واکنش ستاره هندبال پس از هک‌کردن سایت استادیوم آزادی

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 117
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
سایت مجموعه ورزشی آزادی برای ساعاتی به دست هکرهای سوری مختل شده بود و نام هکر به اسم کاپیتان تیم ملی هندبال ایران ثبت شده بود!

به گزارش "ورزش سه"، روز یکشنبه گذشته در بازی های مقدماتی جام جهانی فوتبال 2018، دو تیم ایران و سوریه در بازی برگشت به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه 2 بر 2 پایان یافت. صعود تیم ایران به جام جهانی از قبل قطعی شده بود و این بازی برای تیم سوریه اهمیت بیشتری داشت که سوری ها با این نتیجه مقابل ایران توانستند به بازیهای پلی آف بروند تا شانس خود را برای صعود به جام جهانی دوباره بیازمایند. قبل از این بازی برخی حواشی مانند تبانی فدراسیون فوتبال با سوری ها و عدم حضور بانوان ایرانی در ورزشگاه بر روی این بازی سایه افکنده بود. این حواشی فقط مختص قبل از بازی نبود و بعد از بازی هم اتفاقات زیادی مانند انتقاد از حضور بانوان بی حجاب سوری در ورزشگاه و توهین بازیکنان سوری در رختکن پیش آمد که در پی این حرکت بازیکنان سوری، چند تن از هکر های ایرانی سایت فدراسیون فوتبال سوریه را هک کردند و ویدیو اهانت بازیکنان سوری را بر روی صفحه اول این سایت قرار دادند. البته حواشی این بازی در این جا به پایان نرسید، چرا که روز گذشته سایت ورزشگاه آزادی به مدت 2 ساعت توسط سوری ها حک شد و نام (الله کرم اسکاتی) بر روی سایت قرار گرفت تا این بار دود حواشی این بازی به چشم ستاره هندبال ایران یعنی آقای الله کرم استکی برود و برخی ها فکر کنند که سایت ورزشگاه توسط این ستاره هندبال هک شده است!

در ادامه گفت و گوی استکی را پیرامون این ماجرا می خوانید:

تنها یک سو تشابه اسمی بوده

آش نخورده و دهن سوخته! دیروز خیلی تعجب کردم چون همه دوستانم در رابـ ـطه با این موضوع به من پیام می دادند و برخی ها هم از من به علت هک کردن سایت ورزشگاه آزادی گله می کردند و می گفتند که چرا سایت فدراسیون را هک کرده ام! از تعجب نمی دانستم چه بگویم و اصلا نمی دانستم موضوع چه هست؛ اما تنها یک توضیح داشتم و اینکه سو تشابه اسمی رخ داده بود.

01239769.jpg

همین که رمز خودم را حفظ کنم کلی هنر کرده ام

من با رایانه و فضای رسانه ای آشنایی زیادی ندارم؛ آنقدر با تکنولوژی غریبه هستم که هر چند وقت یک بار رمز اینستاگرام خود را گم می کنم و همین که بتوانم رمز خود را حفظ کنم کلی هنر کرده ام؛ حالا بروم و سایت هک کنم؟با وجود این که اسم و فامیلی من خاص است، واقعا نمی دانم چرا این اتفاق افتاد. هم خنده دار بود و هم تعجب آور که چرا در بین این همه اسم قرعه به نام من افتاد.

برخی موضوعات مشابه

بالا