دلیل غیبت مسئولان در فینال جام جهانی چه بود؟

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 89
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
روز گذشته انتقادات زیادی نسبت به غیبت مسئولان وزارت ورزش در فینال جام جهانی شمشیربازی مطرح شد.

به گزارش "ورزش سه"، با اینکه جام جهانی شمشیربازی جوانان طی ۲ روز در تهران با حضور نمایندگان ۱۶ کشور برگزار شد.

در شرایطی که در بخش انفرادی ایران موفق به کسب مدال برنز و در بخش تیمی عنوان قهرمانی را کسب کرد، رسانه ها از غیبت مسئولان وزارت ورزش در مراسم اختتامیه به عنوان یک اتفاق عجیب یاد کردند.

با این حال یک روز بعد از این اتفاقات فضل الله باقرزاده، رییس فدراسیون شمشیربازی این ماجرا را تشریح کرده است. او در این باره به تسنیم گفت: در این قضیه خودمان مقصر بودیم. باید بگویم که دعوت‌نامه‌ها بر اساس پخش تلویزیونی تنظیم شده بود و ساعت 16 تا 18 برنامه فینال بود؛ اما به دلیل اینکه شبکه ورزش برنامه پخش را تغییر داد و گفت از ساعت 11 تا 13 پخش تلویزیونی به این مسابقات اختصاص داده می‌شود به همین دلیل زمان مسابقه را جلوتر آوردیم. از طرفی ناظر جهانی هم می‌گفت نباید فاصله بین مسابقات تیمی زیاد باشد. ما می‌خواستیم مسابقات فینال را در همان ساعت 16 تا 18 برگزار کنیم؛ اما باید قوانین جهانی را هم رعایت می‌کردیم به همین دلیل فینال زودتر از زمانی که در دعوت‌نامه‌ها قید شده بود، برگزار شد. از دفتر داورزنی ساعت 15 با من تماس گرفتند که از کدام در وارد سالن شوند؛ اما من عذرخواهی کردم و گفتم فینال در حال برگزاری است و وی به فینال نمی‌رسد. صبح با داورزنی تماس گرفتم و به دلیل اتفاقاتی که پیش آمده بود از وی عذرخواهی کردم. مقصر اصلی سیستم ما بود.

برخی موضوعات مشابه

بالا