سایت "فرارو"، صادق پاکدامن پس از مصدومیت مورد حمایت قرار نگرفت و اکنون برای گذران زندگی فلافل فروشی میکند.

صادق پاکدامن درباره اردوهای تیم ملی گفته: «برای اعزام در هر یک از اردوهای تیم ملی حداقل باید مبلغی در حدود پنج میلیون ریال هزینه کنم که این مبلغ را از همین شغل به دست آورده و در اردوها هزینه میکنم.»

صادق پاکدامن چندین مقام قهرمانی کشور و مدال طلای جهانی در رشته نجات غریق را دارد.

این فرد که در تبریز کنار خیابان سیگار میفروشد، سجاد پیرآقا یارچمن، قهرمان المپیک سال ۲۰۱۳ است.

سجاد پیرآقا یارچمن در المپیک ناشنوایان ۲۰۱۳ توانست مدال نقره پرتاب دیسک رشتهی دو میدانی را برای تیم ملی ایران کسب کند.

سجاد پیرآقا یارچمن به رسانههای ایران گفته: «من پرچم ایران را در المپیک به اهتراز در آوردم و برای این مملکت افتخارآفرينی کردم اما کسی از من تقدیر نکرد.»

به گزارش خبرگزاریهای ایران، این فرد فرشاد درکه، قهرمان ﮐﯿﮏ ﺑﻮﮐﺲ ایران است که حالا "ﺟﺎﯼ ﺧﻮﺍﺑﺶ ﺯﯾﺮ ﺳﯿﻨﮏ ﺩﺳﺘﺸﻮﯾﯽ ﯾﮏ ﻣﻐﺎﺯﻩ ﻓﺴﺖ ﻓﻮﺩ ﻓﺮﻭﺷﯽ" است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، حکم قهرمانی جهان فرشاد درکه در سومین دوره فستیوال هنرهای رزمی در سال ۲۰۱۲ صادر شده است. بنا بر این گزارش، پس از قهرمانی، او مدتها کارتنخواب بوده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا