VIP دفترچه معماهای پلیسی(اگه یه ذره شمّ پلیسی داری بیاتو)

معماهای این تاپیک را می پسندید؟

• بله

• خیر

نتایج فقط بعد از شرکت در نظرسنجی قابل رویت است.
  • پیشنهادات
  • ☾♔TALAYEH_A♔☽

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    35,488
    امتیاز واکنش
    104,218
    معمای شماره نه

زن جوانی که قربانی جنایتی مرموز شد!

نویسنده:فاطمه انصاری

سلام دوستان.
    لازم به ذکراست که این معما با هشت معمای قبلی فرق می کند.به این دلیل که محتوای آنان خیالی وداستانی بوده.اما شماره نه واقعی ست.
    وفراتر از یک معما پرونده ای است که هنوز باز مانده وپلیس قاتل را نیافته است.
    بدین ترتیب پاسخ معینی برای آن وجود ندارد چرا که این معما هنوز حل نشده است!
    ما در اینجا فقط برداشت ها واستدلال های عقلانی خود را شرح می دهیم .شاید به پاسخ درست نزدیک شویم.

از این به بعد معماهای این تاپیک واقعی خواهند بود.
    به امید موفقیت وبا توکل بر خدا شروع می کنیم......

[

گروه حوادث پیکر زن جوان تنها که قربانی جنایت مرموزی شده است، در آپارتمانش واقع در شمال شهر تهران پیدا شد.
    به گزارش خبرنگار جنایی ما، شامگاه دوشنبه - 15 فروردین - ساکنان ساختمانی در خیابان ولنجک در تماس با پلیس از بوی تعفن شدید که فضای ساختمان را فرا گرفته بود، خبر دادند. آنها پس از رسیدن ماموران گفتند: «زن جوانی به نام سپیده ساکن طبقه دوم است، اما از چند روز قبل هیچ کس او را ندیده و بوی تعفن نیز از خانه او به مشام می رسد.ماموران کلانتری 163 ولنجک نیز پس از ورود به آپارتمان با پیکر بی جان وی روبه رو شدند.
    پس از حضور بازپرس شهریاری و کارآگاهان جنایی در محل حادثه، مشخص شد زن 35 ساله خفه شده است.
    تیم جنایی در نخستین بررسی ها دریافتند سپیده چند شب قبل میزبان زن و مرد جوانی بوده که در طبقه سوم ساختمان زندگی می کنند. بنابراین بلافاصله تحقیق از آنها آغاز شد، اما کارآگاهان دریافتند مریم و حمید هیچ نسبت قانونی با یکدیگر نداشته و چهار ماه قبل خانه را اجاره کرده اند.مریم که مدعی بود همسر حمید است، گفت: سپیده خیلی اصرار داشت با او رفت و آمد کنیم، یک شب که به خانه اش رفتیم، با دیدن برخی حرکات ناشایست او بشدت ناراحت شده و به خانه برگشتم. حمید هم دقایقی بعد از من به خانه آمد و با هم جر و بحث کردیم. از آن شب نیز سپیده را ندیدیم!بدین ترتیب زن و مرد جوان بازداشت شده و برای تحقیقات تخصصی به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل شدند. جسد سپیده نیز برای تعیین علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. در حال حاضر تحقیق برای شناسایی خانواده مقتول و کشف راز جنایت ادامه دارد.

]

موفق باشید:aiwan_light_dirol:

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204

☾♔TALAYEH_A♔☽

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    35,488
    امتیاز واکنش
    104,218

ANDREA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,712
    امتیاز واکنش
    68,494
    مریم میگه که حمید بعد اون به خونه رفته ،مریم شاهد نداره
    حمید برعکس مریم هیچ مشکلی با سپیده نداشته و فک میکنم مریم قاتله
    شاید مریم ادم نرمالی نبوده باشه
    طبق شک های پلیس با یه نیمچه اطلاعات روبه رو شدم و
    اصلا نمیشه نظر قطعی داد
    ولی میگم به مریم بیشتر از حمید شک دارم

آخرین ویرایش:

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204

☾♔TALAYEH_A♔☽

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    35,488
    امتیاز واکنش
    104,218

منم به مریم مشکوکم چون خودش گفته که یه سری کارا و حرفای ناشایست زد که من ناراحت شدم و رفتم بعد حمید اومد.....
    به گفته پلیس این دو تا نسبتی باهم نداشتن!اما مریم اظهار کرده همسرشه یعنی یه علاقه ای این وسط بوده ...احتمال میدم منظور مریم از کارا وحرفای ناشایست توهین یا تیکه پرونی سپیده به مریم وعشوه وجلب توجه برای حمید بوده!
    که انگیزه انتقام رو برای مریم به وجود میاره.....و از اونجایی هم که اول خودش میره بیرون منتظر فرصت بوده تا با سپیده تنها باشه!پس کنترل میکنه که حمید کی از خونه سپیده بیرون میا..البته اونجایی هم که گفته وقتی حمید برگشت خونه باهم جر وبحث کردیم و این دعوا سر سپیده بوده که یا حمید از اون طرفداری کرده یا حق به جانب شده و این انگیزه رو برای مریم بیشتر کرده! وبعد.....
    البته این حدس احتمالی هست که درصدش بیشتره!

آخرین ویرایش:
    بالا