دلیل تاخیر عرضه ی مادهای Fallout 4 برای PS4 هنوز مشخص نیست

• شروع کننده موضوع Maedeh.z
  • بازدیدها 107
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Maedeh.z

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
605
امتیاز واکنش
1,150
LsUGu.jpg

سال گذشتهBethesda اعلام کرد که بالاخره مادها به کنسول ها راه پیدا می کنند و آن ها با حمایت های خود از مادهای Fallout 4 و با رسمی کردن مادها برای Xbox One شروع کردن و بعدا برای PS4 نیز آن ها را تایید کردند و تقریبا روی حرف خود ماندند. مادهای Fallout 4 برای Xbox One طبق برنامه منتشر شد اما مادهای PS4 در دقیقه ی آخر به صورتی کاملا مرموز تاخیر خورد که باعث عصابنیت عده ای از طرفداران شد.

آقای "پیت هاینز(Pete Hines)" از Bethesda بر روی توییتر به سوالات تعدادی از هواداران در خصوص تاخیر مادها جواب داد. طرفداران انتظار اعلام یک تاریخ برای عرضه ی مادها را داشتند و حتی منتظر خبر جدیدی در مورد این وضعیت بودند اما به دلیل قوانین کمپانی آقای هاینز نمی توانست به صورت شفاف به سوالات جواب دهد پس طرفداران ناامیدانه منتظر خبرات جدید می باشند.

در حال حاضر هیچ خبر جدیدی در مورد این وضعیت وجود ندارد اگرچه آقای هاینز قول داد که او تلاش خود را می کند که در اصرع وقت اخبار جدیدی را منتشر کند. تا آن وقت بازیکنانPS4 می توانند خودشان را با امید به اینکه Bethesda تصمیم گرفته باشد که مادها را قبل از The Elder Scrolls Skyrim: Special Edition منتشر کند چون یکی از نقاط قوت برای فروش این بازی ریمستر بر روی کنسول ها می تواند توانایی پشتیبانی از ماد باشد.

پیام های آقای هاینز:

1 مرداد

"من نمی خوام وارد جزئیات شم. اگر این امکان وجود داشت که به طور آزاد حرف بزنم خیلی وقت پیش این کارو انجام داده بودم."

1 مرداد

"من مخالف نیستم، ما به "دیگران" توضیح دادیم که اخبار جدیدی منتشر می کنیم ولی هنوز نتونستیم."

1 مرداد

"ما هنوز در جهت پیدا کردن اخبار جدید تلاش می کنیم ولی هنوز هیچ خبر جدیدی نداریم."

3 مرداد

"متاسفم، ولی من نمی خوام خبری منتشر کنم چون احتمال داره با انتشار خبر دوباره عرضه ی مادها به تاخیر بیافتاد. هر وقت تونستم بهتون خبر می دم."

برخی موضوعات مشابه

بالا