واکنش لژیونر ایرانی ورونا به کری خوانی با معروف

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 182
  • پاسخ ها 10
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
لژیونر ایرانی تیم ورونای ایتالیا معتقد است حضور 5 بازیکن ایرانی در سری آ کمک زیادی به پیشرفت والیبال ایران می کند.

به گزارش "ورزش سه"، جواد معنوی نژاد خیلی زود توانست خودش را به تیم ملی و تیم های باشگاهی در اروپا برساند. این بازیکن خوش آتیه والیبال ایران که هنوز 23 ساله هم نشده، دومین فصل حضورش در تیم ورونا ایتالیا را سپری می کند و این فصل یک ایرانی دیگر یعنی مرتضی شریفی هم کنار او حضور خواهد داشت.

این بازیکن اصفهانی والیبال ایران هم مثل دیگر نفراتی که در مسابقات قهرمانی جهان به میدان رفتند، با انتقادهایی مواجه شد؛ اما حالا با انگیزه بیشتری برای پیشرفت در آینده تلاش می کند.

در حالی که چند هفته ای از آغاز فصل جدید سری آ می گذرد، با جواد معنوی نژاد، لژیونر ایرانی تیم ورونای ایتالیا همکلام شدیم. در ادامه مشروح گفت و گوی خبرنگار "ورزش سه" با ملی پوش والیبال ایران می خوانید:

• پیشنهادات
  • !!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,626
    امتیاز واکنش
    24,157
    * چند هفته ای از فصل جدید سری آ می گذرد. از شرایط خودت و ورونا برای ما بگو؟

بله، امسال لیگ را خوب شروع کردیم. بازی اول ما با مونزا بود که تیم بسیار خوب و سطح بالایی است. توانستیم این تیم را شکست دهیم، در حالی که در ادامه شکست هم داشتیم. در بازی با مونزا امیر غفور حضور نداشت و جایش در تیم حریف خالی بود. پروجا که در هفته دوم به آنها باختیم، تیم خیلی قدرتمندی است و یکی از مدعیان اول قهرمانی محسوب می شود.

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,626
    امتیاز واکنش
    24,157
    * به نظر می رسد ورونا امسال با در اختیار داشتن بازیکنان جوان تر و نه چندان مطرح شانس خیلی زیادی برای اینکه در جمع تیم های برتر قرار بگیرد، ندارد؟

امسال خیلی از تیم ها بازیکنان بزرگی جذب کردند و سطح سری آ بالاتر رفته است. تیم ما هم یک تیم جوان و با انگیزه است. خوب تمرین می کنیم و برای بهترین نتیجه به زمین می رویم. حالا زمان زیادی تا پایان مسابقات باقی مانده و برای پیش بینی کردن زود است.

01349449.jpg

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,626
    امتیاز واکنش
    24,157
    * مرتضی شریفی که عضو تیم جوانان و بزرگسالان ایران است، امسال به ورونا آمده و کنار تو هست. شاید این باعث شود بتوانید به هم کمک کنید؛ اگرچه شریفی در گفت و گو با ما از اینکه ابتدای ورودش به ایتالیا حمایتش کردی، تشکر می کرد.

مرتضی هم از نظر فنی و هم اخلاقی یک بازیکن سطح بالاست. او جوان است و می تواند پیشرفت زیادی کند. من هم سعی کردم به نوبه خودم زمانی که به ایتالیا آمد، کمکش کنم چون بالاخره یک فصل اینجا سابقه داشتم.

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,626
    امتیاز واکنش
    24,157
    * اتفاق جالب در هفته های اخیر این بوده که هر دوی شما با وجود هم پست بودن در ترکیب اصلی قرار می گیرید. به نظر می رسد گربیچ علاقه خاصی به بازیکنان ایرانی دارد؟

آقای گربیچ بازیکنانی را دوست دارد که با انگیزه تمرین می کنند و تلاش زیادی دارند. من و مرتضی هم سعی کردیم در این مدت به بهترین شکل تمرین کنیم و همین باعث شده تا او به ما اعتماد کند. البته همه بازیکنان ایرانی سختکوش هستند.

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,626
    امتیاز واکنش
    24,157
    * سال قبل خودت تنها لژیونر ایران در ایتالیا بودی؛ اما امسال 4 نفر دیگر اضافه شدند. به نظرت این به والیبال ایران کمک می کند؟

مسلما بازی کردن در چنین سطحی برای والیبال ایران یک اتفاق خوب محسوب می شود. همه بازیکنانی که اینجا هستند هفته ای یک بازی سخت و سطح بالا را پشت سر می گذارند و این به پیشرفتشان کمک می کند. ضمنا لیگ سری آ تا فروردین و اردیبهشت ماه سال آینده به طول می انجامد و بازیکنان با همین آمادگی به تیم ملی برمی گردند.

01349450.jpg

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,626
    امتیاز واکنش
    24,157
    * برنامه داری که بازیکنان ایرانی مثل سعید معروف، امیر غفور و مجتبی میرزاجانپور که در تیم های دیگر ایتالیا هستند را هم ملاقات کنی؟

سعید معروف و مجتبی میرزاجانپور در تیم هایی بازی می کنند که شهرهای آنها فاصله زیادی با ما دارد. با توجه به اینکه همواره درگیر تمرین و مسابقه هستیم، امکان ملاقات با آنها وجود ندارد. البته در طول مسابقات قطعا همدیگر را می بینیم. از سویی شهر امیر غفور به ما نسبتا نزدیک است و 2، 3 ساعت فاصله دارد. اگر وقتی داشته باشیم، می توانیم غفور را ببینیم.

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,626
    امتیاز واکنش
    24,157
    * درسری آ شاهد چند رویارویی بین تیم هایی که بازیکنان ایرانی در آنها بازی می کنند، خواهیم بود. این تقابل ها برای علاقه مندان به والیبال هم جذاب است. با یکدیگر کری خوانی هم می کنید؟

من خیلی علاقه ای به کری خواندن ندارم. سعی می کنم بیشتر به والیبال خودم و راهی که در پیش گرفتم، فکر کنم تا اینکه بخواهم وارد این مسائل شوم. از زمانی که به ایتالیا آمدم، سعی کردم با کمترین حاشیه کار خودم را پیش ببرم.

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,626
    امتیاز واکنش
    24,157
    * دومین سال است که در ورونا و سری آ بازی می کنی. درسال های بعد احتمالا اهداف بزرگتری داری و می توانی به تیم های بزرگتر هم بروی؟

ورونا باشگاه بزرگی در ایتالیا محسوب می شود. من سعی می کنم بهترین بازی هایم را برای این تیم انجام دهم. به هر حال برای دومین سال است که اینجا هستم و توقع زیادی از من دارند. برای سال های بعد هم خدا بزرگ است. انشاالله که با عملکردم بتوانم بیش از این مطرح شوم و در والیبال پیشرفت کنم.

01349451.jpg

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,626
    امتیاز واکنش
    24,157
    * به تیم ملی برسیم. امسال بعد از قهرمانی در بازی های آسیایی نتایجی در مسابقات قهرمانی جهان به دست آوردید که برای هیچ کس خیلی راضی کننده نبود؟

خدا را شکر در بازی های آسیایی با اقتدار توانستیم قهرمانی را به دست بیاوریم و به یکی از اهداف خود برسیم. مسابقات قهرمانی جهان هم تیم با وضعیت خوبی وارد رقابت ها شد. همه بازیکنان سعی کردند بهترین نتیجه را به دست آوریم؛ اما متاسفانه به هر دلیلی این اتفاق رخ نداد و شرمنده مردم شدیم. امیدوارم در سال های آینده بتوانیم این نتایج را جبران کنیم.

برخی موضوعات مشابه

بالا