واکنش وزارت ورزش به ادعای مسئولان کشتی

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 147
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
معاون مالی و پشتیبانی وزارت ورزش به ادعای مسئولان فدراسیون کشتی واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، دعوای بین وزارت ورزش و فدراسیون کشتی که از ناکامی آزادکاران در رقابت های جهانی آغاز شد، هر روز ابعاد گسترده تری پیدا می کند.

مسئولان فدراسیون کشتی وارد جنگ علنی با وزارت ورزش شده اند و اخیرا نیز منصور برزگر، عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد در مصاحبه ای تند به مسائل مالی پرداخته است.

این پیشکسوت کشتی ادعا کرده وزارت ورزش ۳ میلیارد از بودجه مصوب را به فدراسیون نداده و از سوی دیگر قرارداد کارلوس کی روش را برای تیم ملی فوتبال پرداخت می کند.

برای اطلاع از این موضوع با معاونت مالی و پشتیبانی وزارت ورزش تماس گرفتیم. علی آقازاده در این باره به خبرنگار "ورزش سه" می گوید: «ما در حال بررسی ادعای مسئولان فدراسیون کشتی هستیم. از دیدن چنین مصاحبه ای تعجب کردم چون تا جایی که من به یاد دارم، بودجه این فدراسیون به طور کامل پرداخت شده است. با این حال بازهم باید بررسی کنم و به صورت دقیق پاسخ بدهم.»

از سوی دیگر یکی از اعضای شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد نیز در ادعایی جنجالی دلیل اختلاف وزارت ورزش با فدراسیون کشتی را سهم خواهی وزارتخانه از درآمد اسپانسرینگ فدراسیون دانسته بود. واکنش آقازاده به این ماجرا هم اینگونه بود: «این موضوع در حوزه اختیارات من نیست. باید از معاونت ورزش قهرمانی که آقای داورزنی هستند، سوال کنید.»

آقازاده در بخش پایانی صحبت هایش در پاسخ به این سوال که مگر وزارت ورزش برای قرارداد کی روش سهم جداگانه ای در نظر گرفته که اهالی کشتی ناراحت هستند، خاطرنشان می کند: «ما بارها اعلام کردیم که وزارت ورزش به دلیل اهمیت بالای بحث تیم ملی فوتبال و حضورش در جام جهانی برای اینکه بتواند کمک ویژه ای انجام دهد، با دولت در حال رایزنی است. ما بودجه تمام فدراسیون ها را به صورت مساوی پرداخت می کنیم و این اتفاقی که گفتم ربطی به بودجه ندارد.»

برخی موضوعات مشابه

بالا